Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzona K

Wasz ulubiony horror

Polecane posty

Gość miflo
ogladnijcie sobie shutter (widmo) Naprawde dobry horror .Momentami idzie sie przestraszyc :P a i koncowka calkiem niezla . Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzek
to drugie fakt a to pierwsze straszne i smutne ze takie rzeczy sie niestety dzieja naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funfel
ja lubie ring i ring 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzorcysta cz. II i taki film... nie pamietam nazwy horror był oparty na faktach, koleś słyszał głosy duchów w takim duzym starym domie, któe kazały mu całą rodzine powymordować, potem to sie przeniosło na druga rodzine któa sie tam przeprowadziła.... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byl chyba Amityvile ;) A Shutter widzialam. Teraz mam na stanie Shibuya Kaidan, czy jakos tak... Tylko, ze jak w tych japonskich horrorach ktos umiera to nigdy nie jestem pewna kto. Tam wszyscy wygladaja podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najstraszniejsza postacia ever jest Bob z serialowego Twin Peaks.to byla taka postac co sie chowala za łóżkiem.brrrrrrrrrr az mnie ciary przeszly na to wspomnienie.mogliby jeszcze raz puscic T.P. bo ostatni raz ogladalam jak bylam mala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Noc żywych Trupów\" , nie mylić ze \"świtem\". To film z jakis wczesnych lat 80-ych.\"Miasteczko Salem\" , \"Wężoidy\"...Generalnie najbardziej uwielbiam horrory z lat 80-90 , są fantastyczne , lekko kiczowate,czyli takie jakimi horror być powinien.Ten wysyp horrorów ,które teraz są produkowane zlewają mi sie w jedną całość ,jakbym oglądała cały czas ten sam film , żadnych niespodzianek. Prawdziwe horrory to te 20 letnie perełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konesser
Horror (łac. groza, strach), fantastyka grozy – odmiana fantastyki polegający na budowaniu świata przedstawionego na wzór rzeczywistości i praw nią rządzących po to, aby wprowadzić w jego obręb zjawiska kwestionujące te prawa i nie dające się wytłumaczyć bez odwoływania się do zjawisk nadprzyrodzonych. A co za tym idzie krzyk, piła, teksańska masakra etc. nie są horrorami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konesser---> NO wlasnie, bo Teksanska masakra to film edukacyjny z takich z cyklu \"Zrob to sam\". Ucza w nim poslugiwania sie piła mechaniczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×