Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokija84

Swędzi mnie i piecze moja cipka!!

Polecane posty

Gość Sasurnet
Witam Jak łatwo powiedzieć:IDŻ DO GINEKOLOGA. To nie jest takie proste,bo każdy się boi. Pierwsza pomoc to zawsze pomoc domowa. Mnie niestety to tez kiedyś spotkało przed wyjazdem na kolonie kilka dni. Wstydziłam się powiedzieć mamie ,ale wiedziałam ,ze narazie tylko ona mi pomoże .Poradziła bym po kąpieli posmarowała ''to'' maścią CLOTRIMAZOLUM a potem podsypała MĄKĄ ZIEMNIACZANĄ(to musi byc tylko ziemniaczana)kolejnego dnia powtórzyłam 'zabieg' ,a gdy kolejnego dnia się obudziłam było już po koszmarze.Polecam: CLOTRIMAZOLUM (bez recepty) i MĄKA ZIEMNIACZANA Nawet na krosti ,pieczenia ,swędzenia pomoże sama mąka.To sprawdzony sposób naszych babć,ale gdy nic już nie pomaga to naprawdę z wielkim żalem stwierdzam ,że pomoc lekarza będzie niezbędna ,bo może to być czyrak itp.:( Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuss_23
Ja tez mam ten problem zawsze przed i po okresie swedzi i pieczne mnie 'TAM" w dodatku mam serkowaty bialy sluz :( uzywam clotrimazolum ale jest troche slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze bedziesz zyc
tylko kup sobie clotrimazolum, tantum rosa i lacibios femina w aptece i stosuj i nos przewiewne gatki. mi tak kiedys spuchly wargi sromowe i tak sie objawila infekcja. a jesli podejrzewasz ze to na tle alergicznym to wapno pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0000
bylam dzisiaj u lekarza i wszystko jest ok :) mam jakas masc i tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolacola1100
o lol jak moglas pozwolic polizac pochwe psowi wiesz ile jest tam zarazków w jego jezyku nie masz sie co dziwić jak pójdziesz do ginekologa to co powiesz ze cie swedzi dobra ale ze pies ci lizał cipke to jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek (Cezary)
Umyj dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybiarz
NA PEWNO MASZ GRZYBA! GRZYB GRZYB GRZYB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybiarz
GRZYB! ILE RAZY MAM MÓWIĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhj
strasznie swędzi mnie od wtroku czyli od kieedyy zaczełam uzywać antybiotyku duracef, w działaniach nie pożądanych pisze, że można odczuwać swąd narządów płciowych, jesttt cała czerwona i masakrycznie piecze/ swędzi. pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masturbacjażądzi !
Mnie też swędzi pochwa ! niestety ale musze sie podrapac . wstydze sie powiedziec o tym mamie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej iść do ginekologa, zapisze jakiś antybiotyk, przeleczyć się a osłonowo brać probiotyki np. lactovaginal dopochwowo. Trzeba też pamiętać żeby sprawdzić czy jest wszystko w porządku np zrobić badanie biocenozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli objawy sa bardzo uciazliwe, to mozna szybko zastosowac łagodzacy podraznienie miejsc intymnych zel( ja stosuje provag), dzielaja one szybko i skutecznie ale oczywiscie trzeba tez zasiegnac porady ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze fajnie stosowac z takim zelem probiotyk, tak jak radzi iwona24, jesli ktos ma obawy prze aplikacja dopochwowa, to mozna kupic sobie tabletki do lykania(np.provag do kompletu z zelem;)), tez sa dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana100
też to mam już długo , raz wziełam tamtum rosa to sobie przemywałam.. przesło . ale znowu wróciło a na ginekologa chyba za młoda jestem nw. boje sie ginekologa.. smaruje sie maściami .. ale nie pomaga ;cc pomocy . to trwa z rok.. ale nie zawsze swędziało . chodzi o to że rzadko kiedy swedzi tlko jest świąd.. mamsakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
Znana na ginekologa jesteś za młoda? A na poważną chorobę nie jesteś więc weź pod uwagę co się może rozwinąć z tej nieleczonej choroby. Żebyś kiedyś przez ten swój strach nie płakała gdy będzie za poźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jest naprawdę
dobre? nadmanganian potasu W przypadku podrażnienia, zaczerwienienia polecam nasiadówkę w wodzie z nadmanganianem potasu (takiej lekko różowej - czyli malutko, bo to bardzo wydajne jest). Nadmanganian potasu ma działanie lekko ściągające i łagodzące. Mi zawsze pomaga. Dwa, trzy moczenia tyłka i jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup maść Deumavan znajdziesz ją w Internecie. Pieczenie, swędzenie i podrażnienia ustąpią. Można ją też stosować do 2cm w głąb jeśli jest taka potrzeba oraz do smarowania odbytu np.: po wypróżnieniach lub... Skóra stanie się gładka, pachnąca i świąd ustąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy tylko poczuję jakiś dyskomfort od razu smaruję się provag żelem, zmniejsza uczucie pieczenia, łagodzi podrażnienia, posiada pozytywną opinię PTG, stosuję go również po basenie, saunie w podróży. Zabieram go zawsze ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niś
A mnie ostatnio też chwyciło coś podobnego. Kiedyś podczas okresu zaczęła mnie właśnie strasznie swędzieć i piec wagina, ale po około tygodniu przeszło i śladu nie było. Teraz znowu, byłam pod prysznicem i gdy chciałam się umyć wagina zaczęła mnie swędzieć. Następnego dnia poszłam do ubikacji i co się okazało, czuję nieprzyjemny świeżb, ale tylko gdy jej dotknę lub przetrę papierem itd. Nie czuję pieczenia. Nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego, żeby tylko swędziało ale nie chce też samo przejść jak ta poprzednia z pieczeniem. Co to jest, grzybica? Dzisiaj posmarowałam Clotrimazolum i przy dotyku kremu nie zaswędziała. :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niś
A, i jeszcze zapomniałam dodać, dzisiaj (ok. 3 dzień) całe majtki miałam w jakiejś żółtawej wydzielinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililq
tozapewne uplawy byly, jesli sa juz w takiej zaawansowanym etapie pojdz do ginekologa czym predziej, a juz teraz mozesz zazywac probiotyki, moze akurat ci pomoga, ja jak mam uplawy to biore lactovaginal na noc, po paru dniach mi ustepuja, jednak zaczynam go brac juz na samym poczatku, jak jest ich nie za duzo, u ciebie mozliwe ze potrzebna bedzie tez pomoc lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lililililq : Odnośnie lactovaginalu nie masz może tak, że budzisz się w środku nocy bo rozpuszczona tabletka zaczyna wypływać i czujesz świąd?Ja tak mam mimo iż lactovaginal mi jednak pomaga.Na wszelkiego rodzaju świąd,opuchnięcia i podrażnienia polecam również tantum rosa.Mimo iż po podmyciu się tym specyfikiem wargi sromowe mogą piec to ulga (świąd) jest natychmiastowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililq
szczerze mówiąc to nigdy niczego takiego nie odczulam, ale na wszelki wypadek, gdyby rozpuszczone fragmenty tabletki mialy wyplynac zawsze zakladam wkladke higieniczna na noc i pozniej jeszcze rano na pare godzin, choc przyznam ze nidgy cala tabletka lactovaginalu mi nie wyplynela. A jak bylo u Ciebie z aplikacja tego probiotyku? ja pierwsze dwie tabletkinie moglam sama wlozyc, mialam bariere psychiczna do wlozenia czegoc do srodka mnie... chlopak mi ja aplikowal, na szczescie szybko sie przemoglam, nie ma sie czego obawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już co pomaga i jak można poradzić sobie ze świądem, pieczeniem i podrażnieniami. Niektóre specyfiki więcej przynoszą szkody niż korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia
Powitać! Mam takie objawy ( po stosunku, gdy nasienie jest wlane,bardzo mnie piecze tam w środku) Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia
A jeszcze jedno mój partner ma takiego sobie, ale jak mi wkłada to mnie strasznie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cg
mozna posmarowac rozcienczona woda utleniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
To po co Ci wkłada cos do cipki skoro Cię boli????sama sobie dajesz robic krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×