Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koloratka

nudzi mi się... ratunku

Polecane posty

Gość jeeeeeej
można i gadać na gg i słuchać - jak się ma podzielną uwage oczywiście :D szkoda że mi nikt nie zawraca głowy na gg pogadałabym sobie :o nie mam z kim więc się wam wyżale: dziś mój "były" się żeni i jakoś nie moge przesatć o tym myśleć; nie wiem czemu bo przecież nic do niego nie czuje i to ja z niego "zrezygnowałam".. (próbuje te myśli zagłuszyć muzyką) :( uff lepiej mi jak to komuś w końcu powiedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byly to byly. przeszlosc powinna byc zamknietym rozdzialem naszego zycia. ty tez kiedys yjdziesz za maz. wic po co zamartwiac sie ex? trzeba myslec przyszlosciowo. horrorow nie lubie, no chyba, ze w towarzystwie to wtedy zamieniaja sie w komedie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
ok podziele sie zwami tymi radiami pierwsze akurat sucham to Radio France Bleu Alsace :) bo tam mieszkam to akurat to mi sie chce suchac. A takze polskie Rmf classic super :) ale zle tu odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeej- powiem wprost... one mi trują d*pę... :P a to, że dziwnie się czujesz dlatego, że Twój były się żeni jest całkiem normalne... pewno każda dziewczyna... a właściwie eks dziewczyna się tak czuje :) i to nei ważne czy ona olała czy została olana... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
no niby tak jak piszesz persymonia ale to nie takie proste, mam teraz faceta którego kocham ale boje się że własnie w przyszłości pożałuje że dokonałam takiego a nie innego wyboru - że z tamtego zrezygnowałam... mam nadzieje że jak już będzie po (mszy i weselu) przejdą mi te myśli; mam nawet takie chwile że chciałabym sie odezwać do niego czemu tak szybko to wszystko zaplanował (znają sie ok roku) i takie tam :o w ogóle bez sensu się czuje jak o tym myśle :o zdecydowanie impreza by mi się przydała :D co do horrorów ja wprost uwielbiam; pomine fakt że potem sie boje z psem wychodzić czy do łazienki iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
przez zwykly odbiornik radiowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze nie proste. latwo powiedziec \"nie martw sie\" ale juz trudniej sie nie martwic. a po horrorze kiedys nie moglam zasnac bo myslalam, ze cos mi kolo lozka chodzi :O ta psychika czlowieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
Ty myślałaś że Ci coś koło łóżka chodzi a ja za to jestem przekonana że jakiś tydzień temu słyszałam jak ktoś (coś) otwierał u mnie drzwi wejściowe tzn słyszałam zamek i rzeczywiscie jak poszłam sprawdzić zamek był otwarty a na kltce ciemno :o musiałyście mi to przypomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
a mówiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
i o zdjęciu też musiałaś przypomnieć?! :P no fajnie a ja bym chciała jeszcze do łazienki iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna mac skonczcie, bo ja tez musze isc do lazienki, umc zeby po piwie i pojsc do lozka a to jednak kawalek drogi i swiatla trzeba pozalapac. KONIEC tematu! uszanujci moja strachliwa dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
Rachel86 znam cie :) czy jestes z mojego regionu czasem? :) taka czy tak pozfrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... wypiłam całą butelkę wina... i już nawet mi sięnie nudzi... buehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
:D ja mam jakieś whisky w pokoju ale jak pomyśle że musiałabym jeszcze raz wyjść do łazienki wole iść spać :D dobranoc 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
rachel ja odbieram na falach mulhouse tj 102.6. koloratka- cala butelka wina? ja na szczescie nie mam wdomu wina dzis. ale jutro za to kupie 2 butelki bialego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeej śpij dobrze :) kolorowo i spokojnie :P branoc❤️ a mnei już nawett nudna rozmowa nie nudzi... nawet fajnie jest :D dziękujęza towarzystwo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety... to właśnie białe było... :D masakra... :P a to mogła być nałęczowianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
biale. mowia tu ze jest bardziej strawne od czerwonego :) w moim przypadku zgadza sie a jak jest w twoim? jeszcze nie przekrecasz liter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się tutaj kontroluję... ja tam wina ogólnei nie lubie... :P:P:P a tak zdradzę... przekręcam litery, bo dwa razy źle hasło wpisałam... hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
hehee to juz sa objawy ze przecholowalas z tym winkiem :D A jestes spiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
to witaj w klubie bo chodzisz tak samo pozno spac jak ja. i pewnie pozno wstajesz? no co week-end idzie to s emozna nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) ja tam ogólnie w nocy przesiaduję... :P czasami zdarza mi sięw ogóle nie spać :D ale jak mogę... to śpię... do oporu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
ja jak spie to tak do 1 to na pewno. jestem nocna sowa napewno nie skowronkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×