Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

oj, taka hipotetyczna sytuacja mi się wymsknęła:P nic poważnego, przeciez wiem ,ze dotrzymasz obietnicy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej wedle życzenia jaśniepanny:) jak bedzie 999 post to osuwam przyłbicę i wio koniku w siną dal... 1000zostawim dla ciebie...cokolwiek bym nie namisał...czy Ty byś nie napisała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm.....i na co przeznaczymy ostatni 75 postów?? na co masz ochotę?? i tak chyba za niedługo się zwijasz więc to konto zostanie do wykorzystania na wieczór....no chyba ,że coś się wydarzy i ludzie zaczną rozmawiac o kominku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śląsk:P ja nigdzie po prostu sobie zniknę, chyba...tak bedzie najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee tam:P ja gniazdka tutaj żadnego nie zawiję....z resztą jakos nie widzę żadnych wielbicielek bo o groopies nie gadamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoję przywiązany:P mam do wyszukania ważną sprawę na 10 minutek uwolnij mnie z pętów namiętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalezione nie kradzione:P możesz zacząć zabawę tylko ,że jak napnę biceps prawicy to wszelkie sznurki pękną...no ale będe grzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już im zakomunikowałem co ze mną wyrabiasz, przy pomocy gołębia pocztowego dove-e-conect:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser brzmi ładnie..jeszcze nie wiem co się za tym kryje pewnie pan Chajzer i jeden Wielki ZOONK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę w środeczek:) czyli bramka numer 2 nie jestem pewny no ale ,zadna krzywda większa od tego mojego związania raczej mi się przy Tobie nie stanie..prawda?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem przywiązany... to ty musisz uchwycić co nieco:P ja mogę zdawać relację na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dojdziesz dojdziesz....z resztą ten domek chyba i tak zamykamy więc czemu nie zostawić po sobie niezapomnianego wrażenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz: co się mówi??? PRZEPRASZAM....zapamiętaj sobie:classic_cool: ugh..okrutny żarcik:P ehhhh a ty ciągle trzymasz mnie na dystans tak jakby internet i 400km to za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsyłasz do kolezanek, krecisz noskiem...nie wiem co jest grane:) w dodatku nadal jestem tu przywiązany i siusiu mi się zachciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem ,ze pobawimy się wi ndian jak już mnie do totemu przytwierdziłaś...wiesz zatańczysz dookołoa, z tego co się mgliście orientuję urodę masz odpowiednią do roli..więc ty jesteś Pokaż co tam masz(Pocahontas} a ja jestem niedobrym złym hiszpanem z wypraw corteza:P musiałem Ciebie do mnie nakłonić jedynie uroda bo dogadać to sie nie dogadamy , chyba ,że po hiszpańsku mówisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież wszyscy mamy wspólnych przodków... w każdym z nas jest cząstka Polaka...nie ma bata:P ewentualnie na migi jesli usta będziemy mieli zajęte...ty prowadzisz:P żeby delikatnie było a potem heh apotem to się dopiero bedzie działo....z totemu wióry zostaną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez nie mężczyźni:P no ale mamy swoje przebłyski:) suknię już widziałem😭 też chcę taką:classic_cool: razem z kobietą oczywiście, a jesli to będziesz Ty to tym lepiej dla sukni:P no i dla Mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już obczaiłem poszczególne strategiczne miejsca:classic_cool: to mój ulubiony projektant.....z resztą nie szata zdobi człowieka.... coż jak na razie działa wyobraźnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne rzeczy też są długie.....w ogóle śluby to jakaś mania wielkości i długości....welony, obrusy, suknie.nawet noce poslubne muszą być długie....oj tak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mam iść😭 nawet na siusiu nie puściłaś, jeszcze mi tu latasz w zgrzebnej suknii...to nieludzkie traktowanie\"wynagrodzę\" tobie póżniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego stania to mi krew odpłyneła do wolnych ciał jamistych... a Ty mówisz ,że ja nieczuły:classic_cool: jestem bardzo czuły...co do roli suki to jeszcze porozmawiamy jesli będzie okazja, jak na razie zaopiekuj się mną na tych jeszcze parę postów😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co?? za 27 postów?? cóż za katusze.....chyba zacznę wypisywac cokolwiek ,żeby męki me ukrócić...tylko w sumie gdzie my to zrobimy póxniej???masz jakiś pomysł?? bo chyba nie u narzeczonych?? z resztą mieliśmy stąd zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...słowa trzeba dotrzymać , bo ci co z za okna patrzą do naszego domu mają juz dość tego co tu wyczyniamy:P oni specjalnie mnie nie obchodzą, no ale słowo to słowo...nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykręcasz się:P znów coś małym druczkiem??? heh.....no jesli tak, tylko co ja wtedy mam zrobić, tutaj na bank się już nie odezwę może ty mnie czymś zajmiesz po tym wszystkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz....sama ciągle o jakiś obcych \'kobietach do mnie rozmawiasz😭 po prostu i dla zasady, mieliśmy wspólnie zniknąć, myślem ,że chociarz to wypali...no ale Ty masz obowiązki itd......to ja sobie pójdę ot co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku masz tutaj opory bo na uczuciowym jesteśmy😭 ja w sumie też:P nędzny los ludzi z niepohamowaną wyobraźnią na dziale uczuciowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×