Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anakkonda

Czy 37,7 temp w pochwie moze oznaczac ciaze?

Polecane posty

Gość anakkonda

Jak wyzej...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jesli chcesz wiedziec czy jestes w ciazy po prostu zrob test:) po co gdybac? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakkonda
Kiedy jeszcze za wczesnie na test... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dralowiczka
skoro za wczesnie na test, to taka tempka moze oznaczac drugą faze cyklu i tyle... jak czytam wasze pytania, to mi sie niedobrze robi...i wy chcecie miec dzieci i uczyc je zycia, jak same niewiele wiecie... Kobieto, 14 dni przed @ , jesli bylo jajeczkowanie, temperatura sie podnosi i taka utrzymuje sie do dnia przed okresem, potem spada, masz okres a caly cykl zaczyna sieod nowa... jeseli brak jest okresu, tempka nadal wysoka, to jest szansa na ciaze, ale wtedy to juz chyba mozna zrobic test, prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakkonda
Pieknie dziekuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie wysoko, a mierzylas ja z samego rana np (7,8 godzina) bo okolo 10 kazdy moze miec taka wysoka i zanim wstalas z lozka i cokolwiek zrobilas? tylko reka po termometr, zadnego wczesniej siusiu czy wstawania? ja mialam 37,4, jak bylam w ciazy, a test pokazal II kreski na 4 dni przed spodziewana @, czulam ze jest cos nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktory masz dzien cylku wogole? bo ja taka temp mialam 1 dzien po spodziewanej @ i testach juz na + wczesniej nie mierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×