Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pikander

Taki sobie sam jestem -

Polecane posty

No to dobrze że się uśmiechasz? Pewnie że dobrze..... :-) Lepiej niż gdybyś miała przeze mnie płakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacze sie i z teksnoty:) jak sie kocha nie ma roznicy, wazne ze raduje sie i kocha przez kochana osobke:P inaczje by nas nie targało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
ufff Pikanderze...wiem że jutro rano bbb rano wstaniesz i pójdiesz do pracy więc ciekawi mnie dlaczego jeszcze tu jesteś;) wiem że lubisz wcześnie się kłaść....itd.:) ja zresztą też muszę raniutko wstać...więc będę musiała zmykać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześnie wstawać? a jak tu spać jak tak sobie miło rozmawiamy? zresztą dzisiaj wyjątkowo nie mam ochoty na sen, bo za dużo myśli siedzi w głowie i robi w tej głowie zamieszanie. A w łóżku to będzie jeszcze gorzej z tym myśleniem. Ciekawe czy jutro będę tęsknić? Raczej nie, jeszcze będę się dalej uśmiechał jak po środkach przeciwbólowych i ich nadmiernym użyciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
kremówka i wodna lilia===> Pikander poszedł spać.mówię Wam;)a się nie pożegnał nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że nie poszedłem! a co, mieszkasz na przeciwko mnie? :-) I właśnie zgasło światło? W oknach na stronę zachodnią??? Może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęskonota? Jest wiele rzeczy, które możemy zaplanować, tej jednej niestety nie. i pojawia się , taka, aż do bólu, gdy nie widzimy żadnej szansy, aby przestała nia być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozegnal sie usmiechem;) ale jak miło uslyszec slowko:) i tak ma byc, miłe rozmowy, pozegania, powiatania hmmmmmmmmmm:) to prawda, ja jutro tez beda jak po zielono mi;) Usmiehc i radosc, tesknota, ale pelna juz:) nie pusta:) Tak Miłosc to trwanie i czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
właśnie że nie mieszkam blisko....ale dom wiem że masz duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
powiedziałabym tu więcej ale nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremówka...a ja jednak dalej będę spać spokojnie :-) I nawet jeśli ktoś by mnie tu rozpoznał to co z tego??? :-) a może jednak nadal Pikander pozostanie zagadką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy, no tak. A ja w oczkach mam ten malusi, te łozko;) i te sicany, piekne bo inaczje malowane:) moze kiedys powiesz mi co tam było, jakies elfy, wrozki, chyba postacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi ludzie= duchowi, romantyczni, zawsze beda intrygujacy, zawsze bede mieli cos z zagadki:) nawte jak juz sie odgadnie, to chce sie jeszczee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, przeraża mnie to, że tak bardzo jesteście przekonane o tym, że \'powiesz proszę\' ma rację -D:D:D a nie lepiej dalej mieć tajemniczego Pikandera niż..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej miec tajemniczego u siebie, przy boku i zamiast tak z dali, tak miło i pieknie mowic, to mowic tak z bliska:) tuz obok:) a kominek jest, byl marzeniem twoim;) moze na spacerku, moze kiedys pryz kominku:) rozmowki z :) nadal tajemniczym;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
ale powiedz proszę nic nie powiedziała o Pikanderze:)On jest nadal tajemniczy:)poza faktem że powied proszę wie kto to Pikander to wszystko jest takie same:)więc może ja tu już nie będę przeszkadzać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie:) nic nie zmienia:) to prawda powiedz proszę raczje duzo zmnie,a bo juz sie chce miec go u siebie;) te poduszki, ujmujace:) te rekopisy i foty rekinów:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
zdaje mi się że prerwałam tu jakąś rozmowę...wodna _lilio jesteś delikatna jak piórko na dłoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatna jak piorko:) cudnee tak kominek bardzo go chcial, wiec pytam czy spelnil swe marzonko;) dla mnie to balkonik oborsniety winogornem, bysmy mogli jak w oranzerii czy ogordzie botanicznym sie schowac, byc tylko dla siebie i pic herbatke, patrzac na gwiazdki czy slonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 78
----> Pikander: Błaaaaagam. napisz mi coś. Blagam. No wiem ze to nie na temat. Ale mimo to błagam. Czy mądrzy faceci (taaak:) to do Ciebie. tak sobie wymysliłam po tym wszystkim co tu napisałeś;) , więc czy mądrzy faceci boją się mądrych kobiet? Błagam . napisz. a moze ktoś inny mi napisze jeszcze coś na ten temat? I mówię o mądrych, nie o przemądrzałych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×