Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca kobieta

Dobry fryzjer na Ursynowie

Polecane posty

Gość gość24
Od niedawna, bodajże jakiś miesiąc temu w moim bloku (Aleja Ken 24a) został otwarty salon kosmetyczno fryzjerski, zastąpił on sklep obuwniczy.. Moje włosy wołały o pomoc :( Trafiłam na Pana Krzysia, który szybko i profesjonalnie dokonał niesamowitej przemiany na mojej głowie, nawet mój nałżonek po długim stażu małżeństwa nie mógł ode mnie oderwać wzroku :) Jednym słowem - FANTASTYCZNIE! Z czystym sumieniem mogę polecić owy salon - LOOK OF BEAUTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam ostatnio w Corte Del Sole i wyszłam bardzo zadowolona. Moja znajoma poleciła mi tam swoją fryzjerkę i teraz już będę przychodziła do niej regularnie. Zrobiła mi naprawdę świetne cięcie i teraz jak wstaję rano to wreszcie nie mam szopy na głowie (mam włosy kręcone i wcześniej same układały się na wszystkie strony świata) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corta del Sol ma niekometentne fryzjerki, ktore nie potrafia wykonac podstwowych uslug, typu: strzyzenie czy modelowanie. Jestem na nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, bylam w Corta del Sol i wyszlam niezdowolona. Nie jestem jakas szczegolnie wymagajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam Fryzlonę ul. Cybisa 4 na Ursynowie. byłam kilka dni temu i jestem b. niezadowolona. Pracująca tam fryzjerka, jedyna w tym salonie, jest niedokładna, nie słucha co się do niej mówi, nie ma pojęcia o porządnym strzyżeniu. Potrafi tylko wystrzępić włosy tak, aby sterczały na wszystkie strony świata. Farbowanie też jej nie wyszło. Stanowczo odradzam!!!!!!!!!! Piszę po to, aby ostrzec innych, bo wiem jak to jest, gdy idzie się do fryzjera, aby poprawić swój wygląd, a wychodzi się oszpeconym. Zaznaczam, nie jestem z konkurencji. Jeszcze raz stanowczo odradzam; szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny fryzjer jest przy ZMW 14, nazywa sie Beatriss. Mają tylko dwie fryzjerki, ale wyszłam mega zadowolona. No i naprawde tanio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p.Olę z HR-Studio.Przemiła osoba,a poza tym bardzo profesjonalna.Przy tym sienie jakie mi zafundowała mi pewna pożal się boże profesjonalistka z renomowanego salonu.To cud co ta dziewczyna mi zrobiła.Siano zamieniło si nareszcie we włosy bo zostały wypielęgnowane.Ostrzygła mnie fajnie i zrobiła fajny karmelowy kolor,który wcześniej przez innych był nie do osiągnięcia.Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ludzi tyle opinii. Ja przychodzę do Corte Del Sole i jakoś nie mogę na ten salon narzekać. Trafiłam na bardzo fajną fryzjerkę która dobrała mi dokładnie taki kolor farby jak chciałam. Do tego po jej strzyżeniu włosy mają większą objętość. Jakiś czas temu poleciłam ich koleżance i też jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry stylista potrafi niemal cuda zdziałać z naszymi włosami. Ja mam swojego magika Edwarda, dla którego raz w miesiącu przyjeżdżam do Warszawy na Ursynów do salonu Gnatyshyn. To co on potrafi z włosami zrobić to jest mistrzostwo. Chłopak ma ogromny talent i widać że fryzjerstwo to jego pasja. Na stronie salonu jest galeria z pracami stylistów, warto sobie tam poszukać pomysłu na własną fryzurę, a i zapisać można się online http://gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam HR-Studio!!!,Plecam p.Olę.Jestem zachwycona strzyżeniem moich długich włosów a jeszcze bardziej kolorem. Włosy nareszcie nabrały charakteru i pięknie się układają ,a żółty blond zaserwowany w innym salonie którego nie chciałam został uspokojony mieszanką znaną tylko fryzjerce:).Wyglądam cudownie a najlepszą rekomendacją dla HR-Studio jest ocena moich znajomych którzy są zachwyceni moim nowym lokiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Corta del Sole, tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie na Ursynowie przy al. KEN 36A, jest salon Gnatyshyn. Pracuje tam świetny stylista Vitalij, potrafi tak podstrzyc włosy, że niemal same się układają. Można się do niego zapisać online za pośrednictwem strony http://gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.02 ja w warszawie polecam http://rezydencja-urody.pl/ - naperade dobry fryzjer - bardzo polecam, wysoka jakosc kosmetykow takz.e Zgadzam się ! TO najlepszy fryzjer w mieście, stale tamw racam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HR-Studio na Imielinie.Polecam p.Hannę Roszkowską za profesjonalizm,cudowny kolor,cudowne strzyżenie,miłą obsługę,i wspaniały efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo zadowolona
Hrj, byłam ostatnio na Kabackim Dukcie 11 w Cleo, trafiłam tam kierując się opiniami z Internetu, jestem mega zadowolona p. Monika słucha co się do niej mówi i zamienia moje myśli w pożądany fryz, poszła tam moja siostra i jej znajomą również są bardzo zadowolone, więc polecamy w 100% panią Monikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio robić blond no i co i włosy wyszły żółte:///// Salon słaby, fryzjerka Monika nie ma żadnych propozycji dla klientki - robi co jej się powie a i tak bardzo nieprofesjonalnie. Ja nie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz częściej mam wrażenie, że niektórzy fryzjerzy sami się reklamują na tej stronie jako wspaniali fachowcy. A później okazuje się, że ich główna umiejętność, to byle jakie degażowanie. Większość fryzjerek wybrała ten zawód, bo nie chciało im się uczyć, a teraz nie chce im się porządnie pracować. Im więcej pochwał na facebooku ma fryzjerka, tym gorszym jest fachowcem. Jako przykład mogę podać Martynę z salonu na Sobieskiego 112a. Zdecydowanie ją odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarahooo
Ja mogę z całego serca polecic Grzegorza z Shake your head, co prawda nie Ursynów, ale okolice pl. unii lubelskiej wiec swietna lokalizacja :) nikt tak dobrze jak on nie zna sie na wlosach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie fryzjerzy podyskutowali ze sobą, a pochlebne opinie sami powpisywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sie sklada, bo ja znam fajnego fryzjera w Warszawie. Chodze do salonu http://cortedelsole.pl/ - jak oni tam strzyga, a jak farbuja! :) jestem zawsze w 100% zadowolona z doboru strzyzenia i koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werronikka
Gnatyshyn jest spoko opcją, mają dwa salony na Ursynowie. Kilka razy tam byłam i nigdy mi krzywdy nie zrobili :) W przeciwieństwie do innych salonów... Więc warto się przejść i wypróbować na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta15061987
Tak chwalicie tego Gnatyshyna, że postanowiłam się tam wybrać. I faktycznie - ciekawa sprawa. Mega miło mnie przyjęli. Fryzurka dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam. Nie mam do czego się przyczepić. Chętnie za to będę wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezkonkurencyjny p.Krzysztof z HR-Studio na Imielinie.Profesjonalny,rzeczowy a przy tym miły i dbający nie tylko o komfort klienta ale także i zadowolenie z usługi daje 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolyyna
Ja chodzę na wilanów do Pani Danusi do Magii Blondu. Jest świetna - wychodzę zawsze zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henretka
Znam Panią Danusię jeszcze z poprzedniego salonu, świetna babka :) Bardzo zdolna, profesjonalna. Zawsze jestem zadowolona z efektów jak od niej wychodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Niemyjska
Jeżeli komuś się przyda to strzyżenie dzieci polecam na ul.Ekologicznej 22.Pani Sylwia ma podejście do dzieci,ogromną cierpliwość i przede wszystkim pozytywne nastawienie.Moj syn ją pokochał po pierwszej wizycie a w szczególności,że zna się na piłce nożnej:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek z HR-Studio baardzo polecam z rudzielca przemienił mnie w blondynkę.Zrobił konsultację dobrał kolor a efekt naprawdę wspaniały.Przede wszystkim nie zniszczył włosów co mnie bardzo ucieszyło.Mega polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×