Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysia Pysia 22

JAK DŁUGO PO PORODZIE CZEKAŁYŚCIE NA PŁASKI BRZUSZEK I CO ROBIŁYŚCIE BY GO MIEĆ

Polecane posty

Gość hehhhhhh
ja w ciazy przytylam 24kg, jestem 10 miesiecy po porodzie, waga wrocila do normy a brzuszek zostal :)) poza tym mam niestety duzo rozstepow (stosowalam kremy od 3miesiaca ciazy do chwili obecnej) nic nie pomagalo. coz tak jest, jedne traca brzuszek od razu, inne pozniej a jeszce inne wcale. Jednym piersi maleja innym zostaja wieksze (mi np z A zostaly B, od 5 miesiecy nie karmie piersia). Kobitki nie martwcie sie!!! Nie na brzuszku konczy sie swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamidło
a ja w ciąży przytyłam 36 kg i jestem 4 miesiące po porodzie wszystko zrzuciłąm i tylko karmiłam juz jestem o 2 kg lżejsza nie mam rozstępów i skóra jest jędrna :-))))) ale to Geny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża mama............
Boże drogi 36kg??? Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upustka
A ja przytylam w ciazy 9 kg,po porodzie cc zeszlo 5 kg.Dziewczyny!Jak w trakcie porodu mozna zrzucic 13 kg?-przeciez to nielogiczne.Ja nigdy nie mialam tendencji do tycia,mam zero rozstepow,a mimo to cialo bardzo sie zmienilo.Mimo,ze minelo 8 miesiecy brzuszek nadal odstaje,klatka piersiowa sie rozrosla,uciskaja mnie dawne ciuchy,nic tu nie dal powrot do dawnej wagi.Liczac ze dziecko wazy ok.4 kg+lozysko i wody plodowe to i tak 7-8 kg to gora moze odejsc w trakcie porodu.Chyba niektorzy zbytnio koloryzuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę, ze nie tyle koloryzują co ważą sie po powrocie do domu, jak ja. Poród, dziecko ponad 4 kg plus tydzień w szpitalu i 11 kg mniej. Gorzej, ze potrzebuje jeszcze choc trzy zrzucić, no i ten brzuch, przed ciążą miałam idealnie płaski, a teraz... Brzuszek mam niby umięśniony a odstaje, nie cierpię fitnesu, jakiś inny sport na płaski brzuch możecie polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh w ciazy z rozmiaru 34 przeobrazilam sie w 42!!! jedzac zupelnie normalnie i uprawiajac sport wiec bylam totalnie zalamana..w pierwszych miesiacaach wygladalam jak napompowana ..buzia i lapy o pupie nie mowiac i o udach..totalny szok bo cale zycie bylam ciupka..przestalam jesc slodycze i inne napychacze-smieciuchy..niby cos drgnelo 38 rozmiara ale wszystkie stare ciuchy byly przeszlosci..kiedy jednak zaczelam cwiczyc..biegac plywac yoge uprawiac i areobikowe cwiczenia wszystko zlazlo..i teraz jestem znowu soba..a brzuch..na brzuch nie ma bata tylko cwiczenia..no moze jesli ktos naprawde jest genetycznie obdarowany..ja nie bylam;) w domu jezeli codziennie zrobi sie 200 brzuszkow..sto rano i poznej sto..albo inna ilosc..to juz zalezy od osoby ..beda efekty..wystarczy 20 minut dziennie na zestaw cwiczen na kazda czesc ciala ktorych jest mase..mozna odszukac w sieci.. ale nie nalezy sie zalamywac..kazdy ma inne predyspozycje..inna przeszlosc..inne cialo.. buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze mozna po urodzeniu dziecka stracic nawet 13 kg, bo ponoc organizm pozbywa sie nadmiaru wody , jaki gromadzil sie w ciazy. 5 kg to chyba dosc malo-powiedzmy 3 kg dziecko, + wody plodowe + lozyske..wydaje mi sie ze powinno wyjsc wiecej niz 5 kg,. no ale kazdy organizm jak widac ma inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×