Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rider

Jak to wytłumaczyć dziewczynie?

Polecane posty

Gość rider

Kobiety, pomóżcie! Bo nie mogę zrozumieć swojej dziewczyny. Chodzi o to, jak się ubiera. Ma dużo takich dziwnych ciuchów, jakby z poprzedniej epoki. Czasami jak się w coś ubierze, to trochę mi wstyd się z nią gdzieś pokazać. Jeżeli zrobiłbym jakąś sugestię, to powie, że przecież powininem ją kochać niezależnie od tego jak jest ubrana, ma mi się podobać zawsze, w każdej sytuacji. Zgoda, sle przecież każdy facet chce, żeby jego dziewczyna "jakoś" wyglądała. Ręcę mi opadają. Jak to Jej wytłumaczyć? Jak Jej dać do zrozumienia, żeby po prostu lepiej się ubierała? Teraz jest dużo naprawdę fajnych ciuchów, które z nawet przeciętnej dziewczyny są w stanie zrobić boginię. Ja już nie wiem. Czy ona mi się nie chce podobać i chce, żebym kochał ją za to jaka jest, a nie jak wygląda? Ona chyba nie rozumie, że faceci są wzrokowcami. Żeby było jasne - nie jestem jakimś pustym facetem, dla którego tylko wygląd się liczy, ale jest on jednak bardzo ważny. Chyba jak dla zdecydowanej więkdzości facetów. Dziewczyny, please. Pomózcie! Jak mam ją zrozumieć i co Jej powiedzieć? Bo ja nie mam już siły... Czy uważacie, że Jej podejście jest poważne, czy ze mną jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ona
po prostu nie ma pieniedzy, albo woli wydac na cos innego? ja nie kupouje ciuchów z obu powodów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczegoly są najwazniejsze-
- jesli nie mozecie sie dogadac, to bedzie tak juz zawsze! predzej czy pozniej zerwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Une famme
Kup jej jakiś ciuch w którym by ekstra wygladala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucałem kobiety bo
nosiły: -glany -głupie ciuchy -marynarki męskie -krawaty -nie nosiły szpilek -nie malowały się -opalały się aż do permanentnego złuszczania sie naskórka -chodziły z brzuchem na wierzchu, chociaż nie należały do szczupłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ona
a prawisz jej komplementy gdy ładnie wygląda?? to motywuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nikt tego nie zrobił
musisz ja niestety tego nauczyć,tzn dbania o siebie itd bo jak nie to sie nie dogadacie i nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×