Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aneta_Marzena

Tabletki, witaminy na cere-stosujecie jakies??

Polecane posty

Gość Aneta_Marzena

Wczesniej łykałam skrzyp polny...ale to raczej na włosy niz na cere...a teraz chciałabym kupic sobie jakies dobre tabletki które poprawia kondycje mojej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaa
Ja kupuję biotynę ZDROVIT-u ok.7 zł kosztuje i jestem zadowolona z tych tabletek.Wczesniej brałam skrzypovite(ale zauwazyłam poprawe tylko u paznokci tzn nie łamałyu sie, rosły szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeCHHHh
ile czsu strosowałas te tabletyki?Bo ogólnie dopiero po 3 miesiacach ich stosowania widac efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
ja też chciałabym jakieś witaminy na cerę, polećcie cos~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bent
Ja juz 2 miesiace stosuje Alphol Omega Plus Dzieki niemu bardzo odżywiła mi się cera i włosy. kosztuje ok 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
włąsnie dzis chce isc do apteki i kupic cos na poprawienie cery i włosów- ale przede wszystkim cery. Nie mam z nią strasznych problemow ale na czole mam male krosteczki ,dokladnie na skroniach i nie moge sie ich od ponad m-ca pozbyc. Dlatego siedze na kafetrii i szukam waszych opinii. Jak dotąd znalazła- BIOGARDEN- skrzyp i pokrzywa; HUMAVIT -też skrzyp i pokrzywa, CYNK+SELEN, ALPHOL OMEGA PLUS oraz NEOGLANDYNę. Od cholery jest tego, napiszcie mi co mam kupic? Moze warto kupic np dwa z nich i brac jednoczesnie. Poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
pomóżcie, nie chce bez sensu wydać pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasea
trudnno poweidzec, tez bym chciala wiedziec, a jak poszlam do apteki to Pani wciskala mi najdrozsze i w sumie nie wyjasnila mi co jak dziala, chyba mam zla apteke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
może ten Alphol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
dołączam sie, też chce sobie odżywić cere "od środka" na wiosne. Co jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm tylko nie ten alphol
pffff bzdury ktore napisali o rybach w zupelnosci mi wystarcza zeby tego nie kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki1212
Alphol, zdecydowanie to. Nie radziłabym stosowania dwóch preparatów na raz, mozna sobie bardziej zaszkodzć niz pomóc. Dobry jest tez Oli Feminim, Vita Feminim, pierwszy zawiera omega-3 i doskonale poprawia cerę, zwłaszcza teraz po zimie. Nie tylko cerę, kondycje również. A ten drugi to zestaw witamin dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Capivit Sun System.Bardzo dobrze działają na cerę.Poprawiają jej koloryt,staje się oliwkowa i taka promienna.Kosztują w aptece ok.15zł .Warto naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zacząć kurację od środka . Bardzo duzo witamin ma cebula. Ktos napisał ze wystarczy jesc jeden plasterek cebuli dziennie. A oto tekst ze strony http://medycyna.linia.pl/uroda1.html : Czy patrząc na zwykłą cebulę, przyszło ci kiedyś do głowy, że to pospolite warzywo jest jednym z najcudowniejszych leków, jakie stworzyła natura? Cebula wzmacnia kości i paznokcie, włosy czyni pięknymi i lśniącymi, a cerę - alabastrową. Leczy serce i obniża poziom cukru we krwi, a także nie dopuszcza do tworzenia się skrzepów w naczyniach krwionośnych. Spożywana z miodem działa wykrztuśnie. Ma niezwykłe właściwości antytoksyczne i antyinfekcyjne. Te ostatnie wykorzystano 6 tysięcy lat p.n.e. w Egipcie. Niewolnikom pracującym przy wznoszeniu piramid podawano cebulę, by nie szerzyły się wśród nich epidemie śmiertelnych chorób. Cebula zawiera m.in. wit. B1, B2, C, A i E, wapń, sód, magnez, mangan, żelazo, miedź, fosfor, cynk, jod, chrom, krzem. To cenne warzywo najlepiej spożywać surowe lub duszone. Tym, którym jego smak wybitnie nie odpowiada, polecam winko cebulowe, syrop cebulowy i sok cebulowy. Ja jem jeden plasterek surowej cebuli dziennie ( oczywiscie z kanapką) jak sie odrazu umyje zeby to nie czuc tego jednego zjedzonego plasterka cebulli. Zuwazyłam ze cera , paznokcie i włosy zrobiły sie ładniejsze. Polecem cebule bo to naprawdę doskonałe żrodło witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
tyle tego jest :- BIOGARDEN- skrzyp i pokrzywa; HUMAVIT -też skrzyp i pokrzywa, CYNK+SELEN, ALPHOL OMEGA PLUS,NEOGLANDYNę, Oli Feminim i jeszcze Capivit. Juz sie pogubilam. Napiszcie co bedzie najlepsze na ładną cere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucecia
ja nigdy nie bralam tych tabletek, bo uwazam ze to sama chemia i moze tylko zaszkodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bent
Myślę, że u każdego jest inaczej. Ja pamiętam, że skrzyp i pokrzywe z Humavitu brałam dość długo, bo 7 miesięcy i nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów. Teraz biore Alphol Omega Plus i widze dużą poprawe. Cera jest odżywiona, nawilżona i ma ładny koloryt. Włosy też są ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp
mi chodzi głownie o cere, myslisz ze ten Alphol ją poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addda
ja slyszalam ze skrzyp jes dobrze, szczegolnie humavit -skrzyp i pokrzywa. Ale to nie wszystkim pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERO
napiszcie co warto łykać na poprawę cery - szara cera i wypryski na czole. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
uupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniapipunia
Ja tylko Collagen w tabletkach, 1 tabletka - witaminy/mineraly i zdrowa dieta: surowe warzywa, ryby i minimalne ilosci miesa bialego. To dziala super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie, ale szukam czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cerę dobrze działa bratek - w każdej aptece można dostać herbatkę z bratka (kosztuje grosze) a potem 1-2 dziennie pijesz bratka zamiast zwykłej herbaty - na wszystkie wypryski jest naprawdę fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inewen
ja walczę z wypryskami już 3 rok.. raz jest lepiej raz gorzej. od tygodnia stosuje tabletki iqface i zobaczymy czy przyniosą jakieś efekty. poprzednie suplementy, witaminy, napary i herbatki nic nie pomogły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×