Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rihanna1980

Dlaczego on mnie tak traktuje!!!!!!??????

Polecane posty

Gość rihanna1980

Jestem strasznie smutna i wściekła!!! jestem w zwiazku 3 lata mam wspanialego 3miesiecznego synka,ale nie mamy slubu. Ostatnio sie ciągle kłócimy o wszystko:( Nie dawno mi powiedział że mam jechac do rodziców bo on musi odpocząć odemnie(nie pojechałam) dzis zadzwoniła do niego koleżanka przez która były juz kłótnie i powiedział mi że chce sie z nią spotkac!! to powiedziałam że powienien ja zaprosic do nas bo wkońcu jestesmy rodziną. A on na to że on chce sie z nia zobaczyc bezemnie!!!(a ja mu zabroniłam sie z nia spotkac...) Powiedziałam ze mam go dosyc ze nie chce z nim być bo jest zwykłym chamem!!!! i wybrał koleżanke zamiast rodziny... mam dosyc tego jak mnie traktuje!!!!!!!! ta koleżanaka tez jest jakas pojeb.... wie że zawsze sa przez nia kłotnie to jeszcze do niego dzwoni i wpieprza się do nas!!! wiedzac ze jestesmy razem i mamy synka... POMÓŻCIE!!! moze ja jestem jakas chora i wyolbrzymiam wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jeju co za palant
Aż mi szkoda Ciebie! Kretyn! zastanów się czy warto być z debilem? serio! Jeżeli On teraz przed ślubem tak się zachowuje to co będzie po i co co będzie później, skoro już dzisiaj wybiera inną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan z takim chlopakiem
chlopak powinien cie kochac i szanowac tym bardziej ze mas malutkie dziecko jak by mu zalezlo to by patrzyl na wasze dziecko caly dzien i z toba byl. skoro wazniejsza jest kolezanka to znaczy ze cos zaiskrzylo w jego sercu i chce zobaczyc co dalej bedzie, ja bym takiego zostawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina
na kocią łapę. A masz chociaż kartę rowerową? A dziada pogoń. A sama się wytrykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cham! Smutno mi że musisz tak cierpieć. Tak jak mówią przedmówcy - czy warto brać ślub? Co bedzie potem? Ale łatwo nam mówić. Spróbuj z nim rozmawiać dużo, moze jakoś to rozwiązecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina
Najpierw się wije gniazdo. Potem zakłada rodzinę. I dopiero wysiaduje młode. Kolejność ci się pomerdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen to zlo
teraz wszyscy tacy madrzy a jak sa zakaldane topiki ze facet nie chce sie zenic to dziewcyny sa wysmiewane ze im tylko slub w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że jesteś normalna i nie wyolbrzymiasz tego problemu. Może warto porozmawaić z tą tfu koleżanką. Ptzypilnuj troche chłopaka zeby sie niezagolopował z koleżanką. Różnie to bywa. Trzym się. Mam nadzieje ze wszystko się ułozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
...wiem ze macie racje moje koleżanki mówia mi to samo że to ze mam dziecko to nie znaczy że mam sie z nim męczyc.nie jestem garbata i napewno sobie ułoże życie z kims innym,ale to troszke trudne:( przez oststni rok było wiecej takich sytuacji i to po mału narastało az wkoncu dzisiejsza sytuacja przebiła wszystko!!!!! Powiedziałam mu ze mam mnie odwiez do domu ale powiedział "NIE" ze ja od 3 lat sie wyprowadzam od niego i on tego nie bierze na serio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina
nie powinna być zakładana na d...ie. Bo sen zamieni się w zło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
...nie moge przestać płakać!!! My bardzo chcielismy miec dziecko za pierwszym razem sie nie udało bo poroniłam:( a jak teraz urodziłam to napisał mi sms " dziekuje za syna jestes boska"... Qrwa a gdzie kocham cie itd...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina
Jakby cię kochał - tob się najpierw z tobą ożenił. A potem dzieci robił. Ale tobie widać też to pasowało. Więc nie miącz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemże nic nie wiem
To co nasuwa sie pierwsze,że idiota!Ale to zbyt ogólne i pewnie tego Ci mówić nie trzeba bo sama tak często myślisz.Niestety ale zdaje sie,że nikt Ci nie pomoże.Jeśli kochasz,walcz!Jeśli masz wątpliwości ,przemyśl.Nie utrzymuj związku ze względu na dziecko,bo to źle pojęte dobro.Dobrze to będzie jak będzie miało uśmiechniętą mamę.A dlaczego tak Cie traktuje?Bo Cie nie kocha,bo przerosły go obowiązki,bo nie dorósł,bo pozwalasz sie tak traktować,a on to wykorzystuje,bo taki jest,bo inny być nie umie,bo nie wie jeszcze co jest dla niego ważne,bo ... Powodów moga być tysiące,ale pamiętaj o jednym,w małżeństwie wady jedynie sie pogłębiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina
Jesteście siebie warci. Tylko tego dziecka żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
...chcielismy wziąć ślub ale najpierw nie było czasu potem kasy i jakos o tym nie mysleliśmy,a ja nawet nie chce miec slubu bo teraz gdy jest taka sytuacja to bym nie myslała pewnie o rozstaniu,bym sie męczyła dalej:( a tak powiedziałam mu że nie chce z nim być i że chce wrócic do domu... Powiedział że wieczorem porozmawiamy,ale zrobie tak jak mi radzicie spakuje sie i wyjade albo cos zrozumie alebo nie jest nas wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa III
NIech się ten facet zabieraz za tę koleżankę. Im szybciej - tym lepiej. Po co Tobie taki facet? Myślisz, że sie zmineni? Wątpie. Jeśli teraz Ciebie nie szanuje to już nigdy nie bedzie. A jeśli Ty się sama szanujesz to powinnaś od niego odejść(rownież dla dobra dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
nie zależy mi na kawałku papieru z urzedu!!!! Kochac i być szcześliwym można bez slubu... I ciesze się że nie mam slubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa III
A co do tego, że niby spakujesz walizki i jak on Ciebei przeprosi to się z nim pogodzisz (jakoś tak ktoś napisał) To też bez sensu. On wtedy zobaczy, że wystarczy, że Ciebie przeprosi a Ty do niegood razu wrócisz. Bedzie to potem wykorzystywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina
Co masz na myśli mówiąc o "dobru dziecka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
wole odejść niz dziecko ma ciągle patrzeć i dorastać w domu w którym sie ciągle kłocą rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że nic nie wiem
ja też sie wyprowadzałam i wracałam.Teraz fakt on juz nie traktuje tego serio.Jesli sie zdecydujesz to niech to nie trwa jeden dzień i niech nie wystarczy jedno przepraszam,ale nie mówcie że ma sie wynieść na amen.Czasem warto spróbować raz jeszcze,ale niech go to troche kosztuje i nerwów,a przede wszystkim strachu że może ich stracic i że tym razem ona nie żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa III
Dziecko bardzodobrze wyczuwa emocje jakie targają rodzicami. I gdyw rodzinei się nie układa to dziecko te jest nieszczęśliwe. Przynajmniej tak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina
Rihanna -- ty nie powinnaś nawet prowadzić samochodu!! Nie mówiąc o posiadaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
...mysle że moja wielka miłóść do niego przez te wszystkie sytuacje przerodziła się w nienawiść!!!!! Z każdą taką sytuacja nie nawidze go jeszcze bardziej!!!! Ale nie mam zamiaru mu robić jakich kolwiek problemów z dzieckiem,moze nawet byc u synka codziennie ale to nie mozliwe bo ja mieszkam 300km od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
Jestem dobrym kierowca i jeszcze lepsza matką!!!! I dlatego nie chce zeby moje dziecko było nie szczesliwe widząc jak my sie ciagle kłócimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
"wiem ze nic nie wiem" - zgadzam sie z toba w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina
Więc się nie kłóć!!! P.s. A prawo jazdy masz? To taki kawałek papieru z urzędu. Jakbyś nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
"mewaIII" dziecko bardzo odczuwa ze rodzice sie kłocą i jest strasznie nie spokojne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
Rodzina- mam od 6 lat zdałam za pierwszym razem i nawet sie ścigam na zlotach samochodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×