Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcialbym tego bardzo

Jak mam ja odzyskac po pol roku rozlaki?

Polecane posty

Gość chcialbym tego bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
wysłałem jej zdjęcie mojego członka w pełnym wzwodzie, ale nie odpisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
Pierwszy podszywacz... no gratuluje inteligencji...teraz pewnie marszczysz freda bo mama w pracy ? Jak juz skonczysz 14 lat to daj znac i wtedy sie wypowiadaj na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
spróbuję może ze zdjęciem wypucowanego odbytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co sie stalo
jak sie rozstaliscie ma teraz kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
moment...zaraz napisze...chociaz to cholernie skomplikowane...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
No wiec... moze od poczatku...poznalismy sie jakos w listopadzie ubieglego roku, spotykalismy...w sumie nie jako para ale mniej wiecej wszystko szlow tym kierunku. Do pewnego czasu...chyba do tego az nie powiedzialem jej co czuje, czego oczekuje itp. Nie wiem czy ona sie tego wystraszyla czy o co chodzilo ale po prostu nastapil zupelny odwrot...ja sie staralem jak moglem...w koncu poprosila mnie o troche czasu zeby przemyslec sobie wszystko itd. Dostala go...i nadal nie wiedziala. Nie wiem...chyba popelnilem blad wybaczajac jej zbyt wiele po prostu...poczula sie chyba zbyt pewnie:( No i ktoregos dnia sie pozegnalismy ze soba...niezbyt milo...po jakims czasie probowalem z nia pogadac, nie chciala. No i pewnego dnia...jak na zlosc akurat mialem zonka i myslalem co u niej, jak sobie radzi itp...odbieram poczte i widze maila od niej, ze ma nadzieje, ze sie juz nie gniewam, co u mnie slychac i tym podobne pierdoly... Odpisalem, czasami mielismy jakis tam kontakt na gg czy sms no i ostatnio dostalem od niej sms-a tresci, ze chce ze mna porozmawiac... Odpisalem jej oczywiscie ale nie odzywa sie drugi tydzien :( Wiem, ze nie moze bo chwilowo nie ma telefonu...ale ile mam czekac?:( Kurde...to naprawde skomplikowane...jej charakter itd... Ale kocham ja nadal...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
Wiem gdzie pracuje z jakas tam dokladnoscia...moglbym do niej pojechac, spotkac ja niby przypadkowo, pogadac ale problem polega na tym, ze ona nie jest na tyle naiwna, zeby w to uwierzyc a nie lubi jak ktos ja nachodzi, narzuca sie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
ja wiem, ze ona sie do mnie odezwie. Jestem tego prawie pewien. Tylko co mam zrobic wtedy...? Jak podejsc...? Nie wiem nawet czy ona jest sama...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
nikt mi nie pomoze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa75
ja ci pomoge!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa75
skoro wiesz ze sie odezwie to sie umowcie i pogadaj znia a wtedy dowiesz sie na czym stoisz, tylko rozmowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
mysle że jak wysłała ci sms i maila że chce sie z toba zobaczyc i pogadac to jest dobry znak:) moze czeka na twój ruch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
aaaa75- masz racje:) chciałbym tego bardzo- co ci zależy,spróbuj ty zrobic pierwszy krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
Wiecie...tak ja moge swoj honor schowac do kieszeni...smutne to ale tak bardzo mi na tej dziewczynie zalezy, ze poswiece go... Tylko co zrobic jak juz sie odezwie? Sprobowac cyz raczej poczekac co ona powie, jak sie zachowa...? Nie chcialbym sytuacji w ktorej ona mowic mi, ze chcialaby czegos juz by mnie miala...wtedy ja sie staalem wiec teraz jej kolej ale z drugiej strony nie chce sie za mocno postawic...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1980
...mysle że jak juz się spotkacie to sytuacja sama sie rozwnie:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym tego bardzo
Posłałem jej kolejne zdjęcie jak zapinam psa od sąsiada w odbyt. Myślę, że tym razem to już mi na pewno odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×