Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sie dzieje z nim

pikantne słówka w łózku? czemu on nie chce do mnie tak mowić?

Polecane posty

Gość co sie dzieje z nim

chce zeby mowil do mnie pikantne slowka on mowi ze nie chce ze nie moze nie rozumiem go.. jak mu robie dobrze mowie zeby na uszko mi szepnął kilka takich slowek to on powie cos i sie smieje.. co z nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z nim
nie raczej sie nie wstydzi duzo rzeczy robimy przy sobie i ze soba wiec to nie wstyd.. jestesmy ze soba sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanSidło
A czy cos musi z nim być nie tak.??? Nie każdy lubi podczas seksu "pikantne słówka". Może twój facet jest niesmiałym, dalikatnym romantykiem ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ty zacznij najpierw od siebie? powiedz mu cos pikantnego pierwsza:) albo przygotyj dla niego sciagawke i wrecz mu rano z poleceniem wyuczenia sie do wieczora. hmm. poskutkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z nim
raczej niesmialy to on nie jest czasami sam sie DOMAGA sexu i bierze mnie siłą.. romantyk owszem;) ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z nim
mógłby mi czasem powiedzieć coś w stylu " ty głupia cipo mlaskaj moje spocone wory " albo " chapaj dzide szmato" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalizator
Papryka chilly, Czomber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fi
co sie dzieje z nim -> a jak byś chciała żeby mówił. Może ja wykorzystam podpowiedzi. Kiedys moja tez wspominala zebym do niej mowil wiecej, zebym mowil pikantne slowka w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innega zerżnąć swoją
ko0bietę, a co innego zwyzywac ja od dziwek i szmat:o Zastanów się... Słowa mają wartość, brew temu, co propaguje dzisiejsza "kultura". Po to się je zresztą wypowiada- żeby coś znaczyły. Naprawdę chcesz, żeby ktoś, kto powinien cie kochać nazywał cie dziwką, kurwą i szmatą, kazł ci ssać wory, rżnął cie w odbyt jak kurwę i spuszczał ci sie na twarz??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fi
To pewnie było do autorki topicu. Mi chodzi o to co kobieta chcialaby slyszec w lozku? Ja chcialbym mówić ale nie wiem co. Kobiety pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×