Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Hej dziewczyn! Chyba zamarznę w tej Irlandii, już ponad tydzień pada i jest zimno jak w psiarni...Wczoraj włączyłam ogrzewanie. Lipiec a u mnie gorące grzejniki! Fajne wakacje się szykują nie ma co... We Wrocku pewnie świeci cudne słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewunia u mnie na zamiane albo slonko albo ulewny deszcz z silnym wiatrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Nic mi się dzisiaj nie chce, za oknem okropnie, Bartek w nocy dał mi w kość, i tak ledwo dzień się zaczął a ja czuje się jakby był wieczór. Sprzątania mnie czeka masa, bo jutro przyjeżdza przyszła teściowa a mnie już zaczyna telepać.Zapowiada się ciężki weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Aniu, tak tez wlasnie mowia mi najblizsi, dlatego poki co mowimy do niego \"groszek\" ;p byloby lepiej mowic po imieniu, ale jak go zobacze to wtedy podejme najbardziej trafna decyzje. Mewunia - u nas tez pogoda kiepska, pada, wieje, moze nie jest az tak zimno, ale na pewno nie jest to odpowiednia pogoda na lato, chociaz z drugiej strony jak jest znowu za goraco to jak dla mnie tez niedobrze wiec prawde mowiac wole jak jest te 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja tylko jak zwykle na chwilke bo Wojtek spi a ja probuje sie czegos dowiedziec o badaniach jakie nmusze Mlodemu zrobic. Pisalam o pielegnacyjny, niby cos tam nam przyznali ale szkoda gadac. Jestem zla na wszystkich lekarzy w Polsce. Czsami to wszystko mnie ogromnie wkurza. Mam nauczke, na przyszlosc zeby sie o wszystko pytac i nie wyjsc z gabinetu dopoki wszystkiego Ci nie powiedza. Plakac mi sie chce bo lecze to moje dziecko na jedno a tak naprawde chory jest na calkiem cos imnnego i tylko gho mecze. Wkur....jestem okrponie i nie chce psuc Wam humorow. Pozdrawiam Serdecznie!!!!!!!!!!!!! Wysylam wam troche Sloneczka bo wlasnie u nas wypelzlo za chmurek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Rudamaxi- zrobione !! Anulka05, jak poszło sprzątanie? Mam nadzieję że malutki pomagał a nie przeszkadzał... Nic się nie stresuj wizytą teściowej, weekend ma to do siebie że szybko mija! Magda, gratulacje!!!! Życzę Tobie i Groszkowi miłego \" ciążenia\"!!! Anusia, trzymaj się dziewczyno! Po to tu jesteśmy żeby Cie wysłuchać, jak możemy to pomożemy, choć kciuki potrzymamy!! Dzięki za słoneczko, trochę go dzisiaj więcej było :-))) Buziaki i pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiedzial ze zdasz bo trzymalam za Ciebie kciuki;) Cos tu ostatnio jakos pusto na Naszych Mamusiach z Wrocka:( Ja sie wlasnie zastanawiam czy isc sprzatac do domu czy posiedziec na Kafeterii:) Pewnie wybiore to drugie bo mi sie najnormalniej w swiecie nie chce!:) Caluski😘😘😘 dla dziewczyny Wojtusia czyli Wikusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki pocalowana i taka szczesliwa ze od razu zasnela ja koncze jesc i ide posprzatac chociaz jedno pietro a w przyszlym tygodniu reszta :)Bylam dzisiaj po egzaminie w Galerii Dominikanskiej i obkupilam dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej dziewczyny. Rudamaxi - gratuluję zdanych egzaminów. Anusia - bałagan nie zając nie ucieknie, odpocznij, weekend jest również dla ciebie. A u mnie -teściowa była i pojechała, wielką ulgę poczułam, jutro robie sobie dzień relaksu.Teraz myślimy z Grześkiem czy nie wziąć ślubu cywilnego, bo mały ma jego nazwisko a ja inne więc trzeba. No cóż, dziecko zmienia podejście do takich spraw, a już nie wspomne o chrzcie, teściowa załamuje ręce, że dziecko nie ochrzczone,a ja mam trochę inne zdanie na ten temat.no i problem. Ze strony mojej rodziny nie ma żadnych nacisków, moja babcia jedynie nalega na ślub ( przynajmniej cywilny) a tak to luzik. A ja jestem sobie już taka uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anulka zeby byly rowne szanse teraz pocalowalam Viki od Bartusia:)Ja posprzatalam jedno pietro tak gruntownie wlacznie z myciem okien,teraz mam relaks przy herbatce :)dzieci spia tylko jeszcze wypadaloby mi sie wykapac ale to po herbatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia_1912 - jak z tymi badaniami? Wiesz juz wszystko? Mam nadzieje, ze humorek lepszy Mewunia - dziekuje bardzo 🌼, jak tam pogoda? U nas dzisiaj sloneczko od rana swieci, mimo ze nie bylam jeszcze na dworze to nie wiem czy jest cieplo, ale wyglada na to, ze naprawde ladna niedziela sie zapowiada :) Rudamaxi - serdeczne gratulacje :) co ladnego Maluszkom kupilas? Ja w kazdy poniedzialek i wtorek jestem poza Wroclawiem wiec odpadam :( Oj widze dziewczyny, ze za sprzatanie sie wzielyscie, ja chyba tez powinnam, wszyscy mowia, ze jak przyjdzie dzieciatko to na nic nie ma czasu, to prawda? Powiedzcie mi prosze, co trzeba wziac do szpitala dla siebie i dla dzidzi i w jakim szpitalu rodzilyscie. Jeszcze mam pytanko co do rzeczy jakie warto miec, mam na mysli pieluszki, ciuszki, przybory, kosmetyki itd. anulka - robcie tak, zeby dla Was bylo dobrze, a jak odpoczynek po ciezkim weekendzie? :) P.S. Dzisiaj od rana Groszek buszuje, jest po prostu zazdrosny, ucaluj Viki tez od niego! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ucalowana od groszka:) pierwszy miesiac rzeczywiscie to poznawanie siebie nawzajem dziecka i rodzicow ale potem mozna juz przyzwyczaic dziecko do rytmu dnia pod warunkiem ze dziecko przyzwyczaisz do stalych godzin np,karmienia z tym jest najciezej ,stala godzina kapieli.Dasz rade. Ja rodzilam na Chalbinskiego i jestem zadowolona i to bardzo ,bardzo.Dla dzidzi wez pieluszki i chusteczki nawilzajace,wez oprocz normalnych recznikow takze recznik papierowy i wez papier toaletowy(przyda sie i to na pewno,a ztym bywa w szpitalu roznie:P)podklady na sedes,swoje sztucce,kubek,obowiazkowo woda mineralna niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jeszce nie robilam bo moze pojedziemy do mojej mamy, to zrobi nam moja ciotka wszystkie co potrzeba. Pewnie jakbym mu chciala zrobic te najwazniejsze to wyplaty by braklo (nie zebym byla skapa, ale seme wiecie jak to jest) Rudamaxi z checia bym sie spotkala, moze namowie Grzesia na Wrocek(na mc donalda i kawe bedzie nas stac bo po pensji:)))) Caly czas sie zastanawiam nad tym wyjazdem, okaze sie w wtorek sroda, strasznie bym chcial. w sumie mieszkalam tam ponad 30 lat no i teskni mi sie troche za dziadkami(bardzo mocno jestem z nimi zwiazana, mysle ze nawet bardziej niz z rodzicami)] NAJWAZNIEJSZE!!! Od wczoraj Wojtek sam siedzi, chociaz po dluzszym posiedzeniu jeszce sie przewraca i wtedy krzyk pisk i lamenty ale... Siedzi. Fajnie wyglada zwlaszcza w lozeczku, taki maly kupcio:) Pozdrawiam serdecznie:) Ale Wikunia ma powodzenie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja rodzilam w szpitalu w Olawie. Jestem i zadowolona i nie. Moze to wina naszych przezyc, wojtek byl chory... Co wziac do szpitala. Ja wzielam rzeczy potrzebne tylko dla siebie(dla dzidzi pozniej przyniosl mi Grzes) Koszule szt. conajmniej 2 a nawet 3:), ciapki, klapki pod prysznic, reczniki, papier toalet. na wszelki wypade, kup sobie takie wkladki bo sa po porodzie niezbedne(w szpitalu dawali lignine ale te wkladki sa lepsze), szlafrok, przybory toalet. kosmetyki typu szampon i zelpod prysznic. jedyna zaleta tego ze tak dlugo lezalam byl fakt czasami mialam czas(jak Wojtus spal) na... porzadne nasmarowanie sie balsamem:), manikir itp.PEWNIE CZEGO S ZAPOMNIALAM NAPISAC, jak znajde mialam taka gazetke w ktorej tak fajnie pisali co trzeba ze soba wziasc:) Smieje sie ale wiecie jak to w domu ja takie sprawy zostawiam na sam koniec dnia, a wieczorem szybki prysznic i nareszcie spac:) Mysle o tym wyjezdzie do Starachowic ale Grzes sie pyta jak ty wytrzymasz tyle czasu od komputra.Uzaleznilam sie czy cus:) Buzka od Cioci Anusi dla Groszka:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek kupilam Konradkowi sandalki bezrekawnik,i kompletspodenki z bluzka a Viki sukienke jensowa z wyszywanymi serduszkami a wczoraj kupilam konradkowi ocieplana bluze z kapturem\"wojskowa\"-jak to on mowi a Vikuni sliczny welurowy dresik z wyszywanymi kwiatkami i z taka wstawka jakby robiona na drutach na nogawkach ,rekawkach i na kapturze,jedna sukienke rozowa w kwiatuszki i jedna jensowa bezowa-tym razem ,bluzeczke z myszka miki i bolerko dla malej damy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, za tydzien ide do ginekologa, zapytam o szpital, zobaczymy co zaproponuje. Pracuje na dyrekcyjnej, ale jak jakies 2 miesiace temu pytalam, to chyba nie byl zbyt przychylny co do tego szpitala, ale ja chcialabym, zeby on byl, albo ktos kogo on zna, kto sie mna tam dobrze zajmie. Sporo tych rzeczy, dzisiaj zrobie sobie liste co musze miec i po malu zaczne uzupelniac braki, zebym byla zwarta i gotowa ;p jak juz nadejdzie odpowiedni czas. Anusia_1912 - Groszek ucalowany :). Jezeli moge zapytac to co jest Wojtusiowi? Bidulek, taki malulki a musi sie tak meczyc 😘, duzo zdrowka Mu zycze. To prawda, jezeli chce sie zrobic wszystkie badania i dobrze to niestety sporo to kosztuje. Gratulacje dla Wojtusia 🌼 ! to juz w koncu duzy chlopak! Ani sie obejrzysz a juz bedzie chodzil :D rudamaxi - no to nakupowalas im tych rzeczy, ale domyslam sie jak to jest, jak juz sie wejdzie do sklepu to ciezko wyjsc z pustymi rekami, a to jeszcze to i to :) juz sama nie moge sie tego doczekac hihi. Dziekuje Dziewczyny za wszystkie informacje Buziaki dla Wojtusia i Viki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtus ma bardzo chore nerki Madziu, ale wierze ze bedzie ok:) Wlasnie o to chdzi ze Wojtus to juz by chcial biegac ale mamusia mu nie daje:) Madziu na kiedy masz termin jesli mozna wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej dziewczyny. Rudamaxi - melduje -głosy oddane. Magda - tylko nie szpital na Dyrekcyjnej, nasłuchałam się o nim strasznych rzeczy,jeśli ktoś się o ciebie tam zatroszczy to tylko studenci ( jeśli akurat będą).Ja miałam ten szpital najbliżej 10 min. drogi ale i tak był ostatni na liście. Troszkę mnie tu nie było ostatnio, mój chłopak wgrał jakiś głupi program i blokuje mi kafeterie, ale dzisiaj udało mi sie go wyłączyć, bo już sie wkurzyłam. Dziewczyny ile czeka sie na ślub cywilny? My czekam na akt urodzenia Grześka, bo ja podobno nie potrzebuje, skoro urodziłam sie we wrocławiu.Z papierami pójdziemy do urzędu i ile to może potem trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej.. widzę, że nikogo nie ma , wpadnę później, zaczne więc robić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Anusia - dobrze, ze masz pozytywne nastawienie, to juz duzo, a na pewno im bedzie starszy tym silniejszy i ja rowniez wierze, ze bedzie dobrze 🌼 Termin mam na 4 wrzesnia, ale wg kolejnego juz usg wychodzi koniec sierpnia Anulka - tez wlansie slyszalam sporo negatywnych opini o tym szpitalu, ale podobno jest jedyny we Wroclawiu z tak dobrym sprzetem dla dzieciaczkow. Czekam na propozycje lekarza, bo ja w ogole sie w tym nie orientuje, a chcialabym odwiedzic wczesniej szpital i troszke popytac, zobaczyc co i jak. Niestety nie mam pojecia jak to jest ze slubem cywilnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Magda - no właśnie, mój lekarz pamiętam jak pytałam o wybór szpitala powiedział, że wszystko zależy co jest dla mnie ważniejsze, bo w jednym jest najlepszy sprzęt dla noworodków, w innym świetna porodówka , w innym jeszcze coś innego itp. Szkoda, że w tak dużym mieście nie ma choc jednego porządnego. Ale nie ma co się martwić, najpierw trzeba obejrzeć i wtedy podejmiesz decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×