Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marikaSaluut

co na jesień?

Polecane posty

nie orintujecie się co będzie modne na jesień? bo zimno się już robi i trzeba będzie nidługo do sklepu skoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
nio własnie co bedzie modne jesienia ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarcunieczka
jest lato a ty myslisz o jesieni a niewiesz co sie wydarzy chocby jeszcze dzis!!!!!hahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo wlasnie
a co bedzie modne zimą 2008 roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
Moglybyscie byc troche mniej zlosliwe... ;/ przeciez pogoda jest taka ze najwyzsza pora zastanowic sie nad jakimis sensownymi ciuszkami na jesien... kolekcje juz wchodza a wy sie czepiacie jak nie wiem co;/ mowimy o jesieni ktora juz tuz tuz a nie o zimie 2008 !!!1 bleeeeeeeee........;/ TOLERANCJA..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie wyjde na deszcz gdzie jest 13 stopni w miniówce i bluzeczce na ramiączkach :/ po co mam kupywać rzeczy na lato jak lepiej już na przyszłość kupywać dlatego wole wiedzieć co będzie modne żebym później w tym chodziła no nie??! boże jak ci ludzie mnie do szału doprowadzają.. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
nie przejmujcie sie ....ja tez jestem ciekawa....ponoc w reserved jest juz nowa kolekcja i w zarze....ale nie mam kiedy sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie
buciki na jesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee, nie chce jesieni bo pierwszego dnia jesieni robię się o rok starsza :( a na jesień podobno kolory ziemiste - ziemista czerwień, brąz, zieleń itp. i łączenie bieli z czerwienią na większe wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a jakie buty? szpilki lepiej zaokrąglone czy na szpic? płaszczyk czy kurteczka krótka? jak coś wiecie to się dzielcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaP
No wlasnie jak niektore paniusie wyparadują w minióweczce...kurde na dworzu -10 a te lataja w tych minioweczkach;/;/ nie weirze co za kretynki porazka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×