Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska jedynie

czy feng shui ma wpływ na miłość?

Polecane posty

Gość ciekawska jedynie

jak sadziecie, z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno w jakimś stopniu. jeżeli w polu związków masz kaktusy, bałagan i pojedyncze elementy to takie otoczenie nie sprzyja wytwarzaniu pozytywnej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Wiesz Feng, mi wychodzi ,że pole zwiazków jest u sąsiadów za ścianą. Faktem jest , ze w tym mieszkaniu gdzie teraz jeszcze mieszkam moi rodzice nigdy nie byli szczęśliwi razem... mi także nie udało się tu nic stworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
no... takie jakby " L" ;-) ale się stąd wkrótce wyprowadzam;-) też L ale jakby bardziej w kwadracie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
jak tam mail? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest to
to pole zwiazków, ciekawe co ja w nim mam :) pewnie kurz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maila przeczytałam, zresztą dałam Ci sygnała na wróżkach ;) No, jestem w szoku. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
wiesz... jeszcze sie tym nie zajełam... az sama sie dziwie;-) aaa i poszłam na topik i znalazłam tam odpowiedz o mailu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest to
no haloo ! proszę mnie oświecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest to ... Spojrzyj na plan swojego mieszkania. Ustaw tak, aby drzwi wejściowe były na dole. Prawy górny róg to pole związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
ale myslę , ze to mieszkanie ma dobrą energię . Kupiłam je od przesympatycznej starszej pani- no , wyjatkowej osoby. Była tam szczęśliwa bardzo przez ponad 30 lat ;-) Miała wspaniałego meża, poznałam jej rodzinę- tam jest ocean miłości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest to
dzięki :) akurat w tym polu nie mam nic, nic tam nie stoi, ani nie leży, taki pusty kącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podobnym problemem Jeżeli tam masz salon, to zarówno cały on, jak i jego prawy górny róg jest polem związków. poczekaj, spróbuję coś wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra
a jeśli lustro wisi na przeciw drzwi do piwnicy? podobno to jest fatal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pole to dotyczy esencji związków z twoim partnerem seksualnym, jak również stosunku do siebie samego, do rodziny, przyjaciół, kolegów, ludzi i rzeczy w ogólności. Jeśli jesteś osobą samotną i szukasz partnera, na to miejsce w domu należy zwrócić szczególną uwagę. Jeśli z kimś jesteś, wzmacniacze energii Feng Shui dodadzą waszemu związkowi wigoru i energii. Mogą również wnieść więcej harmonii i pozytywnych uczuć we wszystkie wasze kontakty z ludźmi. Najbardziej żeński rejon, pomaga w zintegrowaniu Brak - kłopoty z utrzymaniem harmonijnego, szczęśliwego związku uczuciowego. Najbardziej odczuwalny brak dla kobiet. Dodatek - Szczęście i powodzenie w relacjach międzyludzkich Kolory - żółty, czerwień, róż, niekiedy biały Wpływa na rejon wiedzy i pomocnych ludzi Żywioł - ziemia Remedia - para kaczek mandarynek, mandala, orchidea, kamienie, przedmioty w parach, lampa z kryształu soli, podwójna spirala DNA UWAGA - jedyny rejon w którym nie powinien stać telewizor. Czy Feng Shui może poprawić stosunki z aktualnym partnerem? Sprawdź, czy nie śpicie na łóżku z dwoma materacami - to dzieli, podobnie jak belka na suficie. Jeśli belka musi zostać nad łóżkiem, niech znajdzie się nad ciałami śpiących poniżej linii bioder. Jeśli nie da się jej zamaskować tkaniną, po obu stronach zawieś flety - ustnikami do dołu - które zrównoważą jej negatywny wpływ. Dobrze byłoby, gdyby na piętrze nad sypialnią nie było toalety ani ciężkich mebli ustawionych nad waszym łóżkiem, gdyż powodują one niepotrzebny nacisk. Jeśli przy sypialni znajduje się łazienka, niech drzwi do niej zawsze będą zamknięte. Zrezygnuj z luster, ponieważ wprowadzają nowych ludzi i problemy - umieść je po wewnętrznej stronie drzwi szafy albo przykrywaj na noc. Wybierz łóżko z solidnym zagłówkiem, nie z prętami. Znajdź obrazek, który odzwierciedla wasze wspólne cele, i powieś go tam, gdzie wzrok pada zaraz po przebudzeniu. Wzmocnij południowo-za-chodnią część pokoju, zapalając tam wieczorem dwie świece. W jaki sposób Feng Shui może pomóc znaleźć odpowiedniego partnera? Jeśli chcesz się z kimś związać, skup się na tej części domu. Postaw tam coś solidnego i stabilnego. Mogą to być piękne skałki albo kryształy, a nawet dwie wysokie białe świece. Idealny byłby kryształowy kandelabr. Pole to może naenergetyzować także mniej wytworne zwykłe światło elektryczne zapalone na stałe. Nie ustawiaj tam ani nie wieszaj zdjęć związanych z przeszłością. Nadmiar sentymentalizmu przeszkadza w nawiązywaniu znajomości. Chodzi o to, by przyszłość bez przeszkód mogła wpłynąć do twego domu. Nie stawiaj tu roślin, gdyż znoszą one moc południowego zachodu. Jeśli w tej części domu znajduje się toaleta, osłab jej negatywny wpływ za pomocą drewnianego dzwonka wietrznego o pięciu rurkach pomalowanych na niebiesko albo czarno. Kobiety nie powinny przesadzać z wystrojem nazbyt jin, czyli kobiecym, gdyż może to utrudnić przypływ męskiej energii. Z tej części domu należy usunąć niezgrabne meble, by wywierać na nią jak najmniejszy nacisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest to
a czy to ma jakies uzasadnienie logiczne, ta cala fengszuja ? czy tylko na wiarę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feng Shu wprowadza harmonię i równowagę, wprowadza pozytywną energię. A to oddziaływuje pozytywnie na nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwnica jest naszą podświadomością. Jeżeli naprzeciwko niej jest lustro, wszystko, co będzie próbowało się z podświadomości wydobyć wróci do niej z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Feng, nie ma w nim 6-tki, strefy przyjaźni.... :-( fakt, moi przyjaciele beda daleko odemnie....:-( ech.... poruszam sie po zyciu ruchem konika szachowego;-) zamiast prosto do Krakowa to ja w Tychach wyląduję;-) ale kiedyś jeszcze tam dotrę;-) i myślę , ze zajmie mi to jakies 2 lata;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jedynie
Feng Shui, przestawiłam lampę solną w to miejsce2, położyłam tam 2 kamienie. wyrzucę jeszcze kwiatek. położyłam jeszcze sznur agatów. od kilku dni stoi tam zdjęcie tygrysa. wywalić go? nad tygrysem wisi obrazek z wodą, po której pływają liście. to w ogóle jest miejsce, w którym stoi łóżko, nad nim wisi drewniana półka z książkami. ostatnio wyrzuciałam stamtąd bluszcze ze ścian i poczułam sie lepiej, przytłaczały mnie. ratunku, mój facet odchodzi!!!! co jeszcze mogę zrobić? w moim pokoju musi być coś nie tak... mam 34 lata i jestem ciągle sama, bo wszyscy faceci odchodzą przed upływem 2 lat, chociaż przez rok jestem ponoć dla nich idealna, a przecież nie zmieniam się!!! przeciwnie, staram się być coraz lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jedynie
sypialnia jak i łóżo w sypialni zlokalizowane są w miejscu związków... na biurku w tym miejscu mam akwarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska jedynie :) Przede wszystkim usuń tego tygrysa!! brrr obrazek z wodą i liśćmi jest ok. Umieść w tym pokoju Wasze radosne zdjęcie - najlepiej w prawym górnym rogu - patrząc od drzwi. Zapalaj tu świece. Ogólnie kieruj się tym, co jest zawarte w tym najdłuższym moim poście. Aha, piszesz \"przez rok jestem ponoć dla nich idealna, a przecież nie zmieniam się!!! przeciwnie, staram się być coraz lepsza...\" - nie zmieniaj się, nawet w Twoim przekonaniu na lepsze - może to Twoje dążenie do doskonałości w związku przytłacza mężczyzn? Okazuj im miłość i przywiązanie, ale nie trzymaj się ich zbyt kurczowo. Zachowaj przestrzeń dla siebie i dla nich. CZy masz w sypialni coś poza łóżkiem ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jedynie
tygrysa usunełam i postawiłam tam 2 tygrysy, pisałaś, że parka może być? przedtem tam stało zdjęcie wodospadu na tle zieleni. tygrysy szukają czegoś w wodzie. dodałam jeszcze reprodukcję Szału uniesień - kobieta na koniu, jeździec i koń to chyba para? na tamtej półce w polu związków stoi jeszcze figurka konia pędzącego w kolorze czerwonym. chyba go usunę. niewiem z czego jest, to albo kamień albo jakaś masa przypominająca kamień. acha, sprawdziłąm sobie, że jestem drzewem, mój opuszczający mnie partner też jest drzewem. wiesz co? kiedyś dostałam na urodziny dzwonki metalowe z wizerunkami smoków, bardzo ładne. nie wiedziałam do czego służą, ale żeby odbarowującemu było miło, wisiały w moim pokoju. ale muszę Ci powiedzieć, że źle się w ich towarzystwie czułam. nie jestem przesądna ale czułam od nich złą energię, jakiś strach?wyrzuciłam je z mojego pokoju do kuchni. w pokoju mam jezcze akwarium w polu wiatru, lustro w polu gromu - naprzeciwko okna, łóżko stoi pomiędzy drzwiami a oknem, środek jest pusty, pole góry zajęte jest przez wielką ciemną i chłodną szafę drewnianą, która jest zamontowana na stałe. patrzę znowu na schemat. w polu nieba nie ma nic, jest puste. pusty kąt za drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jedynie
czytam dalej o feng shui. akwariumrybkami teraz zrobię? kto chce żałobniczki i mieczyki dług: nie powinno w nim być mieczyków i żałobniczek. właśnie tkaie rybki mam, w ilości w sumie 7szt, to ponoć też niedobra liczba ryb. co ja z tymi opłetwe? ;) jest jeszcze jakiś sum, zjada wszystkie rośliny żywe, dlatego wstawiłam plastikowe, bo świeżowłożona roślinka przy tym sumie ma żywot jednodniowy. tu gdzie śpię jest lustro. w jednym serwisie zalecają, w innym zabraniają... łóżko pomiędzy drzwiami i oknem, prostopadle do nich, ponoć najgorsze ustawienie. łóżko przy ścianie z rurami kaloryferów. Fang Shui, przeczytałam, że w tym polu nr 2 powinny stać kwiatki bo to pole drzewa. to już niewiem, wnieść go z powrotem? mam jeszcze dracenę, ponoć trzeba się jej pozbyć bo ma ostre liscie... a takie pięnke drzewo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jedynie
pewnych faktów nie odwróciłam... natomiast zapytałam ekspertów od feng shui kiedy w najbliższym czasie mam zarejestrować firmę. firmę miałam już wcześniej, było ok, ale po przerejestrowaniu z datą i godziną właściwą zgodnie z fang shui zaczęło się kręcić jak nigdy dotąd! przypadek? sama niewiem... zobaczymy co dalej, trudno oceniać sukcesy po 1 miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×