Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarevok

Jak powiedzieć dziewczyie kolegi....

Polecane posty

Gość Sarevok

.... że jak nie schudnie to ją zostawi ? Są już prawie 3 lata ze sobą ale mniej więcej od pół roku jego dziewczynia jest coraz grubsza ( w ciąży nie jest ), podobno próbował rozmów ale to nic nie daje (* chora też nie jest bo pytał rodziców), jak jej zasugerować by schudła bo to fajna dziewczyna i żal mi troche by było jakby ją zostawił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie wcale jej tak bardzo nie kocha skoro przeszkadza mu jej tusza albo poprostu kocha jej cialo a nie dusze a wlasnie powinno byc odwrotnie powiedz temu swojemu koledze ze jest poprostu pustu i jesli chce zostawic ta dziewczyne to niech sobie znajdzie lepsza wymowke bo ta jest plytka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz coś w tym stylu: \"Schudnij, dziewczyno, bo w przeciwnym razie on cię rzuci.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Dlaczego on jest palant Ma prawo nie chcieć grubej beki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet to moze byc przypakowany i miskowaty ale laska musi byc chuda szczypa bez dupy z nogami jak patyki ludzie zastanowcie sie wogole co wy tu wypisujecie naprawde wspolczuje plytkosci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarevok
Wiecie wygląd zawsze miał, ma , i będzie miał znaczenie. Wiecie on się zakochał w innej dziewczynie niż teraz...... Chce , żeby byli parą ale on coraz częściej myślui o innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma racje
chlopak chce p[omuc a wy od razu ..ze palant...moj chlopak tez obrsul w tluszcz i jak mam mu powiedziec..nie jest juz dla mnie atrakcyjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak
po ślubie żona przytyje, to facet może ją zostawić, bo ma prawo nie chcieć grubej beki? ludzie zastanowcie się troszkę, bo to śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już ktoś ma jej o tym powiedzieć to napewno nie Ty, lecz własnie chłopak. Ale delikatnie, może dzioewczyna ma problemy, nie umie sobie poradzić i szuka pocieszenia w jedzeniu?? Albo juz poporstu zauważyła jakiego ma \"kochającego chłopaka\" i stąd ta zmiana, niekoniecznie chciana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że tyje teraz z obżarstwa, a jeżeli on taki esteta to nigdy nie będzie miał laski na stałe. To raczej on powinien zrozumieć, że po ciąży może ważyć z 30 kg więcej, będzie mieć rozstępy, cellulit i co? zostawi ją z dzieckiem? to niech lepiej teraz spada, póki jest czas:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Ja nie lubię grubych więc powiem to wprost "Jak przytyjesz za bardzo koniec z nami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....mozna kochac czyjas dusze... umysl...ale nie zmienia to faktu ze wyglada moze stawac sie dla nas coraz mniej atrakcyjny......pozostaje nam akceptacja ....albo ciagla zmiana partnerow na atrakcyjniejszych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Z pingwinem nie chcę być Ta dziewczyna kolegi musi coś z sobą zrobić jak można się tak zaniedbać 8 kg przytyła i nie widzi w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalala
Kocha sie nie za coś , lecz pomimo wszystko... szkoda dziewczyny, że trafiła na takiego *** ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym nie chciał jakiejś
grubej beki. Ble!!!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarevok
Ale zamiast go tak demonizować postarajcie się zrozumieć, dziewczyna poprostu nie dba o siebie, on wylewa razem ze mną poty na siłowni, pije bardzo mało by móc jej coś kupić, i sobie jakiś ciuch by jej się podobać, a ona ma to za przeproszeniem w dupie i się objada. Na aerobik nie chodzi, na rowerze nie jezdzi. Facet czuje się olewany . Czy on naprawde tak duzo wymaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...ja jakis czas temu robilam awantury facetowi, bo twierdzil ze gdybym nie wygladala jak wygladam nie umowilby sie ze mna, mowil ze wnetrze tez sie liczy, ale woli \" piekna kobiete z pieknym wnetrzem z ktora seks sprawia mu przyjemnosc niz kobiete o mniej atrakcyjnym wygladzie o pieknym wnetrzu z ktora seks to obowiazek i przy ktorej ma problemy ze wzwodem\" uznałam go za totalnego palanta...ale..teraz gdy dojzalam z ta mysla, zgadzam sie z nim, sa ludzie zadbani i inteligentni i mniej zadbani inteligentni dlaczego mamy wybierac tych drugich, to nie jest egoistyczne podejscie, poprostu starajmy sie byc atrakcyjni dla swoich partnerow wnetrze jest najwazniejsze ale to co cieszy oko poprawia tez nastroj, przez to seks jest cudowny i relacje blizsze:) to przeciez wiele nie kosztuje:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Ona ma na imię Patrycja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalala
Olewany dlatego, bo nie chce schudnąc, czy ogólnie mowiac olewany jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma racje
serevok popieram..ja dbam o siebie a moj facet nic....zaczyna mnie to wkurzac..bo nie reaguje nawet na moje prosby...jka tak dalej pojdzi eto ni zmiesci sie w drzwi...jak kogos kochasz to staras zise wygladac dla niego atrakcyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech jej zaproponuje wyjście na rower,na basen,poranny jogging.Niech powie,że chciałby z nią robić nawet tak banalne rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, bo ciągle się odchudzam i też ciężko mi zaakceptować swój wygląd. Mój mąż nie jest nienormalny, też by wolał, żebym wyglądała jak kiedyś ale zawsze mówię, że gdybym patrzyła na niego to już bym ważyła ze 100 kg. Nawet jak byłam tłustą świnią przez sekundę nie dał mi tego odczuć. I własnie to mnie mobilizuje, że cieszy się razem ze mną z moich sukcesów. Też uważam, że laska zażera problemy, skoro jak mówisz facet bardzo dba o siebie pewnie nie nadąża za nim i się wpędziła w kompleksy, im bardziej ją dołujecie tym gorzej dla niej. Ona się do tego nie przyzna:( 8 kg przytyła, tzn ile wazy? 70? czy 55?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglad wyglad
Moj facet przytyl, bo rzucil palenie. Zakochalam sie w nim, jak byl szczuplejszy. Ale kocham jego, a nie jego cialo. Mialabym go z tego powodu rzucic? Kocham go i czy wazylby 98 tak jak teraz czy 130, nie ma znaczenia. Moge jedynie probowac go zmobilizowac do zrzucenia zbednych kg, dla jego zdrowia. Ale niestety w dzisiejszym swiecie wyglad sie bardzo liczy... Mimo ze tak duzo osob powtarza, ze jest zupelnie inaczej ;) Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglad wyglad
Pare lat temu mialam chlopaka, wazylam wtedy tak w sam raz, a on ciagle powtarzal "musisz schudnac jeszcze troche, wtedy dopiero bedziesz laska!". Dalam sobie spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosia..............
to zależy. Jeśli panna ma małą nadwagę, powiedzmy do 75-80 kg to da się jeszcze to znieść, chociaż uważam że powinna się wziąć na siebie, bo potem będzie tyła i tyła aż w koncu nie bedzie ratunku ale jeśli ona ma już powyzej 100, to nie dziwię mu się, mimo że jestem kobietą dziewczyny, zastanowcie się, gdyby waszemu facetowi wypadły przednie zęby, to też byście to akceptowały? Ja nie. Ja bym mu kazała sobie wstawić, a gdyby nie chciał tego zrobić, pewnie bym z czasem odeszła. Z 3 powodów: - wstyd się z takim pokazać - obraża mnie to że on leje na to o co go proszę - nie dba o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglad wyglad
11:57 Sarevok (...) on wylewa razem ze mną poty na siłowni, pije bardzo mało by móc jej coś kupić, i sobie jakiś ciuch by jej się podobać, a ona ma to za przeproszeniem w dupie i się objada. Wow, odmawia sobie alkoholu, zeby jej cos kupic? Kurcze, az tak sie poswiecac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×