Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Hejka! Matylda 🖐️fajnie ze jest nas coraz wiecej, ale gdzie podziala sie nasza Anulka:) Wojtek od wczoraj na antybiotyku:( Na szczescie ma dosc slodki smak i Wojtus je go nawet chetniej niz mleko;) Mam nadzieje ze jakos w miare dobrze to znisie. Ja sie dzis czuje tragicznie, glowa mnie boli okropnie ale co tam... Rudamaxi fajnie ze juz wrociłas:) Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOOOOO Matko co to ma byc od 13.49 zadnego wpisu. ANULA GDZIE JESTES!!!!!!!!!!!!! Ja tez sie cos dzisiaj kiepsko czuje ,strasznie mnie bola nogi a przede mna jeszcze tyle prasowania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze \"Mamusie z Wrocławia\" zanikaja:(😭 A przeciez tyle sie u Nas dzieje.... PISZCIE!!!! Moj Wojtus goraczkuje, nie wiem czy to prze ten silny antybiotyk czy to jego malenki organizm zwalcza bakterie:( Rudamaxi zaczelam pisac bloga:) Co bedzie 30:) Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki! Matylda- bardzo się cieszę że jest nas więcej! Rudamaxi- to twój ukochany już jutro przylatuje? Ale się będzie działo! Tyle czasu się nie widzieliście, dużo do nadrobienia! I w większości zapewne przyjemności! ;-) Pewnie nie będziesz miała za bardzo czasu żeby do nas zajrzeć, ale daj choć znać co i jak! Anusia, gratuluję blogu! Świetna rzecz! Jak wrócę do polski i będę miała więcej czasu to może też założę.Fajnie będzie sobie poczytać za kilka lat, w końcu wiele się zapomina. A tak zapiszesz sobie i masz \" na wieki \"! Trzymam kciuki za Wojtusia żeby mu się szybciutko poprawiło. Silny z niego chłopczyk i na pewno poradzi sobie z infekcją! Madzia się odezwała, ale co się stało z naszą Anulą?? :-( Buziaki i spokojnej nocki dla dzieciaczków i zmęczonych mamuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia jak tam blog. ANULA LITOSCI CHOCIAZ POMACHAJ NAM LAPKA. Brzucholki meldowac sie co u was slychac. Nowa mamusia juz sie tu zglaszac. Ja lece do Mops-u bo najwyzsza pora zlozyc ponownie papiery o rodzinne ,mam nadzieje ze wy juz zlozylyscie tylko ja jak zwykle prawie na ostatnia chwile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Mamusie. Wraca wyrodna mamusia co się nie odzywa tak długo.:p U nas wszystko dobrze, troszke się wytłumacze. Na pewno wiecie jak to jest : jesteście same w domu i zdążycie zrobić wszystko - zająć się dzieckiem, posprzątać, zrobić obiad itp.;wraca mąż i koniec- nic już nie można zrobić. A teraz przyjechała moja mama i nie miałam czasu nawet włączyć kompa tyle zajmują nam rozmowy. Teraz będzie zamieszanie, bo jeszcze nasz ślub a mama musi mi uszyć sukienkę. Pozatym sporo problemów z moim tatą i tak jakoś nie miałam głowy tu zajrzeć, za co was przepraszam :O to się już nie powtórzy:) Rudamaxi - jak Joe, przyleciał? A ja nic nie wiem , jest jakieś nowe rodzinne? Całuski dla dzieciaczków. Anusia - jak się czuje Wojtek, kiedy kolejne badania nerek? a tak w ogóle to ja wiem, że masz tysiąc zmartwień ale mam wrażenie ,że przydałoby ci się jakieś wyjście na piwko i trzeba to bedzie jakoś zorganizować czyli mąż zostaje któregoś dnia z dzieckiem a ty migusiem do wrocławia.:) Hmm? Matylda - witam, bardzo się ciesze, że jest nas coraz więcej. Buziaki dla dzieciaczków. Mewunia - pewnie nie możesz doczekać sie powrotu, ale u nas dziś też jest paskudnie a wczoraj to już w ogóle typowa irlandia. a ja nie mogę się już doczekać kiedy wyjade do Irlandii, chciałabym zaraz na początku stycznia, mam nadzieję, że się uda. Magda - jak samopoczucie, przy tej pogodzie możesz pewnie troszkę odsapnąć? Tiki- widzę, że zniknęłaś jak ja na trochę,Ja już sie zameldowałam - twoja kolej:) CAłUSKI DLA WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wczoraj wieczorem moje Kochane dzieciątko pozwoliło mi posprzatac cale mieszkanie to dzis mam chwilke na komputerek. Anulka masz racje przydaloby mi sie jakies odsresowanie;) Najchetniej to bym pojechala w moje rodzinne strony, spotkala przyjaciol bo niby czesto gadamy na gg albo sms ale to nie to. Najchetniej to pojechalabym sama ale...nie to tylko marzenia a pewnie na drugi dzien bym juz wracala do Wojtka.;) No ale do Wrocławia tez z checia przyjade. Bedziemy w piątek ale tylko uda nam sie zalatwic jedna sprawe i Grzes do pracy;( Rudamaxi jak tam Ukochany, przylecial. Ja juz zalatwilam rodzinne bo jak chyba wiecie dostalam to pilegnacyjne(a ile nerwow:( no i przy okazji zalatwilam cala reszte:) Hej Dziewczeta PISAC PISAC PISAC... bo nam ten temacik zamkną;( Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anusia a nie mielibyście ochoty wpaść do nas na chwilkę? Kurcze szkoda, bo teraz muszę iść na spacerek, będziesz jeszcze za godzinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ide zrobic jakies zakupy bo po wczorajszym sprzataniu to zostala tylko amba:) Nie wiem co ze spotkaniem bo mamy wizyte u lekarza na 9.30 czesto sie opoznia a Grzesiek na 14 do pracy:( Nie bardzo chce brac urlop bo moze pojedziemy do Starachowic;) no i na koniec sierpnia zostawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda - daj znać po powrocie co się dzieje. Anusia - rezerwuj czas koniecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula fajnie ze sie odezwalas:) J jest narazie w Warszawie A co do spotkania to ja sie tez pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok.Po prostu brałam za dużą dawkę hormonów tarczycy,teraz lekarz zmniejszył,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - koniecznie! Słuchajcie coś musimy zorganizować, napewno się da. Spotkanie przy piwku, może pogoda się wkrótce poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gotuję obiad.Wszystko z opóźnieniem.Nawet nie pogadałam z koleżankami.Chyba zrobie sobię kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda dobry pomysl tez zrobie sobie kawe a potem ide sprzatac pralnie i piwnice,a tak mi sie nie chce ale musze cos robic by mi szybko uplynal czas zanim przyleci do wrocka Joe:) Anula jak na piwo to ja tylko karmi moge:Pbo po pierwsze karmie a po drugie jak bede wozek prowadzic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda to dobrze ze wszystko dobrze:) Anulka i Rudamaxi ja bym strasznie chciala sie spotkac:) tylko mam nadzieje ze czas pozwoli. W sumie to moglabym z Wojtkiem zostac ale pozniej jak wroce sama z Wrocka chyba ze autobusem;) Ja przyszlam bo tesciowa gotuje kukurydze:) UWIELBIAM!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla dzieciaczkow no i mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia pewnie ze autobusem ja tez autobus plus dwojka dzieci i caly ekwipunek w torbie dla Viki i oczywiscie jej Maybach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiedy? Jeśli chodzi o mnie to nie ma problemu, właściwie każdego dnia jestem wolna.( od 27 niestety już nie:p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki! Mam do was pytanie- gdzie we Wroclawiu polecacie zrobic 3d/4d i u jakiego lekarza? Nie jestem z Wroclawia, wiec nie bardzo sie orientuje.:-oNiedlugo bede w okolicach i chcialabym zrobic tam to badanie, bo akurat mam dobry czas na robienie tego usg- 23 tc:-) Bede Wam bardzo wdzieczna za informacje!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marteczka ja polecam Mediconcept na ul Krzyckiej. Trójwymiarowe USG kosztuje 150 zł, wszystko ci nagrywają na dvd a lekarze są bardzo drobiazgowi i mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadlam sie przywitac i lece buleczki drozdzowe piec..ciasto juz zagniecione:) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×