Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolsona25

maly ptaszek

Polecane posty

Gość jolsona25

hej dziewczyny, mam taki problem, moj facet ma malego "ptaszka", gdy jest podniecony to oczywiscie robi sie wiekszy taki na okolo 10-12 cm a gruby tak na okolo 2 palce, on chce bardzo we mnie wejsc ja tez tego pragne, i czasami mu sie udaje a czasami "ptaszek" mimo, ze ma 12 cm po prostu miekknie i on nie moze wejsc, wtedy cudujemy, a czesto konczy sie tak ze go doprowadzam ustami. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie dowiesz ze twój facet ma najnormalniejszego penisa na świecie i powinnaś dziękowac niebiosom bo pochwa ma max 12 cm rozciagliwosci i wiekszy ptaszek da ci tylko ból :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolsona25
czyli ze czlonek po wzwodzie na 12 cm to jest ok??kurcze a wszedzie pisza o ponad 20cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolsona25
ale dlaczego on miekknie??mimo, ze moj mezczyzna jest rozpalony i podniecony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsder
fajną ma dziewczynę ten teój facet ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolson25
a dlaczego fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh współczuje
miałam kiedyś takiego nie dośc ze mały to jeszcze się kurczył szybko:/ nie wygladało to dobrze ale teraz ;p jest super twardy i całkiem spory oczywiście nie rostawliśmy sie z powodu ptaszka:p tylko inne charaktery choć to mnie też wkurzało,ciągle byłam napalona a minetki w jego wykonaniu choć starał się nie zaspakajały mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze na poczatku stosunku boli jak ma sie duzego :D ale po chwili juz na bank nie boli bo pochwa robi sie elastyczna w sesie ze jest nawilzona i lepiej wchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolsona25
Wśród palących piasków pustyni Gobi wędruję wytrwale niczym św. Franciszek, wypatrując w oddali ciepłych aromatycznych stolców wygrzewających się na słońcu, które stanowią ambrozję dla mojego ciała i dające mi siłę przetrwania... Gdy znajdę upragniony stolec przyglądam mu się z zaciekawieniem, rozmyślając nad jego istnieniem oraz próbując rozwikłać zagadkę jego tajemniczego pochodzenia, po czym nie wytrzymując napięcia psychicznego rzucam się w amoku na jeszcze ciepły stolec i pałaszuję go w wielkim pośpiechu, urazcając podniebienie jego wykwintnym smakiem oraz oddając się bezgranicznie jego zniewalającej sile... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeee
podszywacz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolsona25-prawdziwa
prosze sie nie podszywac pod tego nicka! wracajac do tematu, mnie tez za bardzo jego minetki nie podniecaja :( ale co tam kocham go bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×