Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

Barbi, byle nie za długo...juz straszliwie późno.... ps. szkoda, że ukradli..Blondyneczka fajnie brzmiało:)) przytulam dobranocnie 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka >> :D idz juz spac :P 🌼 Przytulanku >>ja zawsze chodze pozno spac tak okolo 1-2 , \" nocny marek\" ze mnie :) nio i nie trzeba bylo hasla wpisywac :D 🤗 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
gdzie jesteście........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maracuja. Juz jestem:)) a co słychać u Ciebie? bo u mnie kiepsko...miałem niestety fatalny dzień, i w związku z tym nie mam juz na nic sił ani ochoty...taki mały kryzys:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Przytulanku, tak na powaznie fatalny czy tylko kiepski? Coś Ci podać może? Wysłuchać? Opowiedzieć dowcip...a nie , tego nie potrafię:o Ale za to 🤗 🤗 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie sam nie wiem... dawno nie miałem tak kiepskiego dnia...troche ciepła by mi sie na pewno przydało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego Ci u nas dostatek, jeżeli takie "wirtualne" ciepło jest Ci w stanie pomóc tylko:o Czy jest tak źle że nie jest w stanie? Przytulam Cie mocno i bardzo, bardzo cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi poprawia humor? Po koleji? -dobra książka - dobra muzyka - moj kot (jak już jest totalna depresja to on zawsze o tym wie) - słodycze, ale to ekstremum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z książek - Mistrza i Małgorzatę:p Z muzyki - koncerty harfowe Mozarta Ze słodyczy - lody waniliowe albo sorbetowe z malin Kota niestety nie jestem w stanie, ale może Ci wirtualnie zamruczeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ogól wybrałbym pewnie mozarta, ale dziś wszystko mnie irytuje, nie moge sie na niczym skupic... muzyka nie pomaga... *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za dobre chęci:)) chciałbym, żeby ktoś zajrzał mi do głowy i trochę te myśli uporządkował... strasznie dużo dziś jęczę - przepraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację. to może w ramach rozrywki zacytuje topik \"krzyżówki tematów\"...bardzo mnie ten fragment ubawił:D 16:18 majtki z drutu jaki jest najlepszy proszek do białych rzeczy? >> AMFETAMINA - brales? bierzesz? tutaj moze sie otworzyc i pisac Dieta kapuściana-jakie składniki do zupy. >> BRAKUJE MI MĘSKIEGO RAMIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś duzo tych krzyżówek, ale jakoś się nie uchowały:) Szukaj dalej, może poprawisz sobie humor na poziomie niejako instrumentalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
coś mi dizs słabo chodzi kafeteria, a jestem zbyt nerwowa, zeby czekać... więc przytulam bardzo mocno Przytulanku Ciebie i jeszce 👄 na poprawe nastroju, może dobrego winka sie napij.. alo jak wolisz to zaraz zrobię kakao? Nieprawda to... Ciebie tez przytulam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×