Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Girl 20

pomocy

Polecane posty

Gość Girl 20

poznałam chlopaka zaprosiłam go na studniówke ... umowil sie ze mną do kinka , obiecal kolejne spotkania , tydzien przed studniowka dowiedzialam sie ze znalazl sobie dziewczyne ... bylo mi bardzo przykro gdyz byl on moja miloscia juz dwa lata i jego obietnice byly dla mnie jakas nadzieja ... na studniowce dazyl do pocalunku nie powiedzial mi sam ze ma dz. nie chcialam i ja mu zwrocilam uwage ... tlumaczyl mi ze nie mozemy byc razem bo jestem mlodziutka ja 19 lat on 26 ... ze znajde lepszego faceta ... po imprezie myslalam ze da spokoj ... zdobyl moje gg ... prosil o spotkanie .. umowilam sie z nim na masazyk :) pozniej bylo jeszcze kilka spotkan ale wieczorami poznymi ... pytalam po co to robi tlumaczyl czy ja zawsze wiem od razu wszystko ... ?? mial dziewczyne po kryjomu sie spotykal ze mna calowalismy sie .. chcial czegos wiecej napewno ale rozmawialam z nim o tym wielokrotnie i powiedzialam ze nie ma co liczyc na sex ... na gadu gadamy codziennie gdy tylko jestem dostepna pisze ... ale gdy odmowilam spotkan poznym wieczorem zrezygnowal z tego .. czasem tylko widzimy sie w towarzystwie no i gg... on wie o moim uczuciu ... gdyz odkrylam sie przed nim to bylo moze zle ... powiedzial ze nie moze jej zostawic po 8 miesiacach bo tyle sie juz to ciagnie i ze wspolnie tyle przezyli i ze nie moze jej krzywdzic i zrobic jej tego .. gdy zapytalam po co sie ze mną spotykal odp ze chcial popatrzec sobie na mnie itp ... po co to robi ?? o co mu naprawde chodzi ?? po co te rozmowy ?? kokietuje nadal na gg ... ale z nia jest i wiem ze to chyba cos powaznego ... bo czesto sie widuja ... itp chcial mnie z nia poznac ... a kilka dni wczesniej calowalismy sie , kupowal przy mnie bielizne dla niej itp ... bylam bardzo zla na niego o to wszystko bo wiedzial o moim uczuciu ... pomocy .. ocencie to i powiedzcie co robic ... jak mi bedzie najlatwiej zapomniec. .. zaprzestac z nim kontaktu nie rozmawiac ?? nie wlaczac sie na gg?? mowi ze ceni mnie ze nie jestem mu obojetna itp ... nie rozumiem nic ... ratunku jak dac sobie spokoj kiedy moje uczucie do niego jest silne ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu...ale sie wpakowałaś...zeby brzydko o nim nie mowić powiem tylko...olej chama...brak słow do takich facetów...musisz sie kotku spiąć :) i dac mu kosza zwyczajnie pomimo ze ma inna, utrzyj mu nosa, nie gadaj z nim na gg nie odpisuj, mozesz byc dostepna zreszta jak wolisz, poprostu traktuj go jak powietrze bo facet na to zasluguje...daj sobie spokoj bo ta znajomosc zszarga ci tylko opinie dobrze ci radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_anus
uwazam ze on sam nie wie czego chce. A ty kochana daj sobie spokoj on toba manipuluje. Mysli ze bedziesz na kazde jego zawolanie. Daj se spokoj. Jestes mloda.. poznasz jeszcze lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie z nim spokój, zwyczajnie zdradza tamtą dziewczynę i oszukuje Ciebie. Nawet jesli jakims trafem zerwie z nia i będzie z tobą, to równiez będzie zdradzał.... Bo jak raz zdradzisz to.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl 20
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnaq
Kupując przy Tobie bieliznę swojej dziewczynie pokazuje Ci gdzie Twoje miejsce i na co bedziesz sie zgadzać. Lubi byc adorowany i liczy na sex stąd te spotkania. Ułozy Cie jak psa i zrobi co zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjj
daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalencja
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaxxx
musisz zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
sama też niezła jestes.. wiedziałas ze ma dziewczynę, ale mimo to sie z nim całowałaś, masowałas itp. zmuszał cie do tego? nie... a nie pomyślałas jak moze poczuc sie jego dziewczyna jak sie dowie? pomyślałaś choć raz nie o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek 16
dziwna akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie
akcja szablonowa wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×