Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokutuje w pracy

życie zamiera rankami i w soboty... nudno tu, nikogo nie ma?

Polecane posty

hehe trzeba sobie jakos umilic czas oo super kradne hehe nie sadze zeby twoj byl na tyle litosciwy zeby mi zostawic to co najwazniejsze a raczej nie chciala bys mnie miec kaleki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... moze i być romansowo w to południe. Za oknem zimno, więc może atmosfera na forum nas podgrzeje;) Ha, ja nie podpuszcza kradne nicki:) Oni i tak wiedzą, co robie, jakie tel. wykonuję itd. ale w soboty mamy lekkie fory:) nooo... może ja je troche naciagam:) Co z romansowaniem i podgrzewaniem atmosferki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo suuuper kradne
wiem :) dlatego się kamufluję... ale i tak Cię uwiodę ! zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss brown mowisz ze jestes skora do podgzania atmosfery hhmmm no sam nie wiem co o tym myslec gdzie te cnotliwe kobitki tu na tym forum chyba zostaly w domu przy garach bo widze temperamet tu az scieka z monitora :) ooo super kradne tylko zebym ja ciebie nie ubiegl w tym uwodzeniu :) a mysliwy nie zostanie ofiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo suuuper kradne ---> nie zabieraj nam go całego, tez chcemy uszczknąc coś dla ciebie, krade, mozemy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki--> ale ja na myślei miałam tylko niewinny flirt, a Ty nie wiem o czym myślisz:;)? Nie popadaj w skrajności Moj Drogi, bo Ci to na zdrowie nie wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss brown hehe sakad u ciebie tyle pruderyjnosci nie spodziewalem sie ja tu sie reklamuje jak tylko moge a widze wyszedlem teraz na zboczenca:) a flircik jak naj bardziej ale i troche pikanteri sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... nie jestem pruderyjna tylko zawsze mam jakieś granice, które dopasowane sa do sytuacji, czasu i znajomości ludzi... nie wszystko od razu i nie dla wszystkich;) Nie, nie wyszedłes na zboczeńca- nie przeginaj znów, bo zaraz moja diagnoza zabrzmi na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss brown hehe powiem tak niczego sie nie obawiam nawet twojej diagnozy i nie wiem dlaczego wzielas moje slowa tak na powaznie przeciez raczej takie zagrania sa z przymruzeniem oka tak zeby sie po wyglupiac bynajmniej z mojej strony chodzi o to zeby sie dobrze bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki:) ja przezcież też wszystko zakańczam z uśmiechem i przymrużeniem oka;) nie zauważyłeś?:) Hmmm... a pozostali do domu się już udali, czy ciężko pracują... niestety tego o sobie powiedzieć nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej udają ze ciezko pracują;) A tak serio to śledzą co ciekawsze topiki i rymują, a właśnie zapraszam chętnych:) (na rymowanie oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, nie mam talentu do rymow:( acz zdarzało mi sie pisać wierszydła, ale nie rymowane, ale to dawno i nieprawda:) Mam szczere chęci do pracy, ale niestety tylko chęci, a jak wiadomo dobrymi chęciami pewna droga jest wybrukowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj klaso robotnicza, a co robisz?:) O ile to nie tajemnica... Czasami też wolałabym być klasą robotniczą;) Oj, zaczynam mieć wyrzuty sumienia, ze nie pracuję.Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wxvwxvwxwv
pracuje w biurze rachunkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam jako księgowa NIGDY WIĘCEJ!!! Poza tym nie za bardzo to lubiłam, a jak sie czegos nie lubi to się nie jest w tym dobrym... ale mam to juz za sobą:) A Ty lubisz swoją pracę? W pracy o pracy:) ale jeszcze trochę i o domu:) i organizaja wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tego nie lubie ale jakos zarabiac pieniadze trzeba skoncze studia i zobaczymy moze cos innego sie zlapie puki co trzeba robic to co sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano:) Dobrze mówisz. Zresztą ja żadnej swojej pracy nie lubiłam i dlatego zmywałam się po roku, czy dwóch. Ale żyć z czegoś trzeba:) DZiwne, że księgowość zawsze utożsamiano z kobietami:) na studiach wykładowca rzucił taki tekstem: księgowi kojarzą sie zazwyczaj ze starymi pannami, które sa brzydkie i zrzędzą. Hahahaha i w tym momencie wszyscy na mnie skierowali wzrok, bo bylam jedyną księgowa w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ladnie wogole u mnie ta ksiegowosc to pasuje jak swini siodlo studiuje socjologie i nigdy mnie nie pociagaly \"cyferki\" a tu taki psikus hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×