Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokija84

Swędzi mnie i piecze moja cipka!!

Polecane posty

Gość kiciara
Nie sluchajcie nikogo po prostu iscie do ginekologa bo nie kazdy lek moze wam sluzyc tak jak np mi nie kazdy lek sluzy pozdrawiam to jest najlepszy wybor inaczej ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek24
Każda infekcja powinna być skonsultowana z lekarzem, domowe sposoby są najczęściej mało skuteczne. Inna kwestia to profilaktyka, osobiście stosuje probiotyk invag, który zakładam dopochwowo zawsze po okresie, w podróży, po basenie, po stosunku. Zabezpiecza mnie przed infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ogromny problem ze swędzeniem sromu, początkowo myślałam, no nie wiem, że to kwestia niewystarczającej chigieny mimo, że wydaje mi się, że odpowiednio dbam o siebie. Zmartwiłam jednak bardzo kiedy przeczytałam gdzieś, że objawy takie mogą być pierwszymi symptomami raka szyjki macicy, bardzo mnie to przeraziło - od razu poszłam do ginekologa. Cudownie trafiłam bo od razu wykluczył u mnie raka dzięki diagnostyce fotodynamicznej, a potem przeszłam jeszcze 10 zabiegów fotodynamiki, polegało to na naświetlaniu okolic pochwy niebieskim światłem po nałożeniu maści fotouczulacza - jak ręką odjął wszystkie moje obawy i problemy znikneły - wcześniej nie słyszałam o tejj metodzie, ale po wizycie u ginekologa zaczełam szukać w necie i faktycznie jest coś takiego jak fotodynamika - no i na szczęście mi pomogło. Chyba wszędzie będę tę informację zamieszczać bo na prawdę nie wiedziałam, że istnieje coś takiego, a mi to tak strasznie pomogło - gdybym wiedziała wcześniej nie miałabym może takich kompleksów, których się przez to nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja se Gosiek i dobrze mi z tym
LOL. po co ją straszycie, jejku jak Cie piecze to poczekaj jakiś tydzień, i zobaczysz czy przejdzie, jak nie to idź do ginekologa , jak sie boisz to poprostu powiedz mamie ona Ci powie co masz robić. joł ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posmaruj kremem bambino przestanie swędzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci wyliże ciipe do białej kośći i przejdzie jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zaczeło palic 5 dni temu, byłam u lekarza rodzinnego i przepisała mi masc i tabletki oczyszajace drogi moczowe choc sama nie wiedziała za bardzo co to jest , teraz dostałam okres wiec do ginekologa nie moge isc a to z przodu " ten dzyndzelek " bo nie wiem jak to sie nazywa piecze i swedzi dalej , co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrap sobie c**eczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie masc/krem przeciwgrzybiczy,moze na poczatek wystarczy Clotrimazolum bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocxy
uzywam tego juz od 3 dni , zadnego efektu , pomocy nie wytrzymam tego długo potwornie swedzi , a okres potrwa jeszcze z 4 dni ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że napar z kory dębu jest świetny i bardzo pomaga, ale najlepiej będzie, jak jakoś to przebolejesz a rano goł goł goł do lekrza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyj sie swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że nawet jak masz @ to możesz iść na konsultacje, może przepisze Ci jakąś maść łagodzącą żeby dotrwać do końca miesiączki a następnie iść to dokładnie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tantum rosa zażyj, ale innym sposobem, wtedy podziała na 100 %: wsyp proszek do chusteczek, zwiń w małe 'bombki' i połknij i zapij wodą, ja tak zawsze stosuję w końcu działa wtedy na ciebie od wewnatrz, to jest skuteczniejsze wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu grzybica.. Nic nie jest jednoznaczne! Ja miałam tak, że pieczenie zdarzało się średnio raz na miesiąc, przytrafiało się głównie w nocy i trwało nawet do kilku godzin przez co nie mogłam spać.. Na początku po prostu czekałam aż samo minie, co chwile chodziłam do toalety oddać mocz bo wtedy malało, ale całą noc na kiblu przesiedzieć troche lipa.. Matka mi poradziła, żebym zaparzyła sobie rumianek i wraz z gorącą wodą nalała do miski. Chwilę nad nią siedziałam, zeby para leciała na piekące miejsce, na końcu przemyłam je tą wodą z rumiankiem. Pomogło. Przestałam też nadużywać płynów do kąpieli i jakiś czas brałam tabletki Urofuraginum (jakoś tak), pomocne przy zapaleniu dróg moczowych itp. Gdy je skończyłam, kolejne pieczenie pojawiło się po ponad pół roku, więc takie pseudo-domowe sposoby jak widać pomogły. I na pewno dobre są na szybko, gdy ktoś nie moze wytrzymać z bólem czekając na wizytę u ginekologa ;) Koleżanka miała tak samo, ginekolog jej poradził pić dużo napojów kwaśnych, z cytryną aby odbudować florę bakteryjną pochwy. Na mnie to niestety nie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeden niezawodny sposob na swedzenie cipki jak i odbytu polecam goraco regularny sex z wieksza liczba czarnych ludzi najlepiej z Kongo dlaczego z tego kraju? Otuz wKongo maja najwieksze srednie na swiecie nie polecam chinczykow jak i koreanczykow maja najmniejsze srednie po dobrym przerznieciu ustapi swedzenie do dnia nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli do nastepnego rzniecia,rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam jogurt naturalny ,nalać troche na podpaskę i sobie włożyć w piekące miejsce ,od razu ulga. po 1 godz. powtórzyć to samo z nową podpaską ,3 -4 razy w ciągu dnia i problem sam zniknie ,polecam mi zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha93
Raz mnie tak piekło że o rzesz ty. A moja starsza siodtra wymyśliła żeby się posmarować kefirem i burakami. Ugotowanymi i położyć się spać i o dziwo rano było lepiej. Jak zmłam to było mniej czerwone ale musiałAM POWTórzyć trzy razy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dobrze byłoby się do gina wybrać, żeby zdiagnozował problem. A tak na szybko jak mnie coś takiego męczy, to sobie robię kurację przez kilka dni probiotykiem lacibios femina, bo po nim zazwyczaj mi przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz to zrobić z murzynem albo arabem to przestanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witekgość
tutaj naprawdę,może pomóc tylko lekarz a nie na zasadzie kuma kumie jak to się mówi, bo nie musisz mieć tego samego co ktoś tam Nawet jak masz podobne obiawy,a i sexu nie uprawiaj z kim popadnie lecz poszukaj jednego partnera nie gówniarza,któremu będziesz wierzyć że będzie tylko z tobą ,a nie na zasadzie z kwiatka na kwiatek.Nie wiem i nie twierdzę że tak było ,ale mogłaś coś załapać . miałem podobną sytuację może u ciebie jest to samo. Ciuchy z ciuchlandu trzeba prać,bo można załapać paskudnego grzybka i długo nosić cipkę wręczniku,l ani się wysikać,a o kochaniu mowy niema.Tak że biegusiem do medyka i życzę szybkiego pozbycia się problemu,i nie załamuj się wszystko po2 lub 3tyg będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbujn ik alibaba
To potańczyć ją przesz 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbujn ik alibaba
Wyślij mi swoją c**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz takie coś białe obok i to cie swędzi i to musisz wymyć x D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkad zaczelam sue masturbowac to mnie swedzi. Boje sie powiedziec mamie, bo nawet nie wiem jak to powiedziec.. strasznie mnie swedzi. A jesli mam grzyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba kupić w Aptece Clotrimazolum czyli tą maść to pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maść clotrimazolum w połaczeniu z probiotykiem Lactovaginal da lepsze efekty, bo probiotyk działa od środka, wzmacnia flore bakteryjną i chroni przed rozwojem infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest metronidazol w czopkach. Wydaje mi się, że to jest stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×