Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak szansy na dziewczyne

Brak szansy na dziewczyne, nie mam szans na miłosc

Polecane posty

Gość brak szansy na dziewczyne

Mam 20 lat, krzywy kręgosłup (wade postawy) i brzydki ryj. Do tego nic w zyciu nie osiaglnałem i nie osiagne bo za co sie wezme to spieprze. Samobojstwo chyba tylko pozostalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to skacz z mostu po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tone wegla
jeszcze was zycie zaskoczy, pozytywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak szansy na dziewczyne
nie sądzę i nie wiem skąd ten pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąsaty
W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest poderwać kobietę , jeszcze trudniej jest zachęcić kobietę aby zechciała pozostać na chwilę dłużej w związku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak szansy na dziewczyne
ty sam chciales niedawno popelnic samobojstwo niski i brzydki, pamietam tematy o tym, a ja mam 176cm i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski i brzydki..... - ile masz wrostu? -uroda...pojęcie względne...... -małomówność i nieśmiałość to za sprawą wmawianych sobie kompleksów -kasa ....zawsze można ją zdobyć...to nie jest najwazniejsze. -wiedze w każdym wieku można uzupełnić -nadwrażliwość......może tak ci sie tylko wydawać....zamknąłeś sie we własnym świecie na własne życzenie. -to źle że masz aż tak niska samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak szansy na dziewczyne
a moze pogadamy sobie na gg, i sie okaze ze jestesmy dla siebie stworzeni? skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkaaaaaaa
A po co Ci dziewczyna?? Ja jestem ładna, mam duże powodzenie itd,ale jednak wolę być sama i tez jakoś żyję a nawet jest mi tak o wiele lepiej.Więc zamiast się zamartwiać takimi błachymi sprawami to zrób cos pożytecznego dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak szansy na dziewczyne
ale ja nie wole byc sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak szansy na dziewczyne
ale jak ja mam uwierzyc w siebie z takimi wadami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak szansy na dziewczyne
bujda: widzisz? sama sie zamykasz na nowe znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie takie jest
popieprzone :) ja trafiam na samych zaliczaczy a chcialabym spotkać zwyczajnego, normalnego chlopaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to cos osiagnij
to dzi3wczyny same polecą. Ryj nie taki wazny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wmawiamy sobie że jesteśmy pod jakimś względem gorsi od innych....to tak jesteśmy odbierani przez otoczenie...brak śmiałości, brak własnego zdania...tworzymy sobie ten własny .....gorszy....świat. A to wcale nie prawda....ludzie różnie podchodzą do piękna...nigdy nie jest tak że wszystkim podoba się to samo....dla jednych jesteśmy mało atrakcyjni...dla innych bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujda...wystarczy wyjsć do ludzi......zapewniam że znajdziesz kogos kto zainteresuje Ciebie z wzajemnością :) Ale siedząc w domu.....małe szanse że ten ktos zapuka do Twoich drzwi...daj szanse tej swojej połówce jabłka...na znalezienie Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie takie jest
niski i brzydki ---- prawdopodobieństwo że tak zrobie jest takie samo jak to, że on to zrobi wobec mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Ty chłopie kto jest najlepszym przyjacielem kobiet? Tak jest - diamenty. Ryj i kregosłup to pikuś. Musisz bracie posiadać kasę czyli mamonę. Widziałeś kiedyś bogatego samotnego faceta w mercedesie? Ryja nie zmienisz, kręgosłupa nie wyprostujesz ale zarób kasę to się od dziewczyn nie opędzisz. Do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niski
no nie, z taka filozofia to polowa ludzi powiina sie zabic, zawsze ktos jest przez kogos olany,niezaleznie od wzrostu i urodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Romek
Ciężka sprawa... Naprawdę. Byłeś u psychiatry? To pewnie wiele bardziej skomplikowany problem by pomogła jedna mała tabletka szczęścia ale są tez inne. Może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Diamenty nie robią z kobiety damy Czasami dzieją się różne rzeczy i różne osoby są w związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bujda woli w zaciszu domow
ym użalzć się nad losem prostej, wiejskiej dzi(e)wki, patrzeć w ekran i udawać, że jest cool:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujda...pisałam....jeśli nie dasz sobie szansy......a raczej jemu....nigdy Cie nie znajdzie ;) sam internet daje wielkie mozliwości........zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za Diamenty kupisz
i kurwę i żonę. Jak diamentów braknie żona odjedzie. Kurwa poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niski
no to wsiadaj w pociag i pojedz gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu szuka damy. Chłopak chce dziewczyny. Jeżeli nie jest urodziwy musi posiadać kasę. A że często w chwili utraty kasy dziewczyna znika. Cóż laif is brutal end ful zasadzkas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×