Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzona K

Wasz ulubiony horror

Polecane posty

Gość Poliglotte de 7 langues
Laleczka Chackie a slynne szczeki nic mnie nie straszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam...
egzorcyzmy Emily Rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliglotte de 7 langues
o i jescze Dark Water Fatum.Ale to taki typowy horror nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze \"Blair witch projeckt\", bardzo trzyma w napięciu choć to też nie jest typowy horror, ale świadomość że to się wydarzyło naprawde przeraża. I jeszcze \"Teksańska masakra piła mechaniczną\" brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj fraszko
w bajki wierzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksanska faktycznie fajna (ale tylko z 2003r, bo wczesniejsze to parodie horroru sa, a tego nie lubie, no moze poza 1974...ale ostatnia im sie udala ;) ), tak samo inne tego typu flmy - bardzo lubie. Aczkolwiek bardziej strasza mnie horrory w stylu Ringu ;) Co nie znaczy, ze sa lepsze... ale inne :D Natomiast Blair... w ogole do mnie nie przemowil. W ogole sie nie balam, przesiedzialam caly film ziewajac i czekajac na jakas akcje, az zobaczylam napisy koncowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freddie kruger
był najlepszy i straszył, gdy sie miało 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wszystki części Freddiego Krugera, a chyba najbardziej ostatnią choć to właściwie takak bajka, ale i tak uwielbiam to oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam
wszystkie części "CUBE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak Fredi rulez!!! Tez pierwszy raz ogladalam gdzies w wielu 12 lat... u kolezanki, ktora mieszka ulice obok. BAlam sie sama do domu wrocic :D I spalam przytulona do mamy :D Tak samo Blob... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
The ring amerykanski byl ok Zejscie - troche zmyslone ale fajne Piła I i II - brrrrrrrr I wstdy sie przyznac,a le balam sie na Oszukac przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blob zabójca był fajny, ja się bałam Jasona gdy byłam mała, długo nie mogłam sama zasypiać i jeszcze był taki horro że facet miał przyczepionego do siebie małego stworka, co to było, co to za film był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona---> a ten stworek to nie przypadkiem jeden z odcinkow ArchiwumX?? Lenart sie chyba nazywal, czy jakos tak... Taaak, Piatek13 super. I haloween jeszcze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bajtla: -Martwe zło 1 i 2 (3 to juz totalna chała :D ) - Wszystkie części Krugera (z kumpelą miałynmsy taka palme na tym film ie, ze nawet bawiłysmy sie w jakichs powsatjacych dopiero blokach, ze nas Freddy goni :O ) Teraz: -Blair 1 czesc - tak działała na psychike, że myslałam (pierwszy raz w zyciu) ze z kina wyjdę w srodku filmu - Wszystkie te azjatyckie (choc jak reszta opiera sie tylko na muzyce i nagłym: buuuu ! - maski tych kobiet były czadowe :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że w \"Archiwum\" było coś takiego ale tamtem film jest starszy, j a byłam wtedy mała. Fajne są niektóre odcinki \"Opowieći z krypty\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam "Hostel" bo niby taki straszny, ale była słaba kopia i w zasadzie nie wiem czy to było dobre czy nie bo nic nie widziałam w mocnych scenach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pila 1 i 2
a mork ogladaliscie? straszne paskudy chodza po suficie brrrrrrrrrrrrr... albo klatwa? tez dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mork - nie widzialam... A MArtwe Zlo to raczej komedia, parodia horroru - niespecjalnie mi sie podobala, a juz napewno mnie nie straszyla :D Tak samo zreszta \"Dead alive\" a niby to klasyka gatunku, heh :P To z tym stworkiem nie znam!!! Jak sobie przypomnisz to zapodaj tytul - chetnie obejrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzek
mrok mi sie srtasznie podobal. pozniej chodzilam i spogladalam na sufity czy mi nic po nich nie lazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia11119999
oj mrok byl straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia11119999
ja sie boje tez gdy czytam zyciorysy seryjnych morderców lubie to czytac, bo swiadomosc ze to prawda jest wrecz paralizujaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×