Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21

BADANIE USG

Polecane posty

WITAM w niedziele robilam test , wyszedl pozytywny osttania miesiaczke mialam 25 czerwca , po tescie zaraz rano w poniedzialke pobieglam do ginekologaa , zbadal mnie i powiedzial ze musi zrobic usg , ( w szpitalu bo u siebie w gabinecie nie mial molziwosci) mam pytanie czy za takie badanie usg , ktore wykaze ciąze sie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz skierowanie to nie, jeśli nie masz, to płacisz. Nie wiem czy chodzisz prywatnie czy na NFZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza bylam w panstwowej placówce tam nie mial sprzetu wiec umowilismy sie w szpitalu i teraz wlasnie nie wiemmm czyy bede musiala placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z resztą
po co masz robic tak wczesnie usg, kurcze ludzie... jezeli jestes w ciazy to i tak sie ona rozwinie jesli nie to nicnie pomoze to usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej nie rozumieszz , nie naskakuj na mnie kobieto test wyszedl pozytywnie , (moze to byc nie prawda) lekarz zwykłym badaniem ginekologicznym nie jest w stanie wykryc tak wczesnej ciazy po to wlasnie to badanie........... denerwuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
A nie lepiej troszkę poczekać? USG nie trzeba robić tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
po co tak wczesnie robic usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnaś płacic w szpitalu w końcu jestes ubezpieczona a to nie jest jego sprzęt. Jeśli umówiłby się z Tobą u niego w prywatnym gabinecie to jak najbardziej w szpitalu nie ma prawa Cie kasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllaer
USG wykaże ciąże około 6 tyg, ja byłam w 7 i widziałam już serduszko :) co do płacenia, przeciez to szpital, a sprzęt jest państwowy a nie jego, z jakiej racji ma brać za to kasę??? lepiej przed zapytaj go :) gratuluje i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 nie dał Ci skierowania? dziwne.A może stwierdził że nie ma po co robić tak wcześnie usg,a jak chcesz to płać.? Jak po badaniu upomni się o jakąś kase to powiedz że nie byłaś na to przygotowana i nie masz kasy. Może Ci nie dać wyniku badania,ale po co Ci ono.Gg już w czasie wizyty będzie ci mówił co i jak. Ja zawsze sama się dopytuję,często jestem wścibska,inaczej niczego bym się nie dowiedziała bo nawet wyniku nie otrzymuję. Mój gg ma cały sprzęt w gabinecie i często robi kontrolne usg dopochwowe Aha-w mojej pierwszej ciąży pierwsze usg miałam robione w 4 tc i było widać maciupci zarodeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada75
Ja akurat trafiłam do lekarza który miał w gabinecie aparat usg i robi mi je na każdej wizycie, tak kontrolnie, z tym że to nie jest jakiś super sprzęt. Na takim prawdziwym USG byłam w 12 tyg i wtedy sprawdzają przyziernośc karkową. To ważne badanie, bo wyklucza choroby genetyczne min. zespół Downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg dopochwowe moze pokazac juz 4-5 tyg ciaze(przynajmniej pęcherzyk ). jesli nie bylas prywatnie to za badanie nie bedziesz placila. Chyba normalne, ze jezeli tes wyszedl poztytwnie to kobieta chce miec potwierdzenie od lekarza, ze jest w ciazy. pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×