Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facett bi

Meżczyźni bi - są tu tacy?

Polecane posty

Gość miła w dotyku
a kto Ci powiedzial , że tego nie robili?? Robili i to bardzo dobrze - życze podonych wrażeń są niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem , ze dla mnie kobieta bedzie zawsze nr 1, a mężczyzna to fantazje, jej spełnienie. a chciałbym doprowadzic innego mężczyzne dłonią do orgazmu. poczuć jego przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła w dotyku
Dokladnie ! Dobra muza , świece , arenalinka i ekspermenty to jest mmmm....uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
czyli mamy podobne fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jesteście
popaprani:-0 A miła w dotyku sie jeszcze tym szczyci...ja bym umarała ze wstydu gdyby mojemu panu przyszły na myśl pieszczoty z innym. Zresztą z nikim takim bym sie nie związała. Wolę normalnych facetów, któych interesują kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
ja sądzę, ze wszystko to kwestia czasu przechodzimy w kolejne etapy bycia razem, i się uczymy siebie, drobnymi krokami ale ważne jest, że nie boimy sie opowiadać swoich fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
jeden minus to trudno spotakać ludzi o podobnych zainteresowaniach ale można czego mamy dowody w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
ciekawe, że kobiet bi nikt nie potępia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie - a gejami nie jestesmy!:O to ze pragne pieszczot z mezczyzna nie znaczy ze jestem gejem . o wiele bardziej pragne seksu z moja kobietką. z mezczyzną chce delikatnych pieszczot, orala, masturbacji... o cholera.. na samą myśl o tym cos mnie bierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej załoga
owszem, mam:) Miałem kiedyś dziewczynę, która mnie rzuciła...:( Po tym rozpadł się cały mój świat. Nie miałem ochoty na związek z żadną inną, żadna nie znaczył dal mnie tyle, co ta pierwsza... Więc potem kobietami za bardzo się nie interesowałem. Miałem przez dłuższy czas bliższego przyjaciela. Ale nie uprawialiśmy analu, tylko właśnie takie delikatne pieszczoty- lizanie sobie sutków, klapsy, całusy, wspólna pasturbacja itd. Nic takiego. Ale było to dość przyjemne;) W zasadzie doszło do tego przypadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kobiety bi mają wielki topic, wszyscy sie rozczulaja a jak ktoś słyszy meżczyzna bi - to wielka obraza i zniesmaczenie. bez sensu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetta bi
to super że kobieta zawsze będzie na pierwszym miejscu ale od czasu do czasu lubisz sobie polizać męskie jaja...taaa, to zupełnie normalne. Brawo prawdziwy z ciebie samiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła w dotyku
dokładnie , jesteśmy razem i nam dobrze po tylu latach znajomości bo się odkrywamy i urozmaicamy sobie dni - monotonia zabija ... A wy ZBULWERSOWANI po co wchodzicie na to forum - czyżby trochę ciekawości - tylko odwagi brak?? Biedactwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
ale muszę tego mężczyznę polubić poznać wcześniej, jak u kobiet tak i mężczyzna wie najlepiej co sprawi drugiemu przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwazywszy na poziom
tego forum, to ten topik jest jednym z bardziej delikatnych, dlatego dziwne sa te wpisy bulwersujacych sie kobiet. mnie to chyba raczej nie interesuje, tzn. trojkat ja+moja kobieta+jeszcze jeden facet jak najbardziej, ale raczej w pelnym skupieniu na niej, a nie na sobie:D tym niemniej, temacik ciekawy i nie widze tutaj miejsca dla zbokoli ktorzy tutaj beda pisac "ble" a zaraz beda zakladac topiki o jedzeniu gowna, czy chodzeniu w rajstopach przez mezczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do tego doszło załogo? kto zrobił pierwszy krok? ale to musiało byc fajne i seksi.. zazdroszcze ci.. uprawiliscie miłosc francuska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
miła w dotyku, zabawne mówisz dokładnie takim samym językiem jak ja i moja kobieta??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej załoga
najprzyjemniejszą tego typu zabawą, moim zdaniem jest taka, gdzie partner przywiązuje lub przykuwa nas do łóżka i zawiązuje nam oczy. A potem robi wszystko, na co ma ochotę:) Mmmm.... rozmarzyem się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak prawdziwy ze mnie
biedak...mam ubogie życie seksualne bo nie liżę jaj facetom. Nie wiedziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
świetnie byłoby gdyby spotkały się dwie pary najlepiej małżeńskie bo wtedy jest większa gwarancja zdrowia, panowie najpierw poatrzyliby na panie a później vice versa, oj robi sie niebezpiecznie miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła w dotyku
Lekko BI , też odrazu czuje fluidy porozumienia - probowaliście kiedyś z parą ? My tak i szczerze druga kobieta nas rozpraszała , ale może nie trafiliśmy na odpowiednią . poszalało by sie na wakacje ... może wpadniecie na Śląsk ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna W
co może być podniecającego w obrazku..mój mężczyzna pięści sie z innym panem???? Nie rozumiem tego.!!!!!!!!!!!!!!!! I nie mówcie mi że nie macie zapędów homoseksualnych. Dla większości facertów sama myśli o czymś takim budzi odrazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zwazywszy na poziom
Jesli interesuję cie układ 2m + 1 k z twoja kobietą, ale bez kontaktów homoseksualnych to się piszę. Ostatnio coś takiego przżyłem i boło super całej trójce. mam juz w tym pewne doświadczenie więc służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, to byłoby super... ciekawe tylko jak zareagowały panie na taką sytuację gdy męzowie zaczynaja sie pieścić ps. tez najpierw musiałbym poznac i polubic meżczyzne, z obcym bym nic nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mol
mezczyzni bi--->nie wystarczy wam juz jak wasza partnerka zabawia sie waszym penisem i uprawiacie z nia milosc francuska?? facet facetowi to robi? no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
w tym roku robilismy to pierwszy raz przy drugiej parze (ze sobą) i bardzo sie nam to spodobało, mamy ochotę na parę z którą już nie przypadkiem ale z rozmysłem dojdzie do czegoś więcej chcemy by było to stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła w dotyku
A co Ty z tym lizaniem jaj kotku ?? To nie instrukcja obsługi tylko mistyka - ja zazwyczaj po nie pamiętam szczegółów bo jestem " w wyższych rejestrach " świadomości , boskie uczucie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej załoga
tak, miłość francuska jak najbardziej:) Wszystko, tylko bez analu. Kiedyś mój partner stymulował moją prostatę jedynie. Ale odbyło sie to dwa razy. Jakoś specjalnie mi do gustu nie przypadło, ale było ok:) Jednak wolę patrzeć na to, jak o głaszcze się po sutkach, po brzuchu, jak się masturbuje. Wtedy siadam naprzeciw niego i patrząc mu prosto w oczy robie to samo. I widze całą swoją przyjemność wypisana na jego twarzy...:) No doszło do tego tak, że byliśmy tylko kolegami. On też miał dziewczynę, mnie moja zostawiła. Kiedy kolejny raz poszedłem zapic smutki;) on poszedł jak zawsze ze mną. Znaliśmy się ponad 9 lat:) Było po 2 w nocy, kiedy zdecydowaliśmy się wracać, kompletnie pijani. No a on mieszkał blisko tego pubu. Stwierdził, żebym nocował u niego (co zdarzało się już dziesiątki razy). Poszliśmy tam, a raczej dotoczyliśmy się;) Całą noc przespaliśmy osobno oczywiście, pijani poszliśmy spać od razu. Rano, kiedy się obudziłem, on siedział koło mojego łóżka i patrzył na mnie... :) Przyniósł mi śniadanie:) Jedliśmy je razem, potem śmialiśmy się, no i... jakoś tak samo wyszło. Oczywiście na początku były ty tylko delikatne pieszczoty, nawet bez masturbacji, czy brania czegokolwiek do buzi. Ale i tak było tak wspaniale, że musialiśmy to wkrótce powtórzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lekko bi
bez pośpiechu, nie wszystko naraz i nie kawa na ławę, jakaś gra erotyczna piękna bielizna zapachy i powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×