Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studi

Krakowska Szkoła Wyższa im Frycza Modrzewskiego

Polecane posty

Gość studi

czy ktoś studiuje w tej szkole?? Jeśli ktoś wie to niech napisze jak jest w tej szkole, jacy wykładowcy, studenci, atmosfera????? Prosze napiszcie coś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj znajomy studiuje. Jak masz możliwość to radziłabym jednak isc na normalne dzienne, ale jeśli już koniecznie chcesz iść do prytwatnej to z tego co wiem w Krakowie to jedna z lepszych, przynajmniej troche juz dziala i ma sie pewnosc ze nie zamkna jej w polowie Twoich studiow ;) Wykladowcy niby w duzej mierze sie pokrywaja z uczelniami panstwowymi, wiele osob np. z UJ, AE itd dorabia sobie na drugi etat w KSW, ale z tego co wiem nie przykladaja sie tam az tak bardzo. Studenci ? Atmosfera? To zalezy pewnie do kierunku i od tego jaki jestes i co lubisz. Tak na pierwszy rzut oka to modnie ubrani i bogaci faceci i panienki, troche zarozumiali. Moj kumpel jest raczej w \"rockowych\" klimatach, nie ubiera sie zbyt modnie, nie slucha tego co wszyscy itd, wiec ma troche przerąbane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studi
dzięki za informacje:) mam nadzieje że można się tam czegoś nauczyć i że znajdą się normalni ludzie a nie same rarozumiałe "snoby" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobi-jabi
No to się dziewczyno wykosztujesz na te "studia". Szczerze radzę - idź na państwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguuu
spr sobie szkole na stronie panstwowej komisji akredytacyjnej ( w google wpisz bo nie pamietam strony cos "www.pka.edu.pl" chyba ) tam sa najlepsze i najgorsze uczelnie - wykaz kierunkow ktore zawieszają i tych ktore maja wysokie notowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×