Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość labedz

Jestem w dlugoletnim zwiazku ale potrzebuje adoracji innych mezczyzn.

Polecane posty

Gość labedz

Kocham mojego partnera i to bardzo. Kiedy wychodze gdzies sie pobawic chce czuc sie wyjatkowa,lubie kiedy mezczyzni zwracaja na mnie uwage.Nie daje numeru telefonu,odmawiam jakichkolwiek spotkan,zawsze mowie ze mam chlopaka,mysle ze wiem w czym tkwi problem,kiedy dorastalam bylam chuda szczapa bez piersi,zawsze przezywana dziewczynka,kompleksy rosly razem ze mna,nawet kiedy zaczelam chodzic z obecnym chlopakem,moja niska samoocena nie polepszyla sie,nadal czulam sie brzydka,minelo pare latek i jestem szczupla,wysoka dziewczyna i zwracam uwage mezczyzn,...wiec na to wychodzi ze moje przezycia z lat mlodzienczych odbily sie dosc mocno na mojej psychice,nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram dea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labedz
dziwka pospolita...wiesz jeszcze takiego komplementu to nie dostalam :{...lepiej sie nie wypowiadaj skoro masz tak pieknie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak inny facet
nie nasz partner - powie nam, ze jestescie dla niego najwazniejsza osoba w zyciu, jego kwiatuszkiem itp. to co kurde zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak inny facet
kocham swojego, ale ten tymi komplementami mnie zauroczył:( Mój mi juz tak nie mówił z parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaadaaa
To jest normalne. Chyba każda kobieta lubi być adorowana. Jeżeli sama nie prowokujesz to myślę, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labedz
Nie prowokuje facetów ale jak mi tak prawią komplementy to czasami pozwalam włożyć sobie rękę pod sukienkę do majteczek w tańcu. Myślicie, że nie powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ci
podszywacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×