Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubiąca dzieci

Niania - jakie wynagrodzenie ??

Polecane posty

Gość lubiąca dzieci

Dostałam propozycję pracy jako niania. Jest to opieka nad 10 - miesięcznym chłopczykiem, od poniedziałku do piątku po 10 godzin dziennie. Przyszła pracodawczyni czeka na moją propozycję odnośnie wynagrodzenia, a ja nie mam zielonego pojęcia jaką kwotę podać. Może mi Ktoś coś podpowie? Dodam, że codziennie w jedną stronę muszę jechać minimum godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły liberał
najlepiej podaj 200pln.trzeba obnizac koszty pracy żeby pkb był wysoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mnie ciekawi to
powiem tak , znajoma za 100 zł miesięcznie pracuje u bogatych państwa, jest opiekunka 3 dzieci w tym jedno 5 latek drugie roczne .Gotuje sprząta, pierze, pracuje zapierdala w ogrodzie. na godzine to jakies 5 zł czy 7 zł. zalezy od Państwa.U ciebie np za 6 zł na godzine to wyjdzie po 10 godzinach pracy z 60 zł prawda? czyli przez 5 dni w tygodniu to jakies300 zł by wyszło. po miesiącu to 12,00 zł tyle ze te 6 zł to chyba juz musi byc jako gotowanie, sprzatanie, prasowanie, ogród, karmienie psa itp. jezeli to ma byc tylko siedzenie z dziecmi i nic więcej to 3 zł za godzinę.30 zł w ciagu dnia wyjdzie. W tygodniu wyjdzie: 150 zł, a po miesięcu 600 zł by wyszło, prawda? wszystko zalezy ile godzin bedziesz danego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mnie ciekawi to
tylko ze nikogo nie obchodzi czy jedziesz do pracy godzinę czy minute. masz na czas się wstawic u pracodawcy, oczywiście to jest na lewo prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyAmnestion
moja mama tak pracuje - ale po osiem godzin dziennei 5 dni, czasem soboty - - bierze ponad patyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałamka
conajmniej 5zł za godzine.. ja pracuje jako hostessa i mam 10 zł za godzine.. więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejme sie pracy jako niania u mnie w domu, mozliwa praca na caly etat, jestem z Sosnowca, mozliwa opieka w weekwndy w dzien i nocki tez nr 515938800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 zl za godzinke
i do tego koszty przejazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie ciekawi to powiem tak , znajoma za 100 zł miesięcznie pracuje u bogatych państwa, za 100 zl miesiecznie????ja pierdziele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam serwis niania.pl Oni ostatnio opublikowali raport odnośnie rynku niań. Tam podali statystyki odnośnie zarobków niań w danych miastach itd. Warto to tam zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja swojej placilam 8zl, nie musiala nic robic poza opieka. ale zajmowala sie mloda tylko doraznie, w razie choroby, jakos awaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexifleksi
1000 do reki!! Smiało. To jest 10 miesięczne dziecko!! ODPOWIEDZIALNOŚĆ bardzo wielka Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 zl i to conajmniej
tak biora jeszcze z pocalowaniem reke,a slyszalam o niankach ktore maja 1600-1800 zl, takie czasy,a dziecko kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje porady odnosnie wynagrodzenia za opieke dziecka chodzacego do szkoly. do obowiazkow bedzie nalezalo przypilnowanie dziecka aby zjadlo sniadanie, zawiezienie do szkoly, odebranie ze szkoly, odgrzanie i podanie jedzenia, pilnowanie do powrotu rodzicow. dziecko bedzie mialo dwie zmiany w szkole raz na rano raz na popoludnie. wiec tu opieka rozklada sie od rana do poludnia i po powrocie ze szkoly lub zawoz do szkoly i opieka po szkole. dodam ze do wozenia dziecka uzywam wlasnego auta i wlasnego paliwa. rodzice zaproponowali 500zl ale odejmujac 250-300zl za paliwo zostaje chyba za mala suma?? praca jest na pol etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat temu pracowalam jako niania podczas studiow-8 godzin dziennie,5 zl/h, poza tym pelne wyzywienie(ja czasami ugotowalam obiad,ale zwykle sie zamawialo albo mama malucha gotowala),zwrot za taksowki jesli wracalam pozniej albo mialam byc wczesniej rano,wszystkie dodatkowe sprawy(nocki,ewentualne sprzatanie)platne ekstra po ustalonej stawce(np. jesli zgodzilam sie posprzatac dostawalam 50 zl, za umycie okien 80 zl)-ale w dniu, w ktorym nie zajmowalam sie dzieckiem(np.podczas ich urlopu). Powtarzam-to bylo 5 lat temu wiec stawki raczej nie stoja w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka heca
3 zł za godzinę? Odjebało komuś? autora tej wypowiedzi pytam - ile by był gotowy płacić sprzątaczce za sprzatanie mieszkania - za godzinę, czy bedzie to jeszcze mniej niz 3 zł, a jeśli nie, to dlaczego wlasne dziecko ceni mniej niż czystosć mieszkania i czy uwaza, że latanie jak w kołowrotku koło bachora jest łatwiejsze niz posprzatanie mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dodam jeszcze ze mieszkamy praktycznie 5 domow od siebie a w dodatku sama mam dwuletnie dziecko i nim tez sie musze zajac. rodzice dziecka powiedzieli ze nie musze siedziec z nim non stop, ale ja sie obawiam tak zostawic w domu nawet na 30min 7-latka:/ powiedzieli jeszcze ze nie wazne ze np sa ferie i dziecko wyjezdza ja i tak dostaje pieniadze. mysle ze po pierwszym miesiacu opieki nad dzieckiem porozmawiam z nimi i powiem jak wyglada sprawa z dojazdami a mi zostaje praktycznie 200zl z tego interesu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wszystkim dziekuje za wypowiedzi:) teraz wiem dlaczego tak chetnie sie na mnie zdecydowali:) pierwszy raz bede zajmowala sie obcym dzieckiem za pieniadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam raport serwisu www.niania.pl - ja przez nich znalazłam świetną opiekunkę dla mojej córki i są chyba największym serwisem pośrednictwa. Dobrze orientują się w stawkach z podziałem na regiony. Raport jest naprawdę ciekawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy z jakiego jestes mia
sta - w Wawie placili 5zł, licealistce za 1h - przyprowadzanie dziecka z przedszkola i zabawa az przyjdzie mama:) Ja uwazam ze 10zl to bedzie ok - w koncu to nie lekka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie są znacznie wyższe stawki. Moja niania zarabia 1800zł miesięcznie za prace 8 h dziennie 5 dni w tygodniu. a średnie zarobki niani w Polsce według serwisu niania.pl to 11 zł za h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania 40
to wy bierzecie za opiekę nad dzieckiem pieniadze ? ja już od ponad pół roku pomagam w opiece nad dzieckiem sąsiadce ona jest prawniczka on lekarzem pracują po ponad 10h dziennie. Ja uwielbiam się zajmować dziecmi więc im pomagam za DARMO mój mąz pracuje więc mamy za co zyć, skromnie bo srkomnie ,ale dajemy rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,masz za co zyc,wiec mozesz pracowac humanitarnie i spolecznie... ja dwa lata temu opiekowalam sie 2 dzieci przez ok.6 godzin dziennie i zarabialam ponad 1000zl,praca byla od pon.do pt.,ale czasami wpadal tez weekend-za co bylo pracone ekstra,i dodatkowo od czasu do czasu prosili mnie,zebym np.okna umyla - tez placa ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×