Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż bez sensu

bol głowy

Polecane posty

Gość mąż bez sensu

jestesm juz 7 lat po slubie i nigdy sie nie zdarzyło zeby moja zona miała ochote na sex moze troszke na poczatku, a teraz to w zasadzie musze sie o to prosic. jest bardzo ładna i w zasadzie to nie podniecaja mnie inne kobiety ale tez nie lubie sie o nic prosic jest to po prostu ponizajace i sex wtedy juz nie przynosi przyjemnosci. pomijajac sex to nawet nigdy nie przeprowadzamy sensownych konwersacji poniewaz jej bolaca głowa przykłowa ja do łóżka juz koło 21. i co tu dalej począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bez sensu
i jeszcze jedno chciałbym chyba sobie znalesc kochanke do rozmow spacerow i oczywiscie sexu ale boje sie zblizenia z inna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej
uwazaj bo zaraz Cie zjada za ta kochanke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bez sensu
a niech mnie zjada. do tej pory nie miałem. ale powoli wymiekam i chyba bede musiał sie skusic gdyz po prostu juz mnie wykancza. chociaz psychicznie mam opory i nie wiem jakby sie to skonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej
domyslam sie jak musi Ci byc ciezko ,skoro Twoja zona w ten sposob sie zachowuje . Zeby nie wyszlo ,ze ja Cie do czegos zlego namawiam :P ale wydaje mi sie ,ze w pewnym momencie bedziesz mial tak dosc , ze opory znikna jak pojawi sie odpowiednia kobieta .A czy naprawde nie mozecie z zona usiasc i spokojnie sprobowac ze soba porozmawiac ,powiedz jej co Ci nie pasuje ,sprobuj szkoda niszczyc tyle lat malzenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bez sensu
a myslisz ze nie rozmawiałem nawet ostatnia rozmowa odbyła sie przedwczoraj i mialo byc juz pieknie i co znowu to samo. dlatego dzisiaj postanowilem tutaj napisac i zobaczyc czy ktos mnie wogole bedzie probował powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam jeden
Ja ma podobnie z żoną. Rozmowy nic nie dają. Po prostu syty nie zrozumie głodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze podpowiem
niech ktos poinforumuje Twoja zone ze zainteresowales sie jakas kobieta, natychmiast zacznie sie starac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu - nie idź na łatwiznę :-o Samymi rozmowami nic nie zdziałasz. Sam spróbuj się postarać. Może jej czegoś brakuje od Ciebie? Zainteresowania, adoracji, romantyzmu? Inicjatywy większej, nie tylko w seksie, ale w ogóle? Spróbuj przestać prosić się o seks. Zrób tak, aby ona sama chciała...To jest możliwe.....Musisz tylko sam się o to postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bez sensu
własnie i o ten romantyzm sie tez rozchodzi. chciałbym czasem sobie z nia wyjsc na spacer wieczorowa pora czy wzisc koc, pojechac w ustronne miejsce i ogladac gwiazdy. a co mam mam o 21 zone w łozku z bolem głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-tri
może naprawdę ją boli głowa, zastanowiłeś się nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij ją do lekarza, chroniczny ból głowy może być symptomem choroby. Nasuwa się dowcip; mąż w środku nocy budzi żonę i podaje jej apap ona na to : - oszalałeś po co mi to ? -na ból głowy... -ale mnie głowa nie boli ... -mam Cię !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez nie mam wielkiej ochoty na sex w przeciwieństwie do mojego męża i też często odmawiam. jest tak ponieważ nie moge nakłonić męża do czułości , żeby powiedział mi coś miłego w ciagu dnia , żeby przytulił bez obmacywania i tekstu ale bym cię zerżnoł, a ja ciągle słyszę że to źle to nie tak , mąż ciągle ma jakieś pretensje a na wieczór chce się kochać. Jak po takim dniu się kochać- Co mam się wypiąć - żeby jemu było miło. postaraj się troche a pewno żona poczuje że jej ciebie brakuje i będzie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż wie czego ja chce ale uważa to za niepotrzebne bo on chce tylko wiedzieć jakie mam mażenia erotyczne a [rzytulanie i takie tam to są niepotrzebne. Nie chcę zebyś myślałaże to jakiś potwór ale chyba każdy facet wariuje po kilku dniach bez sexu bo od tego też się można uazleżnić . Rozmawiamy na ten temat jest dobrze przez kilka dni a potem znów wszystko się psuje bo o8 rano w niedziele wstane żeby przygotować całą rodzine na wyjście do kościoła a on sie czepia że uciakam bo nie chce się z nim kochać (a dzieci już dawno biegają po mieszkaniu)sex jak narkotyk uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - bardzo ważne jest nastawienie faceta....Wiem po sobie, że jak mąż mi od rana zepsuje humor, albo w ciągu dnia ma jakieś pretenje, czepia się o coś (zdarza mu się jak każdemy chyba), potem przyjdzie do domu, porozwala swoje klamoty byle gdzie (przecież tak się nasprzątałam!), rzuci od niechcenia \"a gdzie jedzenie?jest jakieś?\" zupełnie jakbym była jego służącą, a potem rzuci żarcik typu \"teraz by się laseczka przydałą\" to mi się po prostu wszystkiego odechciewa, a sama gotuję się ze wściekłości, choć wiem, że on tak tylko żartuje i prawdopodobnie z połowy swoich zachowań nie zdaje sobie sprawy (tzn, że te zachowania są co najmniej nie na miejscu).....Ja też jestem kobietą i chciałabym, żeby mąż szpenął mi czasem jakieś czułe słówko do uszka, przyniósł kwiaty, zaprosil do kina czy na kolację, wykazał się tak jak na początku znajomości, żeby mi bez zbtniego wymuszania powiedział \"Kocham cię\", żeby przytulił mnie po prostu, bez podtekstów i dobierania się zaraz, żby powiedział mi głupie \"ładnie dziś wyglądasz\".....Kobiety tego potrzebują i być może Twoja też. Zacznij zwracać uwagę wiekszą na to co mówisz i w jaki sposób, okazuj jej czułość bez oczekiwania na ciąg dalszy w łóżku, pokaż jej, że potrafisz ją po prostu przytulic, czy wziąć za rękę....Zwróć uwagę na jej potrzeby, na pewno ma jakieś. Może ma jakieś problemy.Jeśli to nie pomoże, a głowa naprawdę ją boli, faktycznie zaprowadź ją do lekarza,bo być może przyczyna leży nie w Tobie, czy w niej, tylko jest to zaczątek jakiejś choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona - bi a może spróbuj Ty robić to, czego oczekujesz od męża. Mów mu kocham Cię bez okazji, przelotnie pocałuj w policzek, powiedz, że ładnie pachnie, zaproś do kina - to działa w dwie strony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bez sensu
oj nie jestem wulgarny a w sexie przede wszystkim zalezy mi zeby to ona miała przyjemnosc ale w zamian to juz cienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenobio - j anie narzekam na męża, napisałam że czasem tak robi:D Każdemu zdarza się coś takiego. Akurat jeśli o mnie chodzi, to tak robię:) Tylko kwiatków mu nie daję, bo to by przesada jakaś byla i mógłby się dziwnie poczuć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, zrobiła skrót myślowy w moim poprzednim poście:D:D:D Ja tak robię - czyli mówię mu często \"kocham cię\", piszę mu do pracy miłe maile i smski, mówię komplementy, przytulam się, ostatnio to ja go wyciągnęłam do kina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bez sensu
to fajnie macie a ja np. jak wyjade na pare dni to moze dostane z jednego sms-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niespełniona
mąż bez sensu -skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
W pełni zgadzam się , że ból głowy kobiety bierze się prawdopodobnie przez niestety męża. Powiedzcie mi jednak drogie panie- dlaczego to tylko ja mam pamiętać o kwiatkach np. w rocznicę ślubu. Przecież małżeństwo to partnerstwo - i miło by mi było ,gdyby żona też coś wtedy w zanadrzu dla mnie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serba
Wiesz ja równiez niedwno miałam niechęc do sexu az któregoś dnia mój mąz opowiedział mi sytuację jak nad wodą kiedy łowił rybki dwie laski zaczeły krżyc koło niego a jedna wypięła ponętnie tyłeczek sprawdzając czy się jej przygląda. To atrakcyjny męzczyzna nagle uswiadomiłam sobie ze jest obiektem pożadania dla wielu kobiet....kurcze chyba cos we mnie wstąpiło poprostu robię to z nim teraz codziennie :P Moze to tez sposób?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bez sensu.
o ktos mi wprowadzil hasło na moim pseudonimie super jestescie. jestem z okolicy katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć ta kobietę
młody jesteś jeszcze całe życie się z zimną kłodą będziesz męczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bez sensu.
dokładnie chyba masz racje rzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×