Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Innesia

Młodszy facet

Polecane posty

Kocha mnie wspaniały facet,codziennie składa cały świat do moich stóp, mogłabym z nim być, jest tylko jeden mały problem-on ma 18 lat a ja 23...czy któraś z Was ma podobne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabecia
Pisałam już o tym kiedyś...mój facet jest ode mnie młodszy 14 lat, więc w twoim przypadku te 5 lat różnicy to małe piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
A ja mam w zasadzie teraz tak samo jak Ty :) jest chłopak- 18, który gotów na rękach mnie nosić, a ja- 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-dziewuszka
hmmm.. to zalezy czy chlopak wyfglada na swoje lata czy na starszego :-) ja mam 21 lat a mój facet 18 tylko,ze on nie wyglada na swoj wiek a na conajmniej 24 lata :-) ale skoro Cie kocha,to to jest najwazniejsze,nie patrz na ludzi,ze im to moze nie pasowac wazne zeby tobie pasowalo i zebys była szczesliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudominka
temat juz był.................. ja jestem starsza o 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie człowiek jest taki głupi, że myśli\"co ludzie powiedzą\" a to nie jest tak całkiem bez znaczenia...a wygląda dokładnie na tyle ile ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupika
ja tez jestem starsza o ........ rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyjaciółka
ma zawsze młodszych facetów - obecnie ma 22-latka, ona ma 29... Niby jest fajnie... ale sądząc po ilości tych "związków" i częstotliwości ich rozpadania się to chyba jednak nie jest tak fajnie...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry jeżeli dubluję topik, nie wiedziałam a to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-dziewuszka
wiec jezeli Ty tez go kochasz to śmiało i bez zadnych problemów i przeciwnosci mozecie stworzyć piękny zwiazek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie..ale wydaje mi się,że to zawsze ja byłabym tą niedobrą co uwiodła małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-dziewuszka
eeee tam gadanie :-) z czasem kazdy sie przyzwyczai do faktu,i nie bedzie zwracał na to uwagi -uwierz mI wiem co mówie bo jestem juz rok w zwiazku z mlodszym i jest suuuper :-) tak wiec do dzieła o nic sie nie martw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata
Moj jest mlodszy o 22 lata!!!! I jest super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, a ja tak się przed tym bronię...a jak to wygląda od strony psychicznej tzn.jak oceniacie dojrzałość swoich facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-dziewuszka
mój facet choć ma 18 lat,myśli chyba duzo poważniej ode Mnie hehe serio!!! moze właśnie młodsi chcą dorównac albo przewyzszyc dojrzałością swoje kobietki??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się że za kilka lat ta młodzieńcza miłośc mu przejdzie jak już będę mniej atrakcyjna niż kręcące się wokół niego 16 latki a takich nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna-dziewuszka
mysli durzo powarzniej odemnie ,tylko głomp jeden óczyć mu sie nie kce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×