Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa20

co zrobić z tym facetem?

Polecane posty

Gość ewa20

jestem w związku od 1,5 roku. 3 miesiące temu poznałam na czacie fajnego chłopaka.on jest z innego miasta i ma 18 lat .ja 20. spotkalismy sie kilka razy i bardzo miło mi sie z nim gadało. utrzymuje z nim stały kontakt (sms). o spotkaniach nie powiedizałam swojemu chłopakowi bo on na kazdego mojego blizeszgo kolege reaguje napadem złości i zazdrości. ten chłopak z czata bedzie miał lutym studniówkę i zaprosił mnie jako osobe towarzyszącą. nie wiem co zrobic. pojechac czy nie? powiedziec chlopaowi jesli sie zdecyduje ze jade czy nie. a moze nie jechac wcale.tzn odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
poradźcie coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
natia w łóżku sie nie skończy. juz bylo tak ze spalam z nim w jednym pokoju i do jnicego nie doszło. poza tym nie pociąga mnie fizycznie. po prostu fajny z niego gosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
pojechać.....na razie nic nie mówić...zobaczyć co i jak.....jak niepojedzies zbędziesz załować..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
jka nie pociąga to problem z głowy....przynajmniej się fajnie zabawisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
co do okłamywania nie bądżmy tacy święci....;)...powiedzmy że nie będziemy kłamać tylko nie będziemy mówic wszystkiego....chłopak nie przyjacółka o wszystkim nie musi wiedzieć....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu bym nie pojechala...masz faceta to sie go trzymaj i nie szukaj innych wrazen...no chyba ze jest ci zle z nim, ale wtedy to sa inne sposoby na rozwiazanie takiego problemu. postaw sie na miejscu swojego chlopaka i pomysl jak ty bys sie wtedy czula. moze wtedy bedziesz miala odpowiedz na swoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
natia,...a skąd masz pewność że nie był ?:) tyle że ci o tym nie powiedział?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
jeśli wiedziałabym ze nie pociąga go fizycznie to zgodziłabym sie. tyle ze on nie poszedłby z jakąś która by mu sie nie podobała- no wiecie jacy są faceci ;) babki inaczej patrza na takei znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t_p
wszystko zależy czy zwiazek z tym z którym jesteś 1,5roku traktujesz poważnie, czy już zastanawiasz sie nad zmianą...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
w tym stałym związku jest chyba(!) szczęśliwa. nie chcę tam jechać by później się z nim całować czy obmacywać. ale jest fahny gość, dobrze sie z nim rozmawia. poza tym on jest z małej miejscowosci i chyba nie miałby innej na moje miejsce..hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
a co ma powazny związek do tego????? jedno drugiemu nie przeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallalaaaaaaa
sie omsnął temat;) dziewczynie pewqnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jakoś nie miałabym
problemy, żebymójchłopak poszedł ze swoją koleżanka na studniówkę - co się niby stanie jak pójdzie ? Ubędzie go czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t_p
poważny ma to do tego, ze sie poważnie traktuje partnera, a nie np. smsuje skrycie z innym a tym bardziej idzie w tajemnicy(!) na impreze z innym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
po prostu chciałam liczyc na odzew. tutaj na erot. więcej ludzi wchodzi. dzięki z arady;0 jeszcze pomyślę.. ale moze jeszcze cos proponujecie. poczekam z minut i ide spać. z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość overdose
hehhee...tiaaaaaaaaaaaaaaaaa....to w takim razie kazy powazny związek wdzesniej czy póxniej staje się mniej powązny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaa
Ja tam jak mam chlpaka to nie umawiam się z innymi (obcymi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość overdose
lepiej żałowac za grzechy niż za łowac za to że się ich nie popełniło.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jakoś nie miałabym
przesadzacie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jakoś nie miałabym
najlepiej niech się odetnie od wszystkich znajomych i nie poznaje nowych :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
tak, spotkania były bez wiedzy chłopaka bo on jest straszliwie zazdrosny o moich bliższych kolegów. aczkolwiek wie o istnieniu tegoż kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
też właśnie myślałam o tym,że mam sie zamknąć w domu i z nikim nie spotykać bo mój chłopak jest zazdrosny? czy mam być tylko dla niego? dlaczego miałabym nie mieć znajomych.. to wręcz glupie..skoro mi ufa to chyba mógłby zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
nie wyobrazam sobie tego ,ze mu mówię , iż wyjezdzam na studniówkę. samo to ze poznałam kogoś-kolegę na czacie spowodowało masę pytan itp. jej.. :/ i ta zazdrość..i od razu "obraza" i że go zdradzam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiowio
hmm... ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilailu25
to jakaś chyba poważna sprawa jest.. , nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest kwestia zazdrości, ale jeżeli ma się chłopaka czy dziewczynę, nie przyjmuje się zaproszenia drugiej osoby na imprezę. Jeśli Twój kolega internetowy wie, że masz chłopaka i Cię zaprosił, to dla mnie gnojek. Wybacz, ale ja bym tak samo źle pomyślała o dziewczynie, która zapraszałaby gdzies mojego chłopaka. Co innego spotkanie na kawie, jesli Ty jedziesz do jego miasta albo on do Twojego. Ale wspólna studniówka to już raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa20
dziękuję za wszytskie wypowiedzi i chciałabym przeczytac icjh więcej. interesuje mnie też zdanie facetów:) piszcie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccqqq
cccqqq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdanie faceta
twoj chlopak wyglada na skonczonego dupka, czujesz sie jak niewolnica dlatego szukasz kolegow na czacie. Dlatego zaloz seksowne majtki i wyruszaj w droge - moze znajdziesz w koncu swoje szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×