Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po przejściach22

Jak się zemścić?

Polecane posty

Gość po przejściach22

na Nim za to że kiedy z nim zerwałam zaczął wymyślac o mnie niestworzone historie,skłócił mnie z wszystkimi znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszą zemstą
jest brak zemsty pełna ignorancja, traktuj go jakby go nie było i tyle ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
zgadzam się z najlepszą zemstą olej,zapomnij,pokaż,że dynda Ci koło tylka, a Ty potrafisz normalnie funkcjonować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przejściach22
a on teraz chce sie spotkac po7miesiącach...niby tak pogadac jakby nigdy nic:/ nie kocham go ale przez niego zostałąm sama:( ja nie chciałam wojen kłótni,on zafundował mi małe piekło:/ nie potrafie z nikim być,odpycham wszystkich od siebie i jestem sama.Z jednej strony nie chcę nienawidzić ale jak sobie to wszystko przypomnę:( a z drugiej spotkac is ie z nim po tym i rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
po przejściach ----> byłam z facetem 3 lata,niby cudownie,ale ciągle czegos brakowało.zawsze mowił,że nawet po rozstaniu będę dla niego kimś waznym,wyjątkowym.przyszło rozstanie,obraził się na mnie,kiedys gdy spotkaliśmy sie na imprezie zaczął krzyczeć,że jestem nikim,że nie istnieje.Czy tak robi człowiek,lktóry twietdził,ze kochał? Olalam go,nie warto zawracać sobie głowy.Po jakimś czasie przypomniał sobie o mnie.Zaczęły się gadki,żenie może zapomnieć,że tylko mnie kochał i kocha...Tylko,że ja juz wiem jaki on jest napradę.Olała. Teraz nie poznaje mnie na ulicy!!!Chyba dobrze zrobiła,jestem pewna na 1000%,że zrobiłam najlepiej zrywając z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przejściach22
dobrze zrobiłaś tacy sa nic nie warci:( ja długo zwlekałam z tym,nie docierało do niego i dalej chyba nie dociera bo za kazdym razem jak się odezwie twierdzi że go....zdradziłam:( najgorsze jest to że chyba go nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
od miłości do nienawiści krótka jest droga dlaczego faceci są tacy cyniczni i dziwni? nie potrafię zrozumieć. Szukaj tylko takiego, który doceni Cię, uszanuje Twoje uczucia, jakiekolwiek by one nie były. Jetsem pewna,że mimo zapewnień taie typy sie nie zmieniają.Uważam,że własnie takie zachowania są najlepszym dowodem na to,jak facet będzie traktował Cię w przyszłości, a nie daj Boże po ślubie. Dla mnie gość który wyskoczy z takim zachowaniem jest spalony.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
znam parę, która pewnego razu pokłociła się. gość wyzwał ją od lachociągów,dziwek itp... po dwóch tygodniach ona do niego wróciła, niedługo slub....ja bym tak nie umiała.facet wyraxnie dał znać,że nie szanuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia 6220 za zlotowke
zabij go a potem uciekaj do burkinii faso albo demokratycznej republiki konga tam bedziesz miala czarnoskorych ogierow z 25-cm pytami, a w kongu do tego pobiegasz z kalaszem zeby przejac kontrole nad jakas kopalnia diamentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś świetnym przykładem na to, że nienawiść to tak naprawdę inwariant miłości, a szukanie zemsty - paradoksalnie - jest marzeniem o odzyskaniu wpływu na ukochaną osobę - nawet takiego. Gdbyby on był dla Ciebie już zupełnie rozdziałem zamkniętym, to byś go olała, na żadne spotkanie nie szła, byłabyś co najwyzej zła, że jeszcze próbuje naruszyć Twoj spokój i poczucie bezpieczeństwa. Idziesz tam, bo on nie jest Ci dalej obojętny, bo nie umiesz się dalej od niego wyzwolić, bo na coś liczyć, bo się łudzisz. Idziesz grzebać palcem w ranie. Od ludzi i rzeczy, ktory krzywdzą, zrobili nam świństwo itd należy się trzymać z daleka. Fakt, że czasami Ci ludzie trzymają nasz w potrzasku na zasadzie relacji kat-ofiara. Ale na to masz rozum, żeby wiedzieć, że nie pcha się tam, gdzie można po raz kolejny oberwać. Skrzywdził się, cóż, zdarza się, takie jest życie. Ważne, żeby się uczyć na błędach. Uczyć jak mądrze chronić siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×