Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ja

Aby ciuszki ładnie pachniały.

Polecane posty

Gość taka ja

Mam takie pytanie co do prania i płukania ciuszków. Swoje ciuszki piorę sama ręcznie (poprostu tak lubię i robię to zawsze na bieżąco, bo gdybym miała czekać, aż mama wypierze razem z resztą ciuchów taty i dwóch braci, to czekałabym wieczność). I później, gdy płuczę je w płynie do płukania, to co mogę zrobić, żeby dłużej pachniały tym płynem?? Moja koleżanka używa tego samego płynu, co ja, ale jej ciuchy pachną dłużej i intensywniej. Pytałam się jej, jak to robi, ale ona nie wiem, bo jej ubranka pierze mama w automacie. Tak więc, co mogę zrobić, żeby ciuszki intensywniej pachniały? Płynu leję tyle, ile jest wskazane na butelce. Może powinnam dać więcej? Albo dłużej płukać?? Czekam na Wasze rady i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki ubranka
jenyyyyyyyy co za zdrobnienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
no bo ja jestem dziewczynka w wieku przedszkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czego
Wy sie tak jej czepiacie?? Co nie moze zdrabniac?? Bo co? Wam sie to nie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuup
ja też zawsze jak piorę w automacie to ubrania intensywniej i dłużej pachną a ręcznie jakoś mniej. Pewnie w automacie lepiej i dłużej są płukane i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
Używam zdrobnień, żeby nie powtarzać kilka razy tego samego wyrazu... Nauczyli mnie na polskim, że w wypowiedzi pisemnej nie powinno się powtarzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
A to, że piszę ciuszki to tak poprostu. Tak mi się podoba... Różne są zboczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
zeby ciuszki ladnie pachnialy w szafce gdzie leza zlozone w kostke wsuwam pachnace mydelka ,efekt super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się zdrobnienia podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
To z mydełkami znam i tez tak robię... Ale mnie chodzi o zapach płynu do płukania, bo mam taki ślicznie pachnący i chciałabym go jak najdłużej zatrzymać... Mydełka to wkładam, gdy ciuchy wcale nie pachną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
Ale dziękuję za radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo też zależy od materiału jakiegoś ciuszka :), niektóre wchłaniają bardzie zapachy inne mniej, a jeszcze inne w ogóle nie pachną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×