Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

ja chcę \"starą\" dobrą Deę... niepotrzebne skeslić aha i w szpilkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwaaa
Nie, nie, nie designe, inteligentny facet z Ciebie, i literówki czy nawet czasem błędy ort. każdy z nas sadzi, ale widzisz z "wziąć" jest nieco podobnie jak z "poszedłem".Oj nie co ja mówię, z wziąć jest gorzej niż z poszłem.Wyczulona na to jestem wyjątkowo. Tymczasem już naprawdę uciekam.Chyba piszę to już po raz trzeci:o Trzymajcie się Dea i Design :D Ty również podczytywaczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dea🌻 słodkich snów😘 ja już wiem co mi się przyśni...jutro możemy sprawdzić zeznania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwaa-> Dobrej nocy życzę poprawię się😭 bo mnie też to irytuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,że tylko od kafee{beksa] coś ostatnio za dużo tych beks rysuję...a ja taki pogodny i radosny człowiek byłem do tej pory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
musi byc melodramatycznie w koncu to telenowela:D Spijcie dobrze i snijcie bardzo kolorowo...mozecie na ten sam temat;) 🖐️Maalwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, pierwsze 2 godziny oka nie mogłem zmróżyć.... nawet nocny seans nie pomógł.....za dużo wrażeń:P no ale potem było juz całkiem miło w końcu na forum jesteśmy to oficjalnie:P a poza forum: 😘😘😘 z resztą chyba zacznę mieć gdzieś takie konwenanse:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz:P ja tu mówię o filmie , który miał mnie jakoś uśpić, bo mam rozregulowany zegar wewnętrzny to po naszym Dobranoc wrzuciłem film, obejrzałem i jeszcze 2 godziny wierciłem dupą:) ja takich filmów nie ogladam ja mam tylko wypozyczalnię z nimi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj a raczej dziś nad ranem leciało \"A history of violence\":D w nocy byłbym bardzo monotematyczny, jeszcze byś śniadania z obrzydzenia nie zjadła, choć znająć kobiety to wy najczęściej śniadań nie jadacie wogóle....no chyba ,że jogurt albo musli i jabłko:P ja jestem powiedzmy \"na nogach\" od około 10:00:P i kręcę się w poszukiwaniu kawy i fajek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystawiłem język 3 razy.....to nic nie znaczy, chyba ,że innych emotek nie potrafię:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze bo śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a drogie panie uwielbiają wręcz nic nie jeść cały dzień ,żeby się napchać po brzegi na noc:( ja tez tak robię ale ja to co innego:D no własnie ciągle ten wystawiony język mam i jestem monotematyczny:P moze wreszcie nim gdzieś sięgnę albo wyschnie mi oi odpadnie:D będę połowicznym impotentem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś innego zdarzyło się może 4 razy w życiu i nie mówię o cygarach, akurat kurcze takiego na prawdę wypasionego cygara to nie paliłem😭 teraz chyba łatwiej \"zieleninę\' kupić niż dobre kubanskie cygaro:P w 6 klasie podstawówki miałem inaugurację palenia przy pomocy caro bez filtra, ku zdziwienu gawiedzi pierwszy\"buch\" mnie nie powalił....no ale w sumie nie ma się czemu dziwić jak w rodzinie palą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie kawy:P to też używka, apropo podobno zawsze 1 raz jest taki ,że cżłowieka nie bierze, dopiero 2 czy 3 już \"powala\"....no ale nie waze,zaden ze mnie ekspert i nie chciałbym nim zostać ,przynajmniej w tej dziedzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do palenia to podobnie: studia przyczyniły się do eskalacji zjawiska...w podstawówce prawie wogóle, w liceum już tak się oswajałem...ale jak się pali to zawsze się zna najnowsze ploty i poznaje fajnych ludzi:) palenie oprócz zabijania jednoczy...w smiertelnym pochodzie ku szybszej wieczności....przynajmniej się smrodu narobi ,zeby wszyscy zauwazyli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jazdami znów mnie wydupczono...ja mam pecha albo coś, dziś wieczorem mam się dowiedziec kiedy wreszcie. Musze z gościem zagadać ,żeby zintensyfikowac spotkania bo zaczyna mi się to niebezpiecznie przedłużać a we wrześniu chciałbym myslec tylko o jednym..... czyli o winku z Tobą🌻 no i troszkę o nauce, z reszta już zaczałem ale mnie tu ściagasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie Ty za mną tylko ja i reszta chłopa za Tobą sądząc po sąsiednim temacie:P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie terminu nie mam zaklepanego, wrzesień nie jest dla mnie jakąś mega przeszkodą po prostu nie chcę kolizji i odwoływania jazd z mojego powodu....jakoś to załatwię, z reszta jak widać mam zajebisty wpływ na to co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko , nie prosze o fotkę bo najpierw sam musiałbym dać tobie namiary na siebie a wolałbym 1 Tobie ewentualnie:classic_cool: przesłać moje jestestwo uwiecznnione w formacie jpg. a świeżego mnie nie posiadam na razie co chyba dzis nadrobię. droczę się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za chwilę wrócę:) a co do fotki...to nie ważne....mam jedno i wyglądam jak skinhead, teraz jestem ładniejszy:P po prostu się odezwę droga mailową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
To dziwne Dea tutaj taka kulturalna jesteś, dobra, miła i pod czarnym nickiem. design nie daj się nabrać to zwykła chamka, przemądrzała, wulgarna i wyjątkowo złośliwa a tutaj sama słodycz:o Musisz być bardzo zdesperowana Dea, że tak go naciskasz, tak podbytujesz:D to pewnie przez to, że w realu nikt cię nie chce boś taka wredna i pyskata a i chyba z twarzą nie najlepiej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
niesamowite....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
cóż za delikatność, nie poznaję Cię Dea, tak wiem, hamujesz się przy design. Biedna desperatka. Tak fascynuje mnie bardzo to jak potrafisz poniżać, obrażać i wyśmiewać ludzi:o twoja pomarańczowa rada jest zawsze tak złośliwa, tak niskich lotów, że tylko współczuć nie wiem czy dzieciństwa czy kompleksów, a może i jednego i drugiego:P Troche więcej pokory, delikatności a co za tym idzie kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee!!! niby czemu??? ja przecież o tym zacząłem gadać...w końcu też bywam ciekawski. a ,że nie mam obecnie na zbyciu , czegoś co by mnie przypominało to nie cisnę tematu dalej:P no to ładnie...->tu na pewno zawsze będzie jakaś rezerwa z mojej strony, co nie zmienia faktu ,ze może mam\"dziwne\"upodobania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×