Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak szansy na dziewczyne

Brak szansy na dziewczyne, nie mam szans na miłosc

Polecane posty

Gość Jestem szefem
Najpierw się zakłada rodzinę. Potem robi dzieci. Potem się rozwodzi. I na na dzieci pracuje. Dotarło? A żelazna dziewica ci to zapewni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles4589
@wiecie co.............. jesteś dziewicą, a wiesz, ile cm ma twoj facet? chwali ci sie? cos mi tu nie pasuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglupialam na tym poscie
niski, to jest prowokacja czy naprawde twoj zyciowy problem ? kase- zarobisz, wzrost- chuj e wzrostem! a malo to jest drobnych niziutkich dziewczyn??!! PEŁNO! a co maja powiedziec osoby bedace calkiem na 'parterze' np. na wózkach inwalidzkich ? a zwiazki z dziewczyna ktora jest wyzsza? odpadaja na kilometr? ludzie dlaczego zawsze musi obchodzic Was opinia publiczna?!?!?! To jak wyjdziecie na wspolnej fotografii, to czy dziewczyna schyli sie podczas pocalunku?! a kase zawsze mozna wspolnymi silami razem zarobic- wtedy odpiero jest frajda.. jesli juz kasa MUSI prawiac radosc bo niema z czego jej czerpac . ps. nie stosuje sie do tych teorii i rowniez zaszczycam grono nieszczesliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem szefem
Taa osobniku Tomkek_82, pewnie że robię sobie żarty. A ty do swojej chuci nie mieszaj sił wyższych..., bo jakby chciały żeby twoją jedyną rolą było rozmanżanie to byś miał chuja na czole :) Łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×