Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astral

Mam najfajniejszego chlopaka na swiecie!

Polecane posty

Gość a ja nienawidzę facetów
:) jakie to słodkie tylko czekac aż wszystkie przylecicie tu z płaczem opisywać swoje żale i smutki po rozstaniu albo zdradzie. Dziś Wam mówię: wszyscy faceci są tacy sami, bez wyjątku! Różnią się jedynie szczegółami, a swoją podłość i fałsz niektórzy z nich potrafią nprawdę dobrze zatuszować ;) pozdrawiam i mam nadzieję, ze Wasz zawód z powodu tych ideałó będzie jak najmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie zdradza:) zatem zawodu nie będzie:) a moj ideał, jets moj, nie musi byc twoim idealem, to logiczne:) 2 czesi pasuja do siebie tylko 2, a nie 3 itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_po_uszyy
Moj chłopak jest naj ,naj,naj najwspanialszy wiem,ze moge na Niego liczyć,okazuje duuuuzo miłosci ,ciagle przytula,i najchetniej przebywał by ze mna 24h :-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidzę facetów
oczywiście, ze nie musi być moim ideałem. Zresztą ja nie mam ideału. Poza tym to, ze do dziś Cię nie zdradził, nie znaczy, że nigdy tego nie zrobi. Nie mam zamiaru jednak się z nikim na ten temat kłócić, gdyż wiem swoje a zakochana kobieta wielu rzeczy nie widzi i wtedy dyskusja jest jałowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsa
do nienawidze cos tam..Wiesz sparzyłaś sie i dlatego tak piszesz ..Znajdziesz kogos odpowiedniego to tez zwariujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidzę facetów
Fsa----> naprawdę chciałabym, żeby tak było. Nie chodzi jednak tu o jednorazowy przypadek. Osobiście sparzyłam się conajmniej kilka razy (nie tylko na moich facetach ale również "przyjacielach") ale także piszę o tym, co spotkało wszystkie moje znajome. Wszystkie. No, niektóre mają to przed sobą jeszcze ale to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral.
Zostalam nie raz zraniona i wcale nie tweirdze, ze moj facet nigdy mnie nie zdradzi, tego to nawet on nie moze przysiac. Ale wlasnie dlatego, ze kazdy kolejny facet okazywal sie rozczarowaniem, moj obecny zadziwia mnie z dnia na dzien coraz bardziej. To jest po prostu kochany czlowiek, a cierpliwosc ma do mnie swieta! I mowie to teraz, dopiero po roku, bo wczesniej podchodzilam do tego bardzo sceptycznie :) A co przyniesie zycie - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsa
nie ma sensu mowic ,ze kogos nienawidzisz ...Wiedz ,ze wiekszosc kobiet jest szczesliwa sze swoimi ..Niestety przyciagasz złe osobowosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidzę facetów
z tą "nienawiścią" to oczywiście przesada. Czuję się cudownie w męskim towarzystwie, dopuki pozostajemy na stpie kumplowskiej! Jednak nie chciałabym z nikim się związać, bo to nie ma sensu i nie daje szczęścia a jedynie złudne jego wrażenie i przyjemność pozorowaną na szczesliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral.
nienawidze - zupelnie jakbym slyszala siebie dwa lata - troszke ponad rok temu! :) Dobrze sie bawilam bedac sama, ale istnieja wyjatkowi ludzie, choc czasem trudno w to uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidzę facetów
tak więc ja nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral.
Facet, Twoja stopka jakos nie zgadza sie z tematem tego topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet...
a ja nie wierze facetom ---> skądś znam ten styl myslenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet...
jakiś czas temu poznałem pewną dziewzynę, która ciągle podkreślała podczas rozmowy, że nie wierzy i nie ufa facetom... bardzo sie starałem aby zmieniła zdanie o facetach, ALE ona chyba tego niechciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po tych słowach widac było, ze jest malointeligentna wszystkich? a poznala cala kule ziemksa? no własnie... tak mowimy dopoki nie kochamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidzę facetów
co jak co, ale moja inteligencja jest ok. Nie możesz mi zarzucić, że jestem mało inteligentna, bo to zwyczajnie nieprawda a Ty nie masz najmniejszych podstaw, by tak twierdzić. Można mi zarzucić wiele rzeczy, ale od mojej inteligencji się odwal. Jeśli oceniasz ludzi tylko po ich wypowiedziach na kafe, to zastanów się lepiej nad swoją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzypal
No fakt, ja bym dodała, że ten twój nawet sie nieźle bzyka Więc chyba mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Ja mam najwspanialszego chłopaka na świecie!!! Jest on taki cierpliwy i taaaaaki kochany, że nosi moje fochy:( (a staram się zmienić). Ma dla mnie zawsze czas i stara się mnie rozumieć. Kocham go najbardziej na świecie!!! On jest njcudowniejszy a jesteśmy już ze soba prawie 4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie szczesliwie zakochane!!! :) moj facet jest zdecydowanie najcudowniejszy na swiecie! wielki buziak dla niego!!!!!!!!!!! a jestesmy razem juz 10 lat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×