Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Gość Annnkana
Witam Was. czy słyszałyście że u nas we Wrocławiu ma ruszyć LekarzObok? Ja mam zawsze problem z umówieniem dziecka do lekarza, na wizytę domową nie ma szans od ręki, a dzięki tej opcji lekarz ma dojechać w ciągu godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauulinaNowicka76
Tak właśnie słyszałam o lekarzobok - dobrze że luty już niedługo, teraz sezon grypy, przeziębień i o wizytę ciężko, a z tego co czytałam na Fb już przyjmują zapisy na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ja miaszkając w Warszawie korzystam co raz, wizyty nie są drogie bo ok 80 zł, a lekarz dojeżdża w ok godzinę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się , my też ostatnio zainstalowaliśmy sobie Lakarzobok. Przy dzieciach nigdy nie wiadomo kiedy się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roccca
Miałam okazję już korzystać we Wrocławiu z tej aplikacji, umówiłam wizytę domową w prosty sposób, bardzo fajna intuicyja apka, lekarz dotarł w przeciągu pól godz, a sama wizyta super. Tak się można leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doonnna89
Też polecam aplikację LekarzObok, można w prosty sposób umówić wizytę domową, a lekarz faktycznie dociera do domu w ciągu godziny od wezwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedziec ze lekarzobok działa takze we Wrocławiu!którego lekarza polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauulinna87
Ja korzystałam dwa razy z lekarzobok i dwa razy był to pediatra, za każdym razem ktoś inny, ale obie wizyty oceniam bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam aplikację LekarzOBok, u nas okazała się to niezastąpiona pomoc, potrzebna na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMalgossia
Zdecydownie lekarzobok jest ok, tego brakowało u nas w mieście, nie wiem jak jest w innych miastach ale z dostepem do pediatry jest ciężko tak od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez aplikacji sie nie da umowic? Jakas tradycyjna metoda - tel. najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkannana
Aplikacją jest najwygodniej, ale można tez dzwonić wydaje mi się na stronie jest nr telefonu albo mozna online wezwać lekarza tu masz więcej info https://lekarzobok.pl/wezwij-lekarza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakoal
ja to on line nawet płace, bo mozna podczas zamawiania wizyty od razu zaplacic. Duże ułatwienie i oszczędność czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy aplikacja lekarzObok działa na terenie całego Wrocławia? Chodzi mi o przedmiescia, bo jeśli tak to chętnie bym z niej skorzystała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×