Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca kobieta

Dobry fryzjer na Ursynowie

Polecane posty

Gość Bibu_lka
Dziewczyny, jutro wybieram sie do Gnatyshyn, widze ze chwalicie to miejsce, dam znac jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam w salonie na Kabakim Dukcie 11 CLEO bardzo miła obsługa, fajne osoby, super atmosfera kawka, cherbatka, pomoc ze strony Pań doboru koloru superr zostałam dopieszczona jestem bardzo zadowolona. Polecam wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika R.
Wczoraj byłam w Akademii Urody Sylwii Zakrzewskiej-koleżanka mi poleciła. Powiem tak: obsługa przemiła,można porozmawiać,pośmiać się, salon wygląda bardzo elegancko,ekskluzywnie,ceny jak na cały Ursynów niskie. Dziewczyny mają rękę. Robiłam koloryzację 3D i wyszło super a zaproponowana fryzura zrobiła szał w pracy i na ulicy:D Po tak miłych przeżyciach także skorzystałam z Pani kosmetolog,zrobiłam hybryd i masaż.Było naprawde profesjonalnie i super. POLECAM -bo ja na pewno tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna W.
Witam.Właśnie wróciłam z Akademii Urody Sylwii Zakrzewskiej. Postanowiłam także dodać swoją opinię ponieważ poszłam tam tylko ze względu na opinię Pani Moniki-powyżej........I mogę dołożyć ogromny plus do tego salonu. Byłam u Pani kosmetolog na masażu antycellulitowym......wspaniała sprawa:) nawet wykupiłam pakiet by zobaczyć jakie będą efekty. Nigdzie tak dokładnie nie zrobiono mi masażu.A ceny faktycznie są niskie jak na Ursynów. W następnym tyg. wybieram się na rzęski bo są w promocji. Zobaczymy czy to również będzie tak profesjonalnie wykonane. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek125
polecam w 100% salon cleo na kabackim dukcie 11 :) super profesjonalnie podchodzą do klienta ... wszystko jest dopracowane, fajna załoga w salonie.. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek125
a pani "jodzia" to chyba jakaś konkurentka bo z tego co się dowiedziałam od mojej fryzjerki i manicurzystki z tego salonu to pracownicy mają po 12 lat doświadczenia w swoich zawodach .... więc zapraszam wszystkich do usług w tym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu naprawdę, to może trzeba imie napisac tej frzyjerki co to Pania tak potraktowała i śmierdziało jej z popachy żeby na przyszłośc każdy wiedział, tak tak mysle ze to by odstraszyło iwleu klientów....... którzy bu chcieli iść do tego salonu Cleo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na pewno jak bym zobaczyła ze zle jestem strzyzona to nawet tych 5 minut bym nie siedziała na fotelu tylko zwiewała gdzie pieprz rosnie, no powiem szczerze szkoda ze Pani tego nie zrobiła bo teraz pewnie wygląda Pani fatalnie bez urazy no bo wie Pani mówić od razu podczas zabiegu i nie zapłacić bo za żle wykonana usługę się nie należy a pisać na forum to drugie. A z drugiej strony dobra musi by c skoro w 5 minu Pania obstrzygła jeszcze nie spotkałam fryzjera który by tak szybko pracował .Pozdrawiam, musze się tam przejść z ciekawości tylko imie mi Pani napisze żeby wiedzieć do kogo się zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka wszystkim, korzystam regularnie z masaży w saloniku masaży u Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona. Jedną z fajnych opcji jest to, że można zamówić sobie masaż do domu. Podaję namiary: 607 607 031naprawde super sprawa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Satala Klientka
Witajcie, Zupelnie nie rozumiem dziwnej dyskusji na temat salonu cleo. Jestem klientka Ani od samego poczatku, jeszcze z poprzedniego salonu. Po pierwsze Ania i Kasia sa bardzo profesjonalne, sa cudownymi osobami! Ania jest bardzo dobra w tym co robi. Zupelnie nie rozumiem skad ta dziwna dyskusja, nie prowadzaca do niczego. Owszem nie jestem zadowolona z uslugi Pani Edyty, ale nie rzutuje to na moje podejscie do salonu. Marta , druga fryzjerka jest tez bardzo dobra. Polecam z calego serca dziewczyny! Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam cleo w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem właścicielem i wszystkie panie nie zadowolone zapraszam na rozmowe ... konkurencji dziękujemy za wpisy . pozdrawiam a nasze prace sa na facebooku . pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa i Rafał
Polecam salon Bernadetta na dolnej, bardzo mile fryzjerki przyjemne i bardzo czyste miejsce, sterylne nazedzia, przystepne ceny, w tym salonie powiedza ci prawde jesli czegos sie nie da zrobic lub jesli nie bedziesz wygladac w czyms dobrze to ci to wybija z glowy tam stawiaja na fachowosc i jakosc nie na ilosc polecam POLECAM BARDZO Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon na Nowoursynowska 139a tel880824101 super kolor i strzyzenie jestem bardzo zadowolona zapłaciłam 99 no rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pscola61
Witam Wszystkich:) Właśnie wróciłam z farbowania i podcięcia od Pani Ani na Wasilkowskiego 9. Jestem bardzo zadowolona z pięknego brązu na moich włoskach i to nie za jakieś straszne pieniądze. Naprawdę polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkaniec Mokotowa
Salon Cleo - Dukt Kabacki Ursynów - byłem , skorzystałem , i jest oki , tak jak chciałem - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulallllaa
Ja polecam Zakątek fryzur, stylu i koloru na Mokotowie. Ogólnie Panie są fajne i profesjonalne. Jestem typem niepokornym, lubię nowoczesne fryzurki z pazurem, częste zmiany. Panie sprostają moim oczekiwaniom i nie wyglądam jak 'stara Kornacka', a fajnie i stylowo. Zdarza się, że ludzie zaczepiają mnie na ulicy i komplementują moją fryzurę :) To bardzo miłe i własnie dzięki tym Paniom - przeważnie chodzę do p. Bernadetty, ale p. Karolina też fajnie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli którąś z moich wiernych Klientek mnie poszukuje prosze o kontakt 535593275 lub (22)4144041. Pracuje w STILE UNICO , Al. KEN 20 Pozdrawiam Rafał( byly fryzjer (MANHATTAN STUDIO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon na Dolnej 2a. Fryzura SUPER!, atmosfera super, ceny bardzo przystępne jak dla mnie. Idąc tam mam poczucie, że zmieniam nie tylko fryzurę, ale po wizycie staram się być bardziej kobieca. Nauczyły mnie tam Panie jak wykonać makijaż, jakich używać kosmetyków, jak czesać na co dzień. Teraz używam szminki, która wcześniej wydawała mi się być zbędna. Zaczęłam z większą świadomością patrzeć na kosmetyki i ich działanie. Jednak nie wszystkie salony fryzjerskie są takie same. Tutaj tworzą pełny obraz kobiety, nie tylko na głowie, ale i w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GNATYSHYN! BARDZO POLECAM! Jestem klientka salonu Gnatyshyn od ponad roku w ciągu którego udało mi się do niego przekonać 4 koleżanki! Przemiła obsługa, niezależnie do kogo trafisz zostaniesz profesjonalnie obsłużony (ja polecam Anię :)). Jedna z koleżanek trafiła natomiast do Agnieszki na koloryzację, była bardzo zadowolona jednak.. następnego dnia po wizycie Pani Agnieszka zadzwoniła i zaprosiła koleżankę jeszcze raz gdyż "myślała o niej i to jeszcze nie był ten kolor, o który jej chodziło więc zaprasza na poprawkę (darmową)" :) Wielki plus za dbałość o klienta i na prawdę niskie ceny jak na tak doskonałe usługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Piszę tutaj bo przeżyłam koszmar w "renomowanym"MANHATTAN STUDIO. Mam (a raczej miałam) włosy do ramion. Poprosiłam o kolor blond,oczywiście kolor piękny, ale do pierwszego mycia. Nie dosyć tego że mam na głowie pomaranczowy blond to boje sie dotykac swoich włosów bo strasznie sie kruszą. KOSZMAR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarzycka
Łączę się z Tobą w bólu bo ja przeżyłam ten sam koszmar w "renomowanym"Salonie tyle,że Stile Unico u p.Rafała. Piękny blond po wyjściu , po dwóch myciach-pomarańcza . Coś takiego jak reklamacja nie istnieje , można zapłacić i "pokolorować" drugi raz hahahaha. Sami piszą te komentarze na Top Fryzjer - wystarczy poczytać co za kompletne brednie , zwykły klient by tak nie napisał :-) . SRILE UNICO , nie STILE UNICO hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 26
Ooo widze ze dobrze trafilam! Apropo komentarzy na top fryzjer! Przestrzegam was kobitki...Przylaczam sie do odkryc kolezanki wyzej! Naczytalam sie samych swietnych opinii o roznych salonach , oczywiscie wybralam "najlepszy"....Stile Unico....Koszmar to malo powiedziane! Nie wiedzialam, ze dla "stylisty" p. Rafala cieply kolor brazu to kolor z czerwieniom! Mam 26 lat a moj kolor ma ponad 50! Ten pseudo fryzjer zafundowal mi sciaganie koloru...;/ a same wiecie jak wlosy wygladaja po dekoloryzacji...Takze nie kumam czym kobitki sie tak zachwycaja, chyba tylko tym ze jest gejem a wiadomo...Gej wie najlepiej... Uwazam ze wystawianie sobie samemu opinii na stronach to zenada...Ps. Wystawianie opinii z innego IP mozna bardzo latwo zdemaskowac! Takze drogie kolezanki uwaga na salon Stile Unico.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze, nastepne forum gdzie widze prawdziwe komentarze...Dziewczyny nie dajcie sie zwieść komentarzami z top fryzjera! Co za beznadziejny portal...pozwalaja by fryzjerzy a raczej pseudo fryzjerzy tacy jak Pan Rafal wystawiali sobie sami komentarze...Bylam raz u tego Pana i o raz za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w salonie Gnatyshyn u Agnieszki. Niestety, totalna porażka. Kolor dobrała mi fatalnie a strzyżenie mega krzywe. Fryzjerskie beztalencie!!!!!!!!!!!!!!! Szczerze odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka Ani z Gnatyshyn
Do Ani Gnatyshyn chodzę juz od 4 lat. Jezdzilam za nia jak jeszcze pracowala w roznych salonach, az w koncu zalozyla wlasny (chwała jej za to). To jest genialna stylistka włosów! Ja mam BARDZO GESTE i trudne włosy, natomiast to jak ona sobie z nimi radzi to prawdziwy majstersztyk. Jest mistrzynią! Jej kultura osobista i sposób traktowania klientów zasługują na ogromny aplauz. Jak najbardziej ją polecam, szczególnie osobom, które szukają stałego fryzjera, mają trudne włosy - zobaczycie, juz nigdy wiecej nie pojdziecie do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Cleo na Kabackim dukcie? Może wznoszą się na wyżyny przy klientkach, natomiast facetów nie traktują tam poważnie. Byłem już kilka razy i powiem, że strzygą tam nierówno. Raz jestem zadowolony z wykonanej usługi, innym razem mam wrażenie, że to czego oczekuję zupełnie do nich nie dociera i tną według swojego widzi mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisza Nowakowska
Drogie Panie tyle tych opinii,ze sama nie wiedzialam gdzie isc wiec bylam w salonie cleo i akademii urody sylwii zakrzewskiej....oba salony na wejsciu sa fajne.Ale mi akurat bardzo podpasowala Pani Sylwia z akademii urody.Moja fryzura zrobila furore na weselu i trzymala sie 3dni nawet,a Pani Magda z tego tez salonu wykonala makijaz rownie piekny i super wytrzymaly.Wiec ogromny plus dla tych Pan.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam swojego fryzjera w Art Hair Studio na wąwozowej godnego polecenia ! mile spędzony czas i fantastyczny efekt: naturalna koloryzacja i fajne modelowanie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i art hair ok.ale polecam Akademie Urody Sylwi Zakrzewskiej. niskie ceny, mila atmosfera, indywidualne podejscie, super. 100%zadowolenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×