Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość web

czy to orgazm???? pliss pomozcie

Polecane posty

Gość web

hej! mam pytanie....od 2,5 roku wspolzyjemy z moim chlopakiem...i podczas tych lat tylko z 4 razy przerzylam cos co moglabym zakawalifikowac jako orgazm!!...dalatego mam pytanie czy to bylo to czy nie to??...zwykle podczas seksu czuje silne pobudzenie ale nie jest one nigdy na tyle silne zebym wrzeszczala z radosci...wrecz przeciwnie czesto gdy juz jestem bardzo podniecona i gdy moj chlopak proboje wejsc jeszcze glebiej czuje silny bol i kaze mu sie wycofac...i wlasnie zdarzylo sie tak te 4 razy ze bol nie byl tak silny (zauwazylam ze to bylo w okresie po miesiaczce) wiec poszlismy na calosc i jeszcze podczas seksu cale cialo mi zdretwialo nie umialam ruszac palcami u rak i w taki dziwny sposob zesztywnialy mi wargi...i trzymalo mnie to jeszcze przez jakies 5 min po stosunku...nie wiem czy to normalne czy cos nie tak ze mna bo nie odczualam jakiegos duzego przyplywu rozkoszy ani zadnej pulsacji wewntrz pochwy:( byla taka sama przyjemnosc jak podczas kazdego seksu plus odretwienie...nie wiem tez czy to nie wynika z tego ze gleboka penetracja mnie boli??!!...ale czytalam gdzies na jakims forum ze niby bol jest juz orgazmem czy to mozliwe ze u mnie jest taki slaby??bo dla mnie to zadna przyjemnosc tylko bol :( a moze mam pozwolic na to chlopakowi moze bol przeksztalci sie w orgazm?????? prosze pomozcie mi bo nie wiem czy cos ze mna nie tak czy nie jestem swiadomo tej przyjemnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z facetem 2lata i jest nam ze soba cudownie i mam podobny problem tylko ze u mie nie pojawia sie tzw wielka przyjemnosc ktora moznaby nazwac orgazmem... Czesto po stosunku cala drze,trzese sie i czuje jak pulsuje mi myszka i sama juz nie wiem czy to mozna nazwac orgazmem... Jednak ja bolu nie odczuwam zadnego po mimo ze moj facet ma wacusia mierzacego 23cm... Moze powinnas powiedziec to lekarzowie ze masz takie objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 23_
dzis o 19 komar usiadl mi na cipce i mialam orgazm :O wstydze sie o tym mowic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość web
ad 1 dzieki modliskaa za szybka odpowiedz! wydaje mi sie ze ty chyba jestes na lepszej drodze...bo we wszystkich artykalach na temat orgazmu znalazlam ze gdy odczuwa sie pulsacje lechataczki to to orgazm!!!...ja niestety tego nie odczuwam :( jedynie to odretwienie ale jak pisalam zdarzylo mi sie to 4 razy...moj chlopak niestety cierpni na przedwczensy wytrysk moze to tez jest powodem ze nie osiagam orgazmu ale sama czesto gdy chce wejsc we mnie gleboko szybko i mocno kaze mu przestac i zrobic to delikatniej ze wzgledu na ten cholerny bol.... :( moze rzeczywiscie powinnam udac sie od ginekologa i powiedziec mu o tym... ad 2 ten drugi post pod moim pierwszym to nie ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
web - ból nie jest orgazmem i jeśli odczuwasz coś takiego, radziłabym Ci powiedzieć o tym lekarzowi. Jeśli nie wiesz czy to był orgazm, to z pewnością to NIE było to...Uwierz mi, że gdybyś go przeżyła, od razu byś to wiedziała. To po prostu wielka rozkosz ogarniająca całe ciało,a nie ból i odrętwienie......Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię gdy...
W seksie chyba najbardizej chodzi o przyjemnośc z teog co mi si ewydaje no chyab ze si emylę :] tak czy siak ból nei musi jej zapenwiac zalezy co kto lubi jesli naprawde odczuwasz tak silny ból porozmawiaj ot ym przedewszzydtkim z chłopakiem i poszukajcie wspólnej derogi albo raczej wspólnej wygody.... proponuje troszke poeksperymentowac i poszukac odpowiedniejszej pozycji w której ból nie bedzie si etak silnie objawiał.... zdarzyc sie moze ze ból który odczuwasz zacznie sie przekształcac w cos zupełnie bardziej przyjemnego ale do wszysktiego trzeba podejsc"na spokojnie" choc to troche głupio teraz brzmi:) przedewszystkim po pierwsze poszukajcie odpowiedniejszej pozycji po drugie moze stymulacja twojego ciała powinna byc inna moze potrzebujesz wiecej pieszczot albo innego rodzaju dotyku po trzecie dretwienie ciała wcal nei musi byc niepokojace ale jesli bedzie sie czesto powtarzac i nie bedzi eniosło ze soba przyjemnosci skonsultuj sie z lekarzem... po czwarte nei wolno ci powiedziec chłopakowi ze nie czujesz przyjkemnosco kochajac si ez nim ale raczej ze chciałabys sprbowac czegos innego.... kiedy pojawia sie bol mów mu jednak o tym moze robi t za mocno moze nieodpowiednio jesli nauczycie si eo tmy rozmawiac mozecie odnalesc duzo wieksza przyjemnosc... jesli jednak w kazdej pozycji pojawi sie ból iz do lekaza mozliwe ze cos z Toba sie dzieje bywaja rózne rzeczy i przypadłosci.... zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×