Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlaPL

Zwiazek z Irlandczykiem? - Jacy sa obcokrajowcy?

Polecane posty

o to miłego chlania wieczorem :D mysle ze Twoj jednak nie okaze sie oszustem, ale wszystko sie okaze, w koncu nikomu ufac do konca nie mozna dopoki sie wszystkiego nie sprawdzi i nie zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPl
Swiete slowa, oj swiete ;) A ja teraz odliczam czas do 17-tej. Koniec pracy i luzikkkk ;) Eh... szybciej, szybciej niech tez zegar tyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie
Olu pytałam, bo w październiku i listopadzie możesz polecieć Warszawa-Dublin za 53 Euro (w obie strony, wszystko już w tym jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPl
witaj w klubie -> zartujesz? przeciez to kolo 200 zl tylko. I w obien strony? gdzie moge taka okazje podlapac? ;) hihihi A noz na weekend mi sie uda wyskoczyc? ;) Za taka cene moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie
www.norwegian.no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPl
cool - dzieki. tylko musze najpierw jakis slownik znalezc i przelicznik walut ;) Ale to na spokojnie w domu, a nie z pracy ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie
Kliknij na flagę biało-czerwoną, prawy górny róg, będziesz miała wszystko po polski i w euro a nie w koronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPl
No tak... blondynka jestem (choc ufarbowana na ciemny), i flagi bialoczerwonej nie zauwazylam ;) hihihi dzieki wielkie ;) teraz tylko urlop przemyslec porzadnie jakos ;) hm... ;) Hihihi Alescie mi humor pprawily!!!! dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Olka jaka ty roztrzepana jestes, dokaldnie jak ja :D ale ja ciemna blondynka naturalna jestem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaPl
No ja tez.. nie dosc, ze blondynka, to jeszcze ciemna ;) to mowi samo za siebie ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie
DO USŁUG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie
Już na spokojniej bo w domu :) Te połączenia są tanie chyba na dobry początek, bo zaczynaja latać na tej trasie od połowy września. Moim zdaniem, zanim się zaanagżujesz, zobacz jak on zachowuje się tam , jakich ma przyjaciól, jaki tryb zycia , itp. Nie robiłabym problemu z faktu, że jest cudzoziemcem. To że my wytrzymujemy odległośc od ładnych paru lat wynika z tego, że jesteśmy wręcz bliźniakami duchowymi. Nikogo takiego tutaj nigdy nie spotkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie ja tez jestem w zwiazku na odleglosc i ciezko znosze tesknote, a to potrwa jeszcze jakis czas :( ale wiem ze bedzie dobrze i Tobie tez tego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie
No i jak Olu, lecisz? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...
Wyjechałam do Irlandii, poznałam tam faceta-Irlandczyka, zaszłam w ciążę i się zaczęło. Czasem różnice kulturowe są nie do ogarnięcia. Teraz już wiem , że stworzenie związku partnerskiego z Irlandczykiem jest niemalże niemożliwe. Facet, z którym byłam ma 48 lat i silnie zakorzenione tamtejsze zwyczaje. Kobieta zajmuje się domem, gotuje i nadskakuje mężowi, nie podoba Ci się taka opcja - masz problem. Ja uciekłam póki czas, rodzę we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do B...
Głupoty piszesz, ja jestem w związku z Irlandczykiem i nie zamieniłabym go na żadnego Polaka! Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 435645345234532453543
Brytyjczycy idą w socjal. Biorą polki bo są łatwe dla obcokrajowców robią dziecko i żyją z socjalu poczytajcie sobie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbg
22:57 [zgłoś do usunięcia] 435645345234532453543 Brytyjczycy idą w socjal. Biorą polki bo są łatwe dla obcokrajowców robią dziecko i żyją z socjalu poczytajcie sobie w internecie. """" Co mamy poczytać? Bo nie rozumiem, przecież Brytyjki rodzą dzieci na potęgę i to w bardzo młodym wieku, więc Polki nie wypadają przy nich tak źle, nie zrównujmy ich do jakiejś patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 6
19:18 [zgłoś do usunięcia] OlaPL I wlasnie tego sie obawiam. Slyszalam opinie, ze irlandczyk kobiete traktuje zupelnie inaczej niz polak. To znaczy - jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzcwse3
To znaczy - jak ? Jak przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha haha ha
irlandczycy to kochane osoby i szanują swoje kobiety, nie to co muzułmanie i inne dziwaki z dalekiego wschodu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie i jak Wy
poznajecie tych swoich obcokrajowcow?:)jak kwestia komunikacji?znacie dobrze ich jezyk, czy porozumiewacie sie po angielsku? nie boicie sie, ze jednak o spore ograniczenie, jednak jezyk, slownictwo duzo mowi o drugim czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my po angielsku :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkaa
Jestem w zwiazku z Irlandczykiem od prawie 3 lat. To moja druga polowka jablka. Wiem, ze mielismy ogromne szczescie, by wpasc na siebie. Wzajemnie sie uzupelniamy pod kazdym wzgledem. Ja mam raczej akademicki umysl, on - artysta. Dyskusje na kazdy temat, czasem dosc gorace, ale uczymy sie od siebie. Nie ma podzialu na prace meski i zenskie w domu. Razem decydujemy o wszystkim. Mamy swoje male swiaty, w ktorych przebywamy odrebnie. Nie ma zadnych prosb czy grozb, gdy ja chce wyjsc gdzies z przyjaciolkami lub on wyskoczyc do znajomych. Nigdy nie myslalam czy planowalam, ze tak bedzie wygladac moja przyszlosc. Niestety w Polsce nie mialalm szczescia. Widac tak musialo byc... Kazdemu zycze szczescia, bez wyjatku - u boka Polaka czy cudzoziemca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×