Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to glupie ze o tym piszę

czuję się seksowna

Polecane posty

Rolni, Ty lepiej kisiel idź ugotować - będzie walka! ;-) Więc to tylko brak czasu! Nie panikuj tylko się przeorganizuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabathini
spierdalaj!!!!!!!!!!Lumpucera bo z ciebie lump!!!!!!W przeciwieństwie do ciebie mam faceta i wspaniały sex czego ty nie będziesz miała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to glupie ze o tym piszę
dziś sobie kupilam taką fajną koszulkę ktora wygląda jak bielizna z koronką, ale co z tego, ajk ja nie umiem tak się puścić z nowopoznanym kolesiem jak niektóre panny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabathini
stać cię tylko na fajną koszulkę ?i ty się za sexowną podajesz? kpina!!!!!!!!!!!!!!A do tego dziwka-puszczać się chcesz,a mama nie uczyła że sex to z ukochaną osobą??Pewnie nie uczyła bo ma ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to glupie ze o tym piszę
Ty Sabathini - po pierwsze to mną nie manipuluj łosiu Ty bagienny albo łosico raczej a po drugie ogranicz kawę i zażyj magnez, bo masz chyba PMSa i stąd te histerie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabathini
wiesz co kretynko,wsadź sobie w tyłek te porady wyciągni ęte z "Przyjaciółki" idź do psychiatry!!!!!!!!!!!Głupia pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to glupie ze o tym piszę
idę stąd..wesprę kogoś duchowo na innym topiku a Sabathini to taka ciocia lola po klimakterium - nie dogodzisz..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabathini
a idż do diabła puszczalska małpo w koszuli z lumpexu,pewnie nikt cię nie bzyknie bo śmierdzisz i masz loki pod pachami!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to glupie ze o tym piszę
a kysz ty zdziro z wkleslymi sutkami! ja ci dam taie cyrki odwalac na moim topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×