Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka25wawa

zmniejszenie etatu

Polecane posty

Gość anka25wawa

mam problem pracodawca chce mi zmniejszyc etat z 3/4 na 1/2 etatu argumentujac to tym ze chodze na zwolnienia na dziecko , czy jest to zgodne z kodeksem pracy i czy musze sie na to godzic ? prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalna bzdura.
Oczywiscie ze to nieprawda. Jesli zmienia to musi dac wypowiedzenie zmieniajace na 3miesiace. To typowy mobbing na pracowniku. A w sprawie dziecka moze warto pomyslec jakby ta sprawe sobie zorganizowac lepiej zeby nie kolidowala z praca. Chociaz czesciowo jesli to jest mozliwe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka25wawa
dziekuje za odpowiedz , moja personalna powiedziala mi ze albo ja sama to napisze albo ona mi napisze wypowiedzenie , czy to jest wlasnie to o czym ty piszesz ?bo wnioskuje ze skoro tak to co po tych 3 miesiacach moge liczyc ze mnie zwolnia czy po prostu zmniejsza etat bo troche to skomplikowane.A co do zorganizowania sobie pracy a opieki nad dzieckiem to jestem samotna matka , nie mam ani mamy ani baci nikogo kto moglby zajac sie moja mala jak bedzie chora a nie stac mnie na opiekunke bo zarabiam grosze 600 zl netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zalezy
Czy prace wykonujesz rzeczywiscie zadziej niz na te 3/4 etatu? Czy powody zmniejszenia etatu sa takie ze im sie to po prostu nie podoba. Przypuszczam ze wykorzystuja twoha sytuacje i brak wiedzy na tematy prawa pracy. Wszelkich informacji na ten temat udziela ci najlepiej w najblizszym biurze Panstwowej Inspekcji Pracy. Warto sie do nich zwrocic, jesli beda chcieli cie zwolnic nieslusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka25wawa
dziekuje serdecznie w sumie w tym roku jestem chyba rekordzistka zwolnien w mojej firmie, co do etatu to nie powiem byly miesiace w ktorych rzeczywiscie brakowalo mi paru godzin do normy ale i takie jak np lipiec gdzie mialam 155 godzin a nie tak jak powinnam 120, mysle ze po prostu wykorzystuja moja niewiedze , tak zrobie pojade do Panstwowej inspekcji pracy i tam powinni mi pomoc .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycze powodzenia.
A najbardziej to znalezienia leprzej pracy.:) Napisz prosze kal sie potoczy to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycze powodzenia.
mialo byc jak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka25wawa
napisze napewno pewnie w pszyszlym tygodniu jak wroce do pracy i chyba w koncu sie przelami i zmienie prace bo taki mam zamiar juz od 5 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu
i jak Ci poszlo z pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×