Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andzu

umeblowanie pokoju...

Polecane posty

mam nowy pokój i poszukuje do niego jakichs ciekawych mebli, chcodzi mi konkretnie o komode, regaly lub półki, cos w tym stylu... może znacie ciekawe strony w internecie gdzie można zobaczyć takie meble... ja szukam i jak na razie nic ciekawego nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mała rada- tylko nie zagracaj tego pokoju. Daj mało mebelków, ładne zasłony i kwiaty w kwietnikach na ścianach i stojących. Będzie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak mniej więcej chce, czyli minimum mebli, ale jakas komoda na ciuchy by si eprzydała i jakieś ciekawe półki na ksiązki i takie tam, bo mam dośc dużą ścianę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anfiasjf
www.brw.com.pl :) black red white

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble brw może są i ładne, ale zwracaj uwagę na ich wykonanie ja mam meble Ikea, bardzo sobie je chwalę, rodzice teraz będą meblować swój dom, meble też na bank kupimy w Ikea :) zależy też od tego, jaki kolor chcesz, by dominował, u nas ściany są w odcieniach kremowych i kawy z mlekiem, meble czekoladowe były strzałem w dzesiątkę, do tego dużo plakatów i zdjęć czarno-białych w srebrnych lub właśnie czekoladowych drewnianych ramach, rolety w oknach, ciekawe, dające ciepłe światło oświetlenie :) wiesza się jeszcze kwietniki na ścianach?????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaramba
Kwietniki na scianach sa juz przereklamowane i nie modne! Ja mam meble z brw i jestem bardzo zadowolna, chociaz styl z Ikei tez mi sie bardzo podoba. To zalezy na jaki styl chcesz ten pokoj urzadzic. Nowoczesny czy raczej klasyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×