Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amanda22

Dziewczyny pomózcie

Polecane posty

Gość Amanda22

A więc,tylko sie nie smiejcie,wstydze sie jak moj chlopak sie rozbiera.Wtedy nie moge patrzec na niego jakos a o patrzeniu na jego penisa nawet nie ma mowy.Czerwienię sie normalnie.Ma ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W filmie \"Czego pragną kobiety\" była fajna scena, jak Helen Hunt dwukrotnie spojrzała na wypukłości w kroku Mela Gibsona, karcąc się przy tym. A dotykać jego penisa (ręką) możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mamy tak:) same rozbieramy swoich facetów, uwielbiamy na nich patrzeć , szczególnie na ,,tą\" część ciała\" a jak sie czerwienisz to chyba nie dojrzałas do sexu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda22
dlaczego jak sie uzewnetrzniam to moderatorzy to usuwaja! jestescie bez serca! ja naprawde moge ogladac dzide psa sasiada spod 5, a moje chlopca dzidy nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może po
prostu jesteś lesbą??? a jak długo jesteście razem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda22
Wśród palących piasków pustyni Gobi wędruję wytrwale niczym św. Franciszek, wypatrując w oddali ciepłych aromatycznych stolców wygrzewających się na słońcu, które stanowią ambrozję dla mojego ciała i dające mi siłę przetrwania... Gdy znajdę upragniony stolec przyglądam mu się z zaciekawieniem, rozmyślając nad jego istnieniem oraz próbując rozwikłać zagadkę jego tajemniczego pochodzenia, po czym nie wytrzymując napięcia psychicznego rzucam się w amoku na jeszcze ciepły stolec i pałaszuję go w wielkim pośpiechu, urazcając podniebienie jego wykwintnym smakiem oraz oddając się bezgranicznie jego zniewalającej sile... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahahaha
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ci wstyd i sie czerwienisz to może za wczesnie na to? Byc może powinniscie sie jeszcze poprzytulac a ubraniu, a nie myslec o sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chachacha kocham podszywaczy!!!😍 jestescie cudowni mysle ze to takie oniesmielenie z poczatku a po jakims czasie przejdzie, calkiem normalne ze sie wstydzisz nienormalne by bylo gdyby cie obrzydzal albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda22
no tak ale jak sie kochamy to jest ok,jakos sie tak wstydze,jeju.On mowi ze to slodkie a ja jeszcze gorzej sie czerwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda22
ale jak on go we mnie wklada to czerwienie sie tak bardzo ze dostaje poparzen III-go stopnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalindaaa
Podszywacz idolem mym :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda22
jezeli tak powazne problemy uwazacie za podszyw, to znaczy tylko tyle, ze jestescie koprofagami 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×