Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

A mnie wciągnął wir niepozałatwianych spraw w pracy i smuteczki minęły jak ręką odjął:D Tylko u mnie deszcz dopiero zaczął padać:) I nawet nerwy mi nie puszczają na myśl o jutrzejszym dniu, dopiero jutro pewnie puszczą, ale bedzie już za późno. czyli jednym słowem - świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układamy:D własnie minęła moja godzina zero bo na sen zostało mi 7 godzin:) Poproszę o utulenie do snu i awansem za wyżej wymienione 😘 i 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dziś nie ma juz niedoprzytulanych dusz, to ja uciekam..do jutra, jesli bedziecie miały taka potrzebę! 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
Szkoda ,ze nikogo nie ma :( Tak mi smutno :( Chyba do konca zycia zostane singielka ,wole byc sama niz pozniej tak cierpiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
Czesc Przytulanku :) tak na wszelki wypadek mozesz miec gdzies w poblizu ,ale jesli mam byc szczera to nie mam juz sily plakac ,teraz jestem na etapie ,ze jestem zla na siebie ,ze bylam taka naiwna :( A Tobie jak minal dzien ? duzo pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź na siebie zła - każde doświadczenie nas czegoś uczy...tylko nigdy w porę tego nie potrafimy docenic - wiem coś o tym. To może pierniczka? z marmoladą? Dzień leniwy, i dlatego teraz muszę skończyć zlecenie... Rano miałem lenia, i czytałem ulubione książki - fragmentami na razie... A praca czeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
[postawila Przytulankowi kubek pysznej herbatki ,wziela pierniczka i poszla ,zeby mogl sobie spokojnie popracowac ];) jak skonczysz to poprosze o przytulenie na dobranoc :) 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko, dzięki za herbatę...mniaaam:)) Pierniczkami się częstuj - smacznego! A przytulać moge - musze jeszcze tylko drobne poprawki wprowadzić i juz...a to moge zrobić między jednym postem a drugim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ blondyneczka ------> Nie załamuj się, proszę Cię. To długo trwa ale mija. Dla Ciebie 🌼 Przytulanku ------------> Ty miałeś dziś dzień leniwy a ja pełen wrażeń, dostałam awans:D Wiem, że nie wypada się chwalić, ale.....jestem taka szczęśliwa, że aż mnie roznosi:) 🤗 Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda to...GRATULUJE!!!! nawet sie juz zastanawiałem, jak Ci dziś poszło... no to otwieramy szampana!! a chwalic sie jak najbardziej wypada. Niechże Cię uścisnę!!![ściska mocno] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w lodówce jakieś oliwki, ser żółty i pleśniowy... nadadzą sie na koreczki? papryka marynowana tez sie znajdzie. Zrobimy uczte!! Chyba, ze masz inne plany na świętowanie, ale beż Ciebie ewentualni też może jakoś poświetujemy ten sukces:)) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
nieprawda to... GRATULUJE !!!! 🌼🌼🌼🌼🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone te oliwki Przytulanku? Zresztą każde pasuje. Lubie koreczki. Nie mam planów bo własnie wyrwałam się z świętowania w pracy, takiego pól radosnego, pół zawistnego. Do awansu było nas troje, jaki ja miałam fart...... Świętujmy więc. Blondyneczka, dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E atm fart - należało Ci się!!! a oliwki mam i czarne, i zielone. to dzielimy się nadziewaniem na patyczki... pójdzie nam szybciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam Wasz dzień? Przytulanku co czytałeś? Jezeli to nie tajemnica:) Dobre te koreczki tylko od bąbelków w głowie mi się kręci, zaraz bedziemy mnie do snu utulać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
dobranoc ,spijcie dobrze 🌼 👄 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis nalezy Ci sie szaleństwo... A na dobranoc to nawet mozesz usnąć w moich objęciach:) Czytałem: \"znaczy kapitan\" - prześmieszna biografia marynarza... \"trylogię\" - świetnie napisane, ale bawią mnie pewne zwyczaje i zachowania... \"baśnie z 1000 i 1 nocy\" - tylko prosze mi sie tu nie śmiać!!!;) i pare innych drobiazgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaśmieje się. Naprawdę czytujesz \"Baśnie...\"? Ja mam raczej krwawe zainteresowania, zresztą z racji nadmiaru pracy czytanie zeszło na raczej rozrywkow0 - horrorowe rewiry:) Proponuje zacząć układanie mnie do snu, prosze o objęcie i utulenie, może nawet byc kołysanka:). Umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nie umiem ale spróbuję... Aaa - kotki dwa - rozmruczane obydwa... Snij same cudowne sny, pełne szczęścia, radości i sukcesów.. a baśnie dziś m9i się przytpomniały i nie mogłem nie zajrzeć... :D dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku dzięki za dobre chęci, wyobrażam sobie że było pięknie:) Przytulam się i zasypam, tylko nie zapomnij że śpię w Twych ramianach, żebyś mnie nie obudził:) Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obudzę...delikatnie potem położę Cię na materacu, otulę ciepło i dalej będę przytulał...a rano obudzisz się z radością i ciepło pomyślisz o przytulanku...mam nadzieję...do przeczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×