Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i comam zrobic

jak odwołać randke ? jakieś wiarygodne kłamstwo! pomózcie!

Polecane posty

Gość i comam zrobic

umówiłam się z R. na randke ale chce ją odwołać, odwidziało mi się, nie mam ochoty na poznawanie nowych ludzi itp. itd. Jak mam odwolac? Co napisac zeby bylo wiarygodne? Obiecalam i teraz glupio sie wykrecac. Moze ze wyjezdzam na tydzien no ale przeciez nie bede siedziala w domu przez tydzien (on mieszka blisko), poza tym jakbym wrocila to pewnie by nalegal. prosze podajcie jakies rady . nie oceniajcie mnie tylko prosze o rady. podszywaczom radze nie wypowiadac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze musisz pilnie wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i comam zrobic
no dobra, ico mam siedziec w domku przez tydzien? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i comam zrobic
pomóżcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz otwarcie że nie masz ochoty sie spotkać albo że akurat w tym dniu musisz coś pilnie załatwić i nie dasz rady się spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
oj, współczuję! a czy w grę wchodzi tzw. przeciągnięcie sprawy? tzn. przesunięcie tego spotkania na bliżej nieokreśloną przyszłość? no i kiedy przypada termin tej niechcianej randki? ja bym chyba zadzwoniła tego samego dnia, ale z jakimś logicznym wyprzedzeniem czasowym i powiedziała, że źle się czuję, i że w tych warunkach spotkanie nie będzie przyjemne, więc proszę, odłóżmy na zaś. Chyba że chodzi Ci o odwołanie BEZTERMINOWE. No to wtedy grałabym w otwarte karty i powiedziałabym, że przepraszam, ale jednak nie jestem zainteresowana - tylko oczywiście uprzejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i comam zrobic
wiem wiem, najchetniej napisalabym ze nie spotkam sie i juz ale... ostatnio pisalismy sms i napisalam ze obiecalam ze sie spotkam to sie spotkam itp. a teraz odwidzialo mi sie..cóz kobieta zmienna jest :P dowiedzialam sie pare rzeczy i nie chce mi sie widziec z tym R. po prostu zmienilam zdanie głupio mi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
,,moj chlopak wrrócił do mnie!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
powiedz że zamek w drzwiach ci się spsuł i nie możesz wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozof D
prawda tylko prawda ! inaczej sie nie uwolnisz lub długo to potrwa, poprostu mówisz że przechodzisz trudny okres i nie masz w tej chwili ochoty na nowe znajomości i nie chodzi to u o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i comam zrobic
a może wyłącze telefon na tydzien, pozniej napisze ze mi sie zepsul i mialam w naprawie? heh sama nie wiem... a jak go gdzies spotkam , i co bede udawac ze wszystko ok echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
Powiedz mu to, co radzi filozof. Tyle że chłopak oczywiście i tak weźmie to do siebie - ale w końcu piszesz, że Ci na nim nie zależy! A na tę randkę NA PEWNO nie możesz iść. Z własnego doświadczenia piszę: szłam na spotkanie z facetem z portalu, szłam wyłącznie dlatego, że już obiecałam - i jakże gorzko tego pożałowałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Zaraz jedzie Kubica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbaty
Powiedz, że idziesz na ryby... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijkaaaaaa kawowa
spotkanie z facetem z portalu, szłam wyłącznie dlatego, że już obiecałam - i tylko dzieki temu go spotkałam i zycie nabrało pieknych barw. gdyby nie to ucieklabym i stracila tak wiele. Panowie tez moga to napisac, bo tak jest. strach nalezy go zwalczac a nie poddawac sie mu. Tak wiele nam zabiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu ze masz chorobę
weneryczną,napewno mu sie odwidzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzże
masz sraczkę :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
lilijka --> co innego strach, co innego intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputka
najlepiej powiedzieć, ż ejesteś kimś innym zainteresowana i że ten chłopak podobał Ci się od dawna i teraz zaproponował spotkanie :) ja tak zrobiłam jak się chciałam wykręcić od niechcianej randki i było sobrze bez palenia mostów i chamskich tekstów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
swoją drogą, skuteczność recept podawanych przez kolegów wyżej będzie na pewno stuprocentowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i comam zrobic
sama nie wiem czy sie spotkac czy nie. znam go z widzenia. z wygladu ok. nie wiem jak z charakteru ale mi sie po prostu nie chce z nikim spotykac. odwidzialo mi sie. nie znam go, spotkamy sie, bedzie dretwo, nie wiadomo o czym gadac.. ee do dupy , nie lubie spotykac sie z kims kogo nie znam. moze i trace szanse ale teraz chyba wole byc sama. sprobuje cos wymyslec.. a moze sie spotkam bo obiecalam, odbębnie te 2-3h , pomecze sie .. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mu ze masz chorobę
a ile masz lat? i on? to wazne moze mam pomysła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i comam zrobic
ja 19 on 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
KAŻDY wykręt to głupota. Powiedz mu że nie chesz się spotkac i tyle. KAŻDE kłamstwo wyjdze. Powiesz że wyjeżdzasz, a okaże się że spotka cię na tygodniu. Ehh widzę że jesteś NIDOJRZAŁA do takich spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×