Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA333

Kocham, ale chyba... zdradze?

Polecane posty

Gość ONA333
terra może masz racje? Ale już nie raz mu mówiłam, ze kończymy tę bajkę. On mówi, że nie wyobraża sobie życia bez nas. Ale to życie jest popiepszone, a może to ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA333
sebaa to jest związek na odległosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"On mówi, że nie wyobraża sobie życia bez nas.\"------->ja sie jemu wcale nie dziwie TYLKO TOBIE.dla niego to calkiem wygodny uklad;) nie jeden facet by tak chcial-w domu \"wierna\" zona a on beztrosko sobie podrozuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA333
A tak szczerze! Czy chciałoby mu się przyjeżdżac co miesiąc taki kawał drogi, spełniać wszystkie moje zachcianki, utrzymywać mnie przez 10 lat gdyby miał mnie gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA333
A dlaczego wierna w cudzysłowiu:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaa dla zabawy.........
ale zastanawiałas sie nad tym ile bedziecie to tak ciagnąc? ja tez jestem na razie w zwiazku na odległość juz jakies 1,5 roku ale widujemy sie z 3 razy w miesiacu ...i to mi nie wystarcza , nie moge sobie wyobrazic jak ty sobie radzisz z tym widujac go tylko raz w roku....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA333
Nie podróżuje dla rozrywki, tam ma prace. Chyba zaczynam go bronić:-). Ja to naprawde jestem stuknięta:-). Mieliście mi powiedzieć czy mam się zacząc umawiać z facetami. Może spotkam druga miłosć? Ryzyko duże, ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Chcesz brać od niego kasę i nadziewać się na obce kutasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaa dla zabawy.........
tak moim zdaniem jest wygodny ..tak samo jak moj znajomy ...miał zone z dzieckiem w domu ale na boku inna kobiete i nie chcial zostawic ani jednej ani drugiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jest w bardzo wygodnym dla siebie układzie. Tam ma pracę, rozrywki, towarzystwo, a przy tym pełną wolność i niezależność. Nikt go nie kontoluje, z niczego nie musi rezygnować, bo żona np. źle się czuje, albo trzeba iść do rodziny na imieniny. Ja uważam, że w sytuacji w jakiej jesteś, czyli że nie pracujesz, powinnaś do niego pojechać i tam z nim zamieszkać. Dlaczego nie chcesz pojechać? Podstawą związku jest bycie razem, a nie miejce zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA333
Widuje go raz w miesiącu a nie raz w roku i tak szczerze to juz się przyzwyczaiłam do tego. To trwa już 10 lat prawie. Kiedys pracował w Polsce, ale w innym mieście. Widywalismy sie więc raz na 2 tygonie. A od 5 lat pracuje za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaa dla zabawy.........
to zalezy od Ciebie czy Ty chcesz sie spotykać z kimś innym ...ja na Twoim miejscu bym sie nie zastanawiala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lepiej miec w domu kogos kto czeka a noz nie trafi mu sie nic lepszego to zawsze ma gdzie i do kogo wrocic;) - typowa mentalnosc mezczyzn mozesz mi wierzyc;):):) bez obrazy ale moze On cie kocha tylko sex z Toba mu sie nie podoba i dlatego taki uklad jestv dla niego ok?? moim zdaniem musie byc jakis powod tego,ze On jest tam a Ty tu i nie wierze ze tylko o prace chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
On cię sponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ktos
powiedzial ze ZDRADA NIE JEST ROZWIAZANIEM...... chyba ze jestescie polsko katolicka rodzina typu ... mamy dzieci wiec bedziemy razem w osobnych zwiazkach hehehehe kobieto nie odpowiada Ci zwiazek to sie z nim rozstan a nie chcesz zostac cichodajka !!! troche szacunku do siebie miej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra
Utrzymujesz ten dziwny układ, latka lecą na takiej jałowiźnie uczuciowej... Jakaś taka niczyja jesteś... A za jakiś czas on przyjedzie i powie, że to nie ma sensu, że jast ktoś inny. Potem założysz inny topic pt: On zmarnował mi tyle lat, co teraz? Pogadajcie szczerze, zastanówcie się. Pewnie lepiej byłoby się rozstać, zbudować życie od nowa. A ta niezapowiedziana wizyta, to nie jest głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy pytałaś go o to
jeśli się przyzwyczaiłaś i piszesz jak w tytule, że go kochasz, to po co chcesz szukać innego? Albo się przyzwyczaiłaś i kochasz albo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA333
Dobry tata nie mówiłam, że bede uprawiała z kims sex. Z facetem mozna tez tylko pogadać. Naiwna jestem, co? Jemu jest wygodnie, ale mi tez jest wygodnie. Nie ma gotowania obiadków na czas, prania i prasowania fury koszul itd. Mieliście mi pomóc, a jak narazie dołujecie mnie jeszcze bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 dlaczego nie chcesz do niego pojechać i znim zamieszkać za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A dlaczego wierna w cudzysłowiu\"------->chyba sama wiesz;) ale gdyby nie to napisze,ze w cudzyslowiu poniewaz na razie tak ale sadzac po Twoich postach to nie sadze aby dlugo tak pozostalo;););)-co nie znaczy,ze Cie krytykuje w koncu Twoje zycie Twoj wybor mnie nic do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaa.
a ja chetnie tez sie z toba spotkam zeby ci ulzyc nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA333
terra dzięki! Masz racje!Musze z nim pogadać! Zrobie to juz dziś!Zacząć wszystko od nowa nie jest tak prosto. Przeżyliśmy razem 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhaaa dla zabawy.........
chyba nikt nie chce Cie dolowac ale taka jest prawda....dziwi mnie to ze nie jestes tam z nim na miejscu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra
Ja bym to zakończyła. Wzięłabym się za siebie, znalazła pracę. Zaczęła normalnie żyć. Tak myślę, że dla Ciebie ten układ jest ok z powodu kasy. Nie musisz pracować, jakoś sobie żyjesz... Ten chory związek jest też efektem (nie obraź się ) Twojego lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA333
sebaa ty nie bądź taki pomocnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jakaś taka niczyja jesteś\"----->moze troche \"chamsko\" to zabrzmialo ale jakze prawdziwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa.-------->spadaj!!!!!!!!!wymysl sobie wlasnego nicka a od mojego wara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaa.
ja tylko wypowiedzialem Twoje ukryte mysli :) jestem Twoim glosem wewnetrznym hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra
ona 333 Ja zakończyłam w styczniu 15 letni związek. Z dnia na dzień. W piątek powiedziałam, że odchodzę, a we wtorek się wyprowadziłam. Żyję i mam się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sebaa ty nie bądź taki pomocnik\"------->to nie ja tylko jakis moj \"fan mojego nicku\";):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×