Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukująca kobieta

Dobry fryzjer na Ursynowie

Polecane posty

Polecam Salon Urody Esterka na Służewcu. Pani Agnieszka uratowała moje włosy!! przyszłam z nieudaną koloryzacja Sombre. miałam plamy na włosach masakra!! Salon jest bardzo elegancki i gustownie urządzony. Oferują również inne usługi np.: manicure. pedicure, czy zabiegi kosmetyczne ale również zabiegi z medycyny estetycznej wykonywane przez lekarzy a nie kosmetyczki! całą ofertę można zobaczyć na ich stronie internetowej: https://esterka.pl/#oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HR-Studio p.Agnieszka polecam,dekoloryzacja wyszła idealnie,kolor taki jaki chciałam cięcie super.Jestem mega zadowolona a fryzurka robi wrażenie wśród znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2018 o 23:29, Gość gość napisał:

HR-Studio p.Agnieszka polecam,dekoloryzacja wyszła idealnie,kolor taki jaki chciałam cięcie super.Jestem mega zadowolona a fryzurka robi wrażenie wśród znajomych 🙂

Także polecam p.Agnieszkę z HR-Studio mega profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rewelacyjny salon jest przy Pasażu Ursynowskim. Salon Gnatyshyn to prawdziwa czołówka jeżeli chodzi o salony Warszawskie. Pracuje tam Pani Marlena do której najbardziej lubię chodzić. Super obsługa i pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×